Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na @justyna66

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 12 styczeń 2017 - 18:51

Myślę, że samo ujawnienie tej rozmowy jest wystarczającą "karą" dla użytkownika @justyna66, takie propozycje nie świadczą o tej osobie. Jeśli to miała być prowokacja, czego nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć, to okazała się nieudana, co tylko pokazuje, że moralność naszych moderatorów jest niezachwiana :)

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki
@justyna66 w kierowanej do mnie korespondencji twierdzi, że nazywa się Justyna Dubel i jest osobą o której wspominam w treści tego posta (LINK)

Justyna Dubel

Twierdzi też, że w opisywanym przeze mnie w ww. wątku procederze jest osobą poszkodowaną:

jest to tym bardziej dla mnie przykre, że jestem osobą bezpośrednio poszkodowaną w tym procederze, i aktualnie wraz z grupą poszkodowanych próbujemy walczyć o sprawiedliwość

Jednak na potwierdzenie tych słów nie przedstawiła mi ani na PW ani w wątku dyskusyjnym jakichkolwiek dowodów.

Uporczywie domaga się jednak bym z ww. wątku usunął jej nazwisko.

bardzo proszę o usunięcie mojego imiona i nazwiska z poniższego wątku

[---] wnioskuje o usunięcie tej wzmianki

Później przyszedł czas na straszenie prawnikami...

Ja nie wymagam cenzury, ale to jest zniesławienie, bo użycie mojego nazwiska w niewłaściwym kontekście robi mi po prostu pod górę, i oznacza dla mnie wymierne straty finansowe
Działasz w tym momencie na moją szkodę, a nawet podpada to pod nękanie, na wszystko są odpowiednie paragrafy, także ja się o to nie martwię
Mam prawo domagać się również usunięcia i zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych, jak również zaprzestania wykorzystywania bezprawnie mojego wizerunku
Ja jestem osobą poszkodowaną w tym procederze, a robi się ze mnie oprawce - na to są już odpowiednie paragrafy

Natomiast prawnicy jeśli są dobrzy, a takowych posiadam, już ustosunkowali się do Twojej sprawy..
Są odpowiednie paragrafy, i ja mam przez ten wpis niemałe problemy,
czyli tym samym Ty działasz świadomie
po prostu na czyjąś szkodę.
I nieważny jest kontekst, wazne są konsekwencje.
I oczywiscie ze sprawa jest do rozegrania na gruncie prawnym

Miarka przebrała się wczoraj gdy otrzymałem posta zaczynającego się od słów:

Dobra to ile chcesz za usunięcie tego wpisu?

Właśnie ta treść jest przyczyną niniejszej skargi.
Chcę bowiem, już nie na PW lecz publicznie wyraźnie oświadczyć, to co kol. @justyna66 vel Justyna Dubel wielokrotnie na PW pisałem:

1. Jeżeli uważa, że dane w wątku dyskusyjnym (LINK) są nieprawdziwe lub niepełne to w każdej chwili może je w tamtym wątku sprostować.
2. Post, w którym pada nazwisko Justyny Dubel nie narusza Regulaminu więc nie ma w mojej ocenie podstaw do jego usuwania.
3. Nie ma też powodu do usuwania z postu imienia nazwiska, którym konkretna osoba, w konkretnej sytuacji posługiwała się w swojej działalności internetowej.
4. Jeśli @justyna66 uważa się za osobę poszkodowaną procederem opisanym w ww. poście może tę kwestię w tamtym wątku wyjaśnić przedstawiając dowody na poparcie swych racji. Szczególnie, że twierdziła, że jest osobą bezpośrednio poszkodowaną tym procederem oraz, że próbuje dochodzić roszczeń wraz z grupą poszkodowanych. Nie ma co prawda obowiązku podawania tego typu informacji na forum ale możliwość taka zawsze istnieje.

Na koniec chcę dodać coś czego jeszcze nie pisałem:

Sugerowanie, nawet w PW, że mógłbym uzależniać podjęcie nieregulaminowych działań w zamian za korzyści majątkowe jest dal mnie uwłaczające!

W mojej ocenie nie najlepiej świadczy też o autorze skierowanych do mnie słów

Od @justyna66 oczekuję refleksji nad swoim postępowaniem i być może przeprosin.

Jako, że jest to z formalnego punktu widzenia skarga od Administratora oczekuję adekwatnej do przewinienia kary. Jako, że obraźliwe sugestie padły na PW a nie na forum publicznym wnoszę o symboliczną karę: pozbawienia na 1 dzień dostępu do forum.

