Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieuzasadniony scam section dla programu "SKYLLEX"


Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 05 styczeń 2017 - 14:56

Skarga uwzględniona.

Przejdź do postu »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
ANONYMOUS

ANONYMOUS

  HYIP ekspert

 • SuperVIP
 • 302 postów
 • LokalizacjaSint-Maarten

*
Popularny

Skarga dotyczy następującego postu/postów:

http://www.hyipforum...llexcom/page-39

Uzasadnienie skargi:

Program byłprzeniesiony do scam section podczas przerwy świątecznej przez moderatora @pepperoniss. Moderator uzasadnił to tym, że program przyjmuje depozyty a nie wypłaca. Na wczorajszy PM z prośbą o przeniesienie tematu nie dostałem odpowiedzi dlatego też zdecydowałem sie na postawienie tego wniosku.

 

Sam program planowo od 03.01 wznowił działanie i zaczął ponownie wypłacać. W temacie ludzie potwierdzają  wznowienie naliczeń i wypłat.

 
Proponowane rozwiązanie:

 

Jak najszybsze usunięcię programu ze scam section


Użytkownik ANONYMOUS edytował ten post 05 styczeń 2017 - 13:52

468-en.gifSTARTUPTOUR - STABILNE 2.4%-3% do ROI 155%

 

 


#2
Egzekutor

Egzekutor

  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

 • Boss
 • 3688 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Skarga uwzględniona.


Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego

#3
Finger

Finger

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 182 postów

My 24 też płaci !


Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 styczeń 2017 - 22:21

Future AdPro bardzo stabilny revshare 1% dziennie finger.futureadpro.com

WeLikeFund Start 17.01.2017r.https://www.welikefund.com/ref/2663Finger otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.