Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

VirtualPub gra w BTC http://klondikeunderground.xyz/VirtualPub/index.php

gra przegladarkowa btc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

W sumie zero problemów a cały dzień siedziałem. Niestety admin cofnął upgrade konta z racji tego ze źle przeliczył ilość krzeseł. Jako ze część osób wykupiła upgrade na miesiąc to bierze to na siebie i dopiero za miesiąc bedzie mozliwosc wykupienia tego

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Hop a jednak booster wrócił i mozna go kupić. Ech jedynie z Paypala ;)

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Pierwsza innowacja za mną. Dostałem bude z hotdogami :)

opis:

Welcome to the Hot Dog stall! :) 
Buying price: 1000 SAT / 100 pcs, Selling price: 12 SAT/hot dog, customers are buying 5-30 hotdogs per hour, if your bar is operating

rozszerzam działalność hehe

Sprawdzone gry z natychmiastowymi wypłatamiCASH-TOWN   // ELVEN GOLD  // BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC

Najszybszy sposób na darmowe BTC - DigitalArtist ~ 900SAT/5min  ///  KRANIK Z AUTOCLAIM !! - bez klikania  ///  Kopanie BTC najprostszy program MINERGATE

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

You just collected 4758 satoshis from tips

zapomniałem o napiwkach i się uzbierało :)

Jutro nowa innowacja. Dam znać co wyszło.

Kiedy mieliście ostatnie wypłaty zatwierdzone?

Sprawdzone gry z natychmiastowymi wypłatamiCASH-TOWN   // ELVEN GOLD  // BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC

Najszybszy sposób na darmowe BTC - DigitalArtist ~ 900SAT/5min  ///  KRANIK Z AUTOCLAIM !! - bez klikania  ///  Kopanie BTC najprostszy program MINERGATE

throck

throck

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ostatnia wypłata 2017-02-25. 10k Sat pending o2017-02-28. 

Info z 10.03 od Admina z forum bitcointalk (pisownia oryginalna)

wen i will receive 1.17BTC i am waiting everything will be correct, but the transaction was doublespend and now it's cancelled, waiting for re-submitting, what to do..

Virtual Pub - kranik BTC i przyjemna gra || FreeBitco.in - kranik z możliwością oszczędzania

Kranik na Androidzie? Proszę bardzo! ==> Free Bitcoin - prawie 100 Sat co 30 minut || BitMaker - 225 Sat/1h + taski, Code: 5CU2FT

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Z innowacji "tęcza" :)

opis:

This card gives you higher rewards from some events + 4 hour bonuses.

a w praktyce:

YOU JUST CLAIMED 125 SATOSHIS , You can claim bonus every 4 hours. Also Lucky Rainbow generated you 48 Satoshis

Layonel

Layonel

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Ja się dorobiłem kawy i absyntu ;) Jutro wpadnie coś nowego :D

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

ktoś coś czytał, czy będą wypłaty czy jednak Tomo zawinął ogon i uciekł?

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Mhm a skąd info ze zawinał ogon ? Dzisiaj jeszcze był aktywny na talk'u

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
Przez kilka dni go nie bylo. Sam napisal ze mu sie nie chce i ma inne sprawy na glowie.
Widzialem ze byl wczoraj, ale wyplaty wisza juz bardzo dlugo :/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gra, przegladarkowa, btc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.