Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

#UltimateBettingSystem by Felek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

Witam, miałem już temat na forum, który poniechałem.

Od teraz typy będą poddawane wnikliwej, często kilkugodzinnej analizie. Rezultaty? To się okaże.

Typy będą zaraz przed meczem, czasem na live. (aby poznać składy, oraz to czego praktycznie nie biorę pod uwagę, czyli warunki pogodowe itp.).

Cel: ~70% wygranych (przy kursach ~@2), w długoterminowych statystykach jest to wynik cechujący jednych z najlepszych płatnych typerów.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

BLC90

BLC90

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
Powodzenia :)

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#1 Pardubice - Brno Live aktualny wynik: 2:0

Typ: Gospodarze -0.5 od aktualnego wyniku @1.83

Bez problemu można znaleźć informacje o tym, iż goście przyjechali młodzieżą. Czekałem na live na lepszy kurs, gdyż ten przedmeczowy był po prostu słaby i się nie doczekałem. Szybko padły 2 bramki i w powietrzu wiszą kolejne.

#1 Pardubice - Brno Live aktualny wynik: 2:0

Typ: Gospodarze -0.5 od aktualnego wyniku @1.83

Bez problemu można znaleźć informacje o tym, iż goście przyjechali młodzieżą. Czekałem na live na lepszy kurs, gdyż ten przedmeczowy był po prostu słaby i się nie doczekałem. Szybko padły 2 bramki i w powietrzu wiszą kolejne.

5:0 +++

Zauważyłem również, że nie podałem stawki. Jednak moim celem jest skuteczność więc w tym przypadku jest to mniej istotne :) Załóżmy płaską stawkę na każdy typ, jednak do następnych typów będę podawał informacje typu: lekko, średnio, mocno (gdzie może to odpowiadać kolejno 4, 5 i 6% budżetu)

#2 Montrose - Elgin

Typ: wtgrana gości

Kurs: @2

Stawka średnia

Goście przystępują do rywalizacji w najsilniejszym składzie, zrobiłem dość obszerną analizę do tego i kurs wystawiony przez bukmacherów jest zawyżony,  taki wysoki prawdopodobnie ze względu na słabszą passę na wyjazdach. Kursy powinien wynieść ~@1.4 - czyli ok 70% szans na wygraną, bukmacherzy dają 50%.

Użytkownik Felek edytował ten post 07 styczeń 2017 - 16:14

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów
#2 Montrose - Elgin

Typ: wtgrana gości

Stawka średnia

Goście przystępują do rywalizacji w najsilniejszym składzie, zrobiłem dość obszerną analizę do tego i kurs wystawiony przez bukmacherów jest zawyżony,  taki wysoki prawdopodobnie ze względu na słabszą passę na wyjazdach. Kursy powinien wynieść ~@1.4 - czyli ok 70% szans na wygraną, bukmacherzy dają 50%.

0:3 +++

Ps. tutaj podałem jaki oszacowałem kurs na wygraną gości, dodam teraz, że na wygraną gospodarzy miałem @11, bukmacher @3.5 (nie podałem tej informacji bo bym wyszedł na jakiegoś hipokryte) nawet teraz dla mnie @11 brzmi szaleńczo na takim poziomie, jednak wynik poniekąd odzwierciedla moje kursy :)

2/2 - 100% skuteczności (oby utrzymało się jak najdłużej :wub: )

Użytkownik Felek edytował ten post 07 styczeń 2017 - 18:14

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#3 Botafogo PB u20 - Rio Branco Atletico Club Es u20

Typ: Goście +1 AH (w przypadku przegranej 1 golem - zwrot)

Kurs: @1.8

//Edit kurs poleciał dość drastycznie w dół, wiele osób musiało się wbić w ten typ. Rio Branco jest bardzo zdeterminowany żeby wygrać, aby mieć jakiekolwiek szanse na awans. Szanse na wygraną są bardzo wyrównane i @4.5 na wygraną gości jest to zdecydowanie zawyżony kurs. Gospodarze przegrywają niemal wszystko. 3 Stycznia wygrali z Vasco Da Gama 0-1, gdzie byli miażdżeni. Świetnie oddają to statystyki. 95-29 akcji i 20-8 strzałów. Powiecie, że liczy się wygrana, ale to był po prostu wypadek przy pracy, a bukmacherzy wystawiają w takich dzikich pojedynkach kursy tylko po h2h. Z tym samym przeciwnikiem Rio przegrało 1-2, ale statystyki wyglądały tak: 55-58 akcji, 13-12 strzałów. Jest to kolosalna różnica...

