Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

VirtualPub gra w BTC http://klondikeunderground.xyz/VirtualPub/index.php

gra przegladarkowa btc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

To jest gra kranik, nie licz na kokosy. Zbierasz grosze to stąd to skądinąd. Później możesz to zainwestować gdzieś gdzie jest duża stopa zwrotu z ryzykiem. 

Chyba że będziesz miał od groma poleconych, ale musiałyby ich być setki ;)

j4ro

j4ro

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaWarszawa

to zależy na jakim jesteś lewelku, na początku wolno idzie ale potem jest lepiej

obecne mam 

bar 2 poziom

wykupiony 1 pakiet nauki z drugiego na razie krzesła

15 krzeseł

wypłaciłem testowo, 2x po 10k sat, obecnie mam 40k sat i wpada okooł 10k dziennie, ale to zależy od ilości klików im częściej tym więcej

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów
Dokupuje juz krzesełka i mam ich już 10;) Teraz magazyn trzeba powiększyć; )

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów
Po wykupieniu dodatkowych krzesełek szybko idzie zbieranie satoshi; )

j4ro

j4ro

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaWarszawa

tak, ale magazyn mogli by zrobić większy, ja mam 15 krzeseł i pełny magazyn wystarcza na około 1,45h

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów
No niestety trzeba częściej wchodzić wtedy ;)
A krzesełka potem można wykupić za naukę tak? Jak będę miał wszystko na 2 lvl to wtedy będę mógł za nią kupić co nie?

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

Wczoraj dodano PTC. Specjalna rubryczka, w która jak wejdziemy możemy kliknąć reklamy. Z startem tego miałem 1 reklamę, dzisiaj już mam 4. Każda daje nam 50 satoshi, a klikamy co 1440 minut. 

Pawelek1983

Pawelek1983

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 442 postów

sluchajcie w ktorym miejscu sie wymienia since point bo nie moge tego zlokalizowac

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

Jak bedziesz miał odblokowane wszystko na 2 lvl to wtedy pojawi Ci się zakładka na stronie głównej

Pawelek1983

Pawelek1983

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 442 postów

wchodza jakies zmiany pisze ze +3 satshi za kazda sprzedana whiski

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

Ostatnio weszły dwie zmiany. Jeżeli pozwolisz na pop up to bedziesz miał bonus co 30 minut a nie 60. A teraz weszły dodatkowe pop upy i jezeli sie na nie zgodzisz to dostaniesz +2 do wina i + 3 do whisky.

ALE

o ile na kompie to jeszcze ok, to na smartfonie te reklamy tak przeszkadzaja ze nie da sie zbierac. Dlatego ja je wyłaczyłem. Nie jest to az tak duzo a przyjemniej sie siedzi. Najgorsze jest to tylko ze tych dodatkowych nie moge wylaczyc. Niby 24h mineło a jak klikam na "on" to nic sie nie dzieje. 

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów
Dzisiaj udało się wyłączyć te extra pop up i od razu można na smarfonie korzystać. Wcześniej jak miałem to włączone to co chwile jakąś reklama aż klikać się nie dało. Teraz juz wszystko ok także ja tamtych opcji nie polecam ;)

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

Dzisiaj będe miał odblokowane "science" - 15.000 satoshi ;)

throck

throck

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Czy gra ma mozliwosc wpłaty BTC, zeby przyspieszyc rozwoj pubu?

zwinietydywan

zwinietydywan

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Nie, inwestujemy tylko to co zarobimy.

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

U mnie już wszystko rozbudowane, teraz zbieram science point, aby odblokować dodatkowe bonusy ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gra, przegladarkowa, btc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.