Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] AdzFirm - Cycler od 2$ - www.AdzFirm.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

Witajcie,

generalnie nie potrafię jakoś zachęcić szczególnie do wejścia akurat w ten program, ale zdaje mi się że porządnie ta strona wygląda.

Skrypt już kiedyś widziałem i pamiętam, że cycler na nim chodził tak, że pozwolił zarobić i nie było kłopotów ze stroną.

Tutaj mamy do czynienia z przyjemnym RevShare i cyclerem, od 2$.

Ja właśnie dla zabawy wszedłem za 2$ w cyclera, napisałem do admina i po 5-10 minutach odpowiedział i dodał mi do salda konta pieniąszki, także admin jest jak na ten czas zwarty i gotowy do boju :)

Najfajniejsze jest to, że pozycja mojego cyclera to #7, czyli nie ma setek kont admina czy coś w ten deseń, po prostu można sobie teraz wejść i poczekać jak się sytuacja rozwinie.

27xqkuh.jpg

Graficzka jako tako rozjaśnia jak ten cycler będzie wyglądał.

Akceptowalne jest PM, Payza, Bitcoiny, Payeer i STP, czyli komplecik ;)

RevShare to opcje 120%, 130% i 140% za 10$,20$ i 35$ także też myślę, że nie jest to zabójczy % zwrotu.

Ale ciężko powiedzieć jak wyglądają naliczenia, z początku na pewno solidnie ;)

Aktualnie wpłacone jest 420$, przy 30 userach, po mnie dołączyła jedna osoba, a ja jakoś godzinkę temu.

Zapraszam do dyskusji :)

zgoda na reflink HYIPRoulette

Użytkownik Polon edytował ten post 07 styczeń 2017 - 14:17

Space of Gold, chcesz coś kupić, zamienić, zapytać? Pisz na PW, odradzę:(

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 466 postów
  • LokalizacjaKraków

kopia mycycler

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

to dobrze, czy źle :) ?

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 466 postów
  • LokalizacjaKraków

Zależy ilu chętnych będzie. Tam był prelaunch ok 4000 osób,teraz jest prawie 9000

pawbar

pawbar

Weteran

• SuperVIP
  • 1178 postów
Raczej kopia TT3-triplethr3 ktory dal zarobic

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

dodałem 4$ z payza, ale coś admin ucichł na 20 minut już około, jak tak będzie to może to nie pociągnąć porządnie.

Jak doda to dam znać ;)

Użytkownik kotos123 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 00:26

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 466 postów
  • LokalizacjaKraków

Narazie 32 osoby to może coś się ugra

Użytkownik Marcin2107 edytował ten post 07 styczeń 2017 - 00:34

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

Ja jeszcze sprzed roku, czy nawet dwóch pamiętam taki cyclerek z uwalnianiem pozycji bodajże co 24 godziny, czy jakoś tak.

I on też pohulał troszkę, taki był lekki i przyjemny. Ale tam był start na raz, i zarobili głównie ci najszybsi.

Z tego co widzę, to nie ma żadnego limitu w kwestii kupowanych pozycji ;)

Kurcze, coś dziwnego. Admin dodał mi te drobniaki i chcę dokupić, a tutaj info, że dziennie można kupić tylko jedną pozycję w cyclerze :)

Piszę zapytanie do admina.

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 466 postów
  • LokalizacjaKraków

Raczej to by miało sens. Bo jak ktoś kupi 1000 naraz to cały misterny plan pojdzie w pi...du

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

Posłałem 12$ w BTC, dam znać jak dojdzie. Trochę mi się nie podoba, że wpłaty księgują ręcznie, może to zmienią...

0318d34706e59.gif

Genesis-mining - zacznij kopanie kryptowalut, a przy składaniu zamówienia otrzymasz 3% rabatu z tym kodem promocyjnym: 1MF0Pr

65d7fb427abd3.jpg

Plemnik

Plemnik

Weteran

• SuperVIP
  • 1014 postów

A wszedłem też. Czekam na depozyt. Długo nie byłem w żadnym cyklerze tego typu.

Promoteam Hybryd Cycler - niekończący się cykler liniowy z prawdziwym sklepem. Kupuj potrzebne Ci produkty i zarabiaj.

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

W nocy zaksięgowali moją wpłatę, kupiłem pozycję i ma ona nr 11 :)

0318d34706e59.gif

Genesis-mining - zacznij kopanie kryptowalut, a przy składaniu zamówienia otrzymasz 3% rabatu z tym kodem promocyjnym: 1MF0Pr

65d7fb427abd3.jpg

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 466 postów
  • LokalizacjaKraków

Rozumiem ,że nie trzeba kupić adpacków żeby naliczało cyklera?

Plemnik

Plemnik

Weteran

• SuperVIP
  • 1014 postów

@Nie trzeba.

Ten stat wpłat $420 albo źle pokazuje, albo pokazuje tylko kupno paczek. Bo w międzyczasie wiele osób kupiło pozycje. Moja nr 16.

Promoteam Hybryd Cycler - niekończący się cykler liniowy z prawdziwym sklepem. Kupuj potrzebne Ci produkty i zarabiaj.

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

No tak, widzę że 24h trzeba odczekać przed kolejnym zakupem.

Także chyba będzie zabawa w drobne, ale to może i dobrze.

Userów lawinowo to nie przybywa nie ma co, ale w sumie MY jesteśmy to teraz niech rośnie powoli byle stabilnie.

Moja pozycja cyclera #7 jeszcze nie ma żadnej wpłaty, jak będzie się zaczynać zapełniać dam znać :)

HYIPRoulette kupiłeś paczkę za 10$? Czy będziesz pomalutku kupował cyclery?

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

będę kupował pozycje w cyclerze

0318d34706e59.gif

65d7fb427abd3.jpg

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

Właśnie kupiłem pozycję o nr 29

0318d34706e59.gif

65d7fb427abd3.jpg

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

HYIPRoulette to Twój reflink w startowym poście?

Jak tak to spoko, ale się pytam bo w sygnaturze dopiero wczoraj zobaczyłem, że nie miałem swojego, tylko jakiegoś typka, od którego sam się zarejestrowałem :P

Martwi mnie trochę to, że userów nie przybywa :( Przystanęło na 45 userkach, w sumie to piękna pozycja startowa i generalnie straty niewielkie, także w sumie i tak jestem dobrej myśli.

Mi właśnie "zamknęła" się pozycja #7 co zaowocowało utworzeniem nowej pozycji #25 na poziomie pierwszym i nową pozycją #26 na poziomie drugim ;)

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

Tak, mój link.

Co do nowych userów to z limitem jednej pozycji na 24h nie musi ich szybko przybywać :)

0318d34706e59.gif

65d7fb427abd3.jpg

migbor

migbor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaRabka
Nie fajnie że tak trzeba długo czekać zanim zaksieguja wpłatę. Czekam i czekam😞

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.