Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] AdzFirm - Cycler od 2$ - www.AdzFirm.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Dobrze, że piszecie w tym wątku, bo zapomniałem kupić dziś drugą pozycję :P

Dołącz do ekipy Rock Team i zacznij w końcu zarabiać!

2017-03-15_1217.png

Zapisując się z mojego polecenia otrzymasz powiększenie swojego depozytu w wysokości naliczonej bezpośredniej prowizji.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

DziuR

DziuR

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów

dokladnie to samo te czekanie  ale zobaczymy co sie wydarzy ;) 

Matiuas

Matiuas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 59 postów

Czy wiadomo jak długo zamykają się pozycję ?  Jest to pierwszy program tego typu w którym jestem więc nie bardzo wiem  o co kaman :)

Mam pozycje w cyclerze 20 i 33 i żadnych naliczeń.

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 427 postów
  • LokalizacjaKraków

Sebo jaki nr pozycji masz na 2 lvl

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Jeszcze nie mam lvl 2.

Na razie jest zapełnione 1/3

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

@Mariuas

zależy jak dużo będzie osób kupować pozycje., bo to od ilości kupowanych pozycji zależy szybkość ich zamykania. Na każdą pozycję potrzebne są 3 nowe, żeby się zamknęła.

2017-03-15_1217.png

Zapisując się z mojego polecenia otrzymasz powiększenie swojego depozytu w wysokości naliczonej bezpośredniej prowizji.

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Zakupiłem już 3cią pozycję o nr 37 i poniżej zapodaje ss:

1b2d9c20a77a9.jpg

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Wczoraj zamknęła mi się pozycja z nr 16.

2017-03-15_1217.png

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Dzisiaj kupiona pozycja ma nr 56

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Właśnie kupiłem pozycję o nr 64. Program rozwija się bardzo powoli, ale ciągle są kupowane nowe pozycje.

8309ad51c7b61.jpg

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Od 1,5 dnia liczba userów stabilnie stoi...

2017-03-15_1217.png

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 911 postów

no to jest kiepski znak :(

Nie ma napływu nowych userków, ale zdaje mi się, że cały czas może napłynąć tylko potrzeba reklamy jakiejkolwiek

58bb2aa0ad7f5.jpg

Space of Gold, chcesz coś kupić, zamienić, zapytać? Pisz na PW, odradzę:(

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Właśnie kupiłem pozycję nr 76.

Mi się wydaję, że po prostu statystyki nie działają jak należy, a nie nie ma napływu userów, bo cały czas jest 420$ całkowitego zakupu, a pozycje ciągle mają wyższy nr, więc ilość zakupów powinna rosnąć.

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 911 postów

Napiszę do admina po prostu, jak to wygląda, o ile odpisze, to powiem Wam, jak on to widzi.

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Chyba koniec. Strona nie działa.

2017-03-15_1217.png

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Strona nadal nie działa, proszę przenieść do działu SCAM

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 911 postów

Tak, myślałem ze na kilka momentów przestała działać, ale od tamtej pory nie działała chyba w ogóle i raczej umarło to po prostu śmiercią naturalną, mocno przedwczesną :(

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2350 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki
Program został przeniesiony do działu SCAM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.