Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na użytkownika LukeOzimski - rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na mój temat

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 21 grudzień 2016 - 22:46

Użytkownik @LukeOzimski jest nowym użytkownikiem na forum i został pouczony poprzez PW o panujących na forum zwyczajach.

Choć zapowiedział, że na forum już nie wróci.

Zamykam.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2468 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Skarga dotyczy następującego postu/postów:

http://www.hyipforum...e-4#entry448364
http://www.hyipforum...e-5#entry448378

Uzasadnienie skargi:

Użytkownik @LukeOzimski rozpowszechnia w przywołanych postach nieprawdziwe informacje na mój temat. Za pierwszym razem starałem się po prostu do nich nie odnosić, gdyż wg mnie stanowią one offtop w wątku w którym się pojawiły. Jednak, kiedy po raz kolejny użytkownik ten umieścił kłamliwą informację na mój temat, zdecydowałem, że nie będę tego dłużej tolerował. Nie będę tolerował kłamliwych treści na mój temat, ale nie będę też ciągnął offtopu w tamtym wątku, dlatego powstała ta skarga na zachowanie użytkownika LukeOzimski.

Wklejam fragmenty z dwóch postów:

Nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusję bo sam promujesz hyip, wystarczy spojrzeć w historie i wszystko co nie Twoje - hejtujesz - ale rob to dalej - promocja dla wszystkich wpłynie na pewno dobrze  :)

NO i caly POLON,  :)  :)  :) wczesniej mowil ze Rapid to piramida, bo wg Niego kazdy revhsare to piramida -  pamietam - polecam temat rapidads.

1. Po pierwsze, nigdy nie promowałem i nie promuję żadnego hyipa. Jeżeli LukeOzimski twierdzi inaczej, niech umieści dowody na to. Przypominam również, co znaczy słowo "promować" wg słownika:

1. czynić coś powszechnym, popularnym; upowszechniać, rozpowszechniać, popularyzować, propagować;
2. zwiększać atrakcyjność czegoś przez reklamę lub obniżenie ceny; reklamować, lansować

źródło: http://sjp.pl/promowa%C4%87

Na tej podstawie chciałbym aby zostały przedstawione przez LukeOzimski dowody na to, że promuję hyipa. Pomijam już nawet fakt oskarżeń o hejtowanie. Z moich obserwacji wynika, że przedstawianie niewygodnych informacji jest przez co niektóre osoby niejako "z urzędu" traktowane jako hejt. Ja staram się zawsze przedstawiać argumenty, w przeciwieństwie do osób, które nie mając swoich kontrargumentów, oskarżają o hejt.

2. Po drugie, nigdzie w wątku o RapidAds nie twierdziłem że każdy revshare to piramida. Jeżeli LukeOzimski twierdzi inaczej, niech umieści tu dowody na poparcie swoich słów.

Nie pozwolę, aby umieszczano na mój temat kłamliwe treści, na dodatek nie związane z tematem i stanowiące w mojej ocenie offtop, na który nawet nie wypada odpowiadać w tamtym temacie i go zaśmiecać.

Proponowane rozwiązanie:

Oczekuję, aby LukeOzimski umieścił dowody na swoje twierdzenia, a jeśli ich nie posiada, aby sprostował rozpowszechniane nieprawdziwe informacje. W przypadku nie wywiązania się z tych propozycji, ewentualne rozstrzygnięcie zostawiam Egzekutorowi. 

Użytkownik Polon edytował ten post 15 grudzień 2016 - 00:27

• VinXin lubi to

LukeOzimski

LukeOzimski

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaLondon

Fakt pomylilem kolege POLONA z inna osoba jesli chodzi o slowo promowanie, co nie zmienia faktu ze wiecej krytykuje niz moderuje to forum tak naprawde. 

Pozatym , wystarczy przeczytac ze ta osoba ucieka do atakow personalnych piszac o mnie : "łże, kłamie, itd..." albo ze mowie nieprawde. 

To nie jest jego opinia tylko atak personalny na moja osobę , rozumiem ze moze miec inne zdanie na dany temat, ale nie rozumiem dlaczego moderatorom wolno atakowac uzytkownikow forum, a uzytkownikow nie wolno stweirdzac faktow o moderatorach. 

Ostatecznie wydaje mi sie ze doszlismy do pewnego konsensusu z panem o loginie POLON,  w kwesti omawianych programow i wydaje mi sie z POLON tez jest tego zdania, pomimo ze nasze opinie sie roznia.  Bo przeciez kazdy moze miec inne zdanie ! Wazne aby sie dogadac ! 

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2468 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Po pierwsze, jeśli uważasz, że atakuję personalnie, to to zgłoś, lub stwórz własną skargę. Jak dotąd nie byłeś w stanie udowodnić, że TakeFund to platforma crowdfundingowa, jednak nie przeszkadza Ci to promować go w ten sposób, dlatego nadal jestem zdania, że w tym zakresie po prostu nie mówisz prawdy i próbujesz ludziom wciskać kit.

Po drugie, jeśli nie jest to zaznaczone, to w wątkach wypowiadam się jako zwykły użytkownik, a nie moderator, więc nie wiem, po co tu wplątujesz wątek aktywności moderatorskiej. Należy to rozróżnić. 

Po trzecie, po raz kolejny rozpuszczasz tu jakieś niesprawdzone informacje o mojej aktywności jako moderatora i użytkownika. Podaj dowody na to. Przedstaw wykaz moich moderacji, przyznanych ostrzeżeń użytkownikom i zgłoszeń które rozpatrywałem, a dopiero później możesz to porównywać do mojej aktywności jako użytkownika. Nie dysponujesz takimi danymi, więc to są kolejne insynuacje na mój temat.

Oczekuję jeszcze sprostowania odnośnie punktu 2, oraz przedstawienia dowodów lub sprostowania, jakobym więcej krytykował niż moderował to forum, skoro zechciałeś poruszyć i tę kwestię.

Użytkownik Polon edytował ten post 15 grudzień 2016 - 15:25

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Użytkownik @LukeOzimski jest nowym użytkownikiem na forum i został pouczony poprzez PW o panujących na forum zwyczajach.

Choć zapowiedział, że na forum już nie wróci.

Zamykam.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
ChainGroup Program który może się podobać. Recenzja ChainGroup
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.