#3 Botafogo PB u20 - Rio Branco Atletico Club Es u20
Typ: Goście +1 AH (w przypadku przegranej 1 golem - zwrot)
Kurs: @1.8

1:2 +++
3/3 - 100% skuteczności!

Tak jak pisałem, kursy były wystawione tylko i wyłącznie po h2h. Ataki: 66:95, niebezpieczne ataki: 31:43, strzały: 13:15. Goście wcześniejsze mecze przegrali mając poprostu mniej szczęścia od przeciwnika. Tym razem wykorzystali przewagę i pokryli nasz HC, a nawet wygrali :-)

Użytkownik Felek edytował ten post 07 styczeń 2017 - 21:13

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#4 Villanovense - Extremadura UD

Typ: Gospodarze wygrają

Kurs: @1.65

Tutaj mamy derby w niziutkiej hiszpańskiej lidze. Gospodarze przystępują po przerwie zimowej w takim samym, solidnym składzie. Na swoim podwórku polegli tylko raz. Z kolei goście wyglądają fatalnie, w skutek czego w zimowym okienku zostało sprowadzonych 3 piłkarzy i nowy trener. Jeden z tych piłarzy zagra już dzisiaj - Boateng, wygląda solidnie, tylko czy w tydzień zgrał się z kolegami i czy trener zdołał to poukładać? Na pewno nie tak jak ma to miejsce u gospodarzy... Nie chce mi się tutaj zbytnio rozpisywać, ale gdyby to nie były derby to kurs na gospodarzy wynosił by @1.2 - czyli ponad 80% szans na wygraną gospodarzy. Tutaj przy @1.6 według bukmacherów mamy ponad 60% szans. Jak dla mnie gospodarze będą chcieli zniszczyć rywala z podwórka.

//edit zapomniałem napisać, że Villanovense wychodzi w podstawowym składzie.

/.edit2 zmiana typu 2 minuty przed meczem, na samą wygraną, kurs nie jest najgorszy :rolleyes:

//edit3 transmisja na żywo:

Użytkownik Felek edytował ten post 08 styczeń 2017 - 16:59

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#4 Villanovense - Extremadura UD

Kurs: @1.65

0:0 ---

3/4 - 75% skuteczności.

No cóż, przyszła ta przegrana, gospodarze zamknęli gości na ich połowie, w strzałach było mniej więcej 10-2, w atakch 35-10... No nie wykorzystali swoich szans. Żyjemy dalej.

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#5 Finlandia - Maroko (aktualny wynik 1:0)

Typ: Maroko -0.5AH (wygrana od aktualnego stanu meczu)

Kurs: @1.66

Tutaj bukmacherzy podają Finlandie jako gospodarza. Gospodarzem jest Maroko. Taka zmyłka... :ph34r:

#5 Finlandia - Maroko (aktualny wynik 1:0)

Typ: Maroko -0.5AH (wygrana od aktualnego stanu meczu)

Kurs: @1.66

Tutaj bukmacherzy podają Finlandie jako gospodarza. Gospodarzem jest Maroko. Taka zmyłka... :ph34r:

3/5

Strzały 4-17, DA 24-90... Drugi zakład z rzędu przegrany, przez słabą skuteczność snajperów... Jednak optymizm pozostaje, bo typy są dobre :)

Użytkownik Felek edytował ten post 09 styczeń 2017 - 17:00

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#6 Peterborough - rezerwy - Cp;cjester - rezerwy (aktualny stan meczu 0:1)

Kurs: @1.83

//bramka jakieś 10sekund po typie więc wątpię że ktoś zdążył postawić.... Choć patrząc na aktywność, raczej nikt tego i tak nie gra... :(

#6 Peterborough - rezerwy - Cp;cjester - rezerwy (aktualny stan meczu 0:1)

Kurs: @1.83

3-2 +++

4/6 skuteczność.