PS. Ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, że nazwisko Justyny Dubel (lub Jej imię) w znacznie precyzyjniejszym kontekście, tj. aktywnej współuczestniczki opisywanego przeze mnie procederu występuje w innych postach i innym wątku. Wręcz zaliczana jest tam przez Twórcę wątku do grona liderów (LINK). @justyna66 nie prosiła jednak o usunięcie tego postu, zresztą podobnie jak innego (LINK), który wręcz wprost podnosił Jej znajomość z organizatorem kwestionowanego przeze mnie procederu a nawet postu mówiącego wręcz o Jej przyjaźni i długoletniej znajomości z organizatorem przekrętu (LINK).
To dziwne, że aż tak bardzo doskwierał Jej mój post.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 11 styczeń 2017 - 05:36

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

justyna66

justyna66

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Ja jestem osobą uczciwą, ale o Tobie mam raczej złe mniemanie

więc chciałam Ciebie "sprawdzić"

Moja sugestia to czysta prowokacja

A dlaczego mam złe mniemanie?

Podajesz nierzetelne informacje na tym forum, a prostowanie ich to strata czasu

Szkalujesz ludzi bez żadnych konsekwencji

Wykorzystywanie czyiś danych osobowych bez jego zgody to po pierwsze

Po drugie zniesławienie

Po co mam coś prostować?

Nikt nie czyta prostowań

Także jak mówiłam, moja sugestia to czysta prowokacja

Nie rujnuje komuś życia tak jak Ty

W ŻYCIU NIKOGO NIE OSZUKAŁAM

PRZYKRO MI, ŻE TAKIE SŁOWA TUTAJ PADAJĄ

50% SWOJEGO CZASU POŚWIĘCAM NA POMAGANIE SWOIM LUDZIOM ,

ŻEBY ZARABIALI PIENIĄDZE W INTERNECIE

A TAMTA SPRAWA JEST JUŻ DAWNO NA WOKANDZIE SĄDOWEJ

I JESTEM OSOBĄ POSZKODOWANĄ TAK SAMO JAK INNI LUDZIE

ZEZNAJE TAM JAKO ŚWIADEK

A Ty podajesz niesprawdzone informacje

i rujnujesz komuś życie

Naprawdę GRATULUJE PODEJŚCIA

Jeszcze chełpisz się że jesteś osobą nieskazitelną moralnie

Użytkownik justyna66 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 21:14

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

Ja jestem osobą uczciwą,

Nie było przedmiotem moich rozważań rozstrząsanie czy jesteś czy też nie jesteś osobą uczciwą jednak to co uczyniłaś przedwczoraj składając tę uwłaczającą mi propozycję skłania mnie raczej do przekonania, że jeśli jesteś osobą uczciwą to "uczciwą inaczej" lub "prawie uczciwą".

ale o Tobie mam raczej złe mniemanie

Twoje prawo. Nie to jest jednak przedmiotem niniejszej skargi lecz Twoje obrzydliwe propozycje.

więc chciałam Ciebie "sprawdzić"
Moja sugestia to czysta prowokacja

Wybacz, ale Tobie nie wierzę.
Mam po prostu wrażenie, że pewne informacje czy też wskazane przeze mnie powiązania w poście, którego usunięcia się domagasz, tak głęboko dotykają sedna Twojej internetowej działalności, że za wszelką cenę starasz się doprowadzić do ich zniknięcia z internetu.
Twoją "propozycję korupcyjną" odbieram jako konsekwencje bezpardonowego dążenia do celu.

Twoje działania są bowiem nad wyraz konsekwentne. Mimo, że twierdzisz, że

Masz rację, może nie ma tam żadnych negatywnych informacji, ale chodzi o to, że jak wpisze się moje imię i nazwisko w google, to wypada właśnie ten wątek "OSZUSTWO" .
I niestety niektórzy nie czytają już wiecej, dla nich to wystarczy, żeby komuś przypiąć tak zwaną "łatkę" :/

domagasz się usunięcia podanych przeze mnie informacji, które mówią o faktach.

Twierdzisz, że informacje są niewiarygodne lub nieprawdziwe ale nie zamierzasz ich prostować.
Domagasz się za to cenzury i skutkami swojej działalności internetowej lub swoich zaniechań obciążasz wszystkich tylko nie siebie.

Podajesz nierzetelne informacje na tym forum, a prostowanie ich to strata czasu

Trudno jest polemizować z Twoimi twierdzeniami skoro nie zamierzasz sprostować rzekomo nieprawdziwych informacji.
Od tego jest watek dyskusyjny by ścierały się w nim różne oglądy poszczególnych kwestii.
Jeśli masz inne zdanie ode mnie to to po prostu napisz i przedstaw dowody na poparcie swoich tez.
Nie eymagaj cenzury tylko dlatego, że Ty po cichu twierdzisz, że jakieś informacje są nieprawdziwe.

Szkalujesz ludzi bez żadnych konsekwencji

KAŁAMSTWO!
A w którym to miejscu Ciebie szkalowałem, Dobra Kobieto?
Proponuję jeszcze raz przeczytać mój tekst i wskazać, który tekst Ciebie szkaluje i sprawdzić, czy pochodzi on ode mnie.

Wykorzystywanie czyiś danych osobowych bez jego zgody to po pierwsze

KŁAMSTWO!
Żadne Twoje dane osobowe przekazane Hyipforum nie zostały przeze mnie wykorzystane.
Co więcej. Do czasu Twojego PW jakieś 8 miesięcy po publikacji mojego postu nawet nie wiedziałem, że jesteś naszą forumowiczką.
Podawanie informacji ogólnodostepnych o osobach, które publicznie działają pod swoim nazwiskiem promując te czy inne programy nie stanowi ani przetwarzania ani też rozpowszechniania danych osobowych.

Po drugie zniesławienie

Tę kwestie także Ci już wyjaśniałem i mieli się nią zająć Twoi świetni prawnicy.
W żadnym momencie nie znbiesławiłem Cię. Co zresztą przyznajesz w jednym z postów, że nie ma w moim poście żadnych negatywnych informacji na Twój temat.
Jednak jeśli uważasz inaczej masz pełne prawo do wszczęcia odpowiedniej procedury karnej.
Jeśli sąd zobowiąże mnie do przeproszenia Cię - zrobię to bez mrugnięcia okiem.
Nie sądzę jednak by do tego doszło.

Po co mam coś prostować?

Choćby po to by przedstawić swoje racje i by każdy mógł je poddać własnej ocenie.

Nikt nie czyta prostowań

Skąd ta pewność?
Ja na ten przykład czytam. I pewnie znajdzie się wielu takich co czytają.
Poza tym CENZURA na życzenie zamiast sprostowania to duża przesada.

Także jak mówiłam, moja sugestia to czysta prowokacja

W mojej ocenie to żadna prowokacja tylko świadectwo Twojej moralności.
Nie mnie to jednak oceniać.

Nie rujnuje komuś życia tak jak Ty

Nie przypominam sobie bym komukolwiek rujnował życie.
Z całą pewnością nie Tobie.
Możliwe, że ponosisz konsekwencje swojej publicznej działalności w necie ale to już nie powód bym włączył cenzora.

W ŻYCIU NIKOGO NIE OSZUKAŁAM
PRZYKRO MI, ŻE TAKIE SŁOWA TUTAJ PADAJĄ

Nigdy nie twierdziłem, że kogokolwiek oszukałaś, więc swoje pretensje odnoś do właściwych osób, które takie twierdzenia prezentowały.

728x90.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

justyna66

justyna66

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Ja już Ci napisałam w prywatnych wiadomościach co

w tych informacjach jest nieprawdziwe to sobie to zignorowałeś

Dlatego uważam za prostowanie czegoś tutaj całkowicie bez sensu

Chociażby sam fakt, że mówisz,

że jakaś moja strona dotyczy pewnego projektu,

a ona dotyczy zupełnie innego TEMATU!!!

Gratuluje przenikliwości i rzetelnego sprawdzania informacji

KAŻDY BY ZAUWAŻYŁ RÓŻNICĘ

Tam wrzuciłeś moją stronę która dotyczy zupełnie INNEGO PROJEKTU!!!

Dlatego prosiłam, żeby wykasować moje imię i nazwisko z poprzedniego wątku, 

bo ja nie mam nic z tą sprawą W OGÓLE wspólnego

O tyle o ile, że jestem tak samo poszkodowana jak inne osoby

TAK JAK MÓWIŁAM

Mi zależy na tym, żeby osoby, 

które zostały w tamtym procederze oszukane łączyły swoje siły

A to forum powinno takim rzeczom służyć

A Ty mi wcale nie pomagasz w poszukiwaniu sprawcy tego procederu,

wręcz utrudniasz sprawę przez jakieś chore domysły

Koleżanka zbiera