Peter w tym meczu grali młodzieżą pierwszego zespołu. Colchester u23 grało wczoraj i 5 zawodników z tamtego składu grało dzisiaj wraz z zespołem u18. Długo trzymało się 1:2, ostatecznie poszedł łamaniec. :)

Użytkownik Felek edytował ten post 10 styczeń 2017 - 14:18

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#7 Arbroath - Dundee (aktualny stan gry 0:0)

Typ: goście -1AH

Kurs: @1.9

#8 Raiders Luxol W- Hibernians W (0:0)

Typ: Goście -2AH

Kurs: @1.975

#7 Arbroath - Dundee (aktualny stan gry 0:0)
Typ: goście -1AH
#8 Raiders Luxol W- Hibernians W (0:0)
Typ: Goście -2AH
Kurs: @1.975

Kolejno 0:2 i 0:3
Skuteczność 6/8

Dundee zrobiło to, czego nie zrobiło np. Maroko, 4-20 w strzałach i są dwie bramki. Maroko i Villanovense 0 :-)

Użytkownik Felek edytował ten post 10 styczeń 2017 - 21:23

Rafik333

Rafik333

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Felek tak z ciekawosci czemu grasz na tak wysokich kursach i tak malo popularnych zdazeniach ?

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów
Zapraszam do dyskusji w komentarzach, to nie jest właściwe miejsce na takie pytania.
Proszę abyś właśnie tam sprecyzował pierwsze pytanie, ja zaliczam te kursy raczej do "normalnych". Według mnie niski to poniżej @1.5, wysoki to powyżej @2.5.
Co do drugiej części pytania to odpowiedź jest prosta, główne ligi są przeorane i ciężko znaleźć tam "value" . Kursy wystawiają osoby, które mylą się stosunkowo rzadko.

Użytkownik Felek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 00:07

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#8 St Etienne W - Juvisy W

Typ: Goście -1AH

Użytkownik Felek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 14:53

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#8 St Etienne W - Juvisy W
Typ: Goście -1AH

2:0, komentarz do typu pojawił się już w trakcie meczu. Błąd straszny, który boli bardziej niż stracone pieniądze... :-(

6/9

Użytkownik Felek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:28

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów
#9 Kirkop - Mgarr kobiety
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Mniejsza stawka, jak ktoś gra. Mgarr powinno postrzelać.

Użytkownik Felek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 20:53

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#9 Kirkop - Mgarr kobiety
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25

1:0 ---

6/10

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#10 Cambuur - Venlo

Typ: x2

Kurs: @1.75

Użytkownik Felek edytował ten post 13 styczeń 2017 - 19:12

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#10 Cambuur - Venlo
Typ: x2
Kurs: @1.75

0:2 +++
7/11

Jak w masełko, buk dał olbrzymie value.

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

Amiens - PSG u19 (aktualny stan meczu 1:1 55')

Typ: PSG wygra

Kurs: @1.6

Amiens - PSG u19 (aktualny stan meczu 1:1 55')

Typ: PSG wygra

Kurs: @1.6

1:2 +++

gol 2-3 minuty po typie :)

8/12

Arka Gdynia - KS Chwaszczyno (aktualny wynik 1:0)

Typ: Arka -2.75AH

//edit transmisja dla zainteresowanych http://www.arka.tv/s...hwaszczyno-live

Arka Gdynia - KS Chwaszczyno (aktualny wynik 1:0)

Typ: Arka -2.75AH

5:1

9/13

#14 Suchitepequez - Municipal (gwatemala 19:00)

Typ: 2 DNB

Kurs: @1.86

Użytkownik Felek edytował ten post 15 styczeń 2017 - 16:35

Felek

Felek

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 641 postów

#14 Suchitepequez - Municipal (gwatemala 19:00)
Typ: 2 DNB
Kurs: @1.86

0:0 - zwrot.
Nie będę liczyć zwrotów do statystyk.

Nadal skuteczność 9/13

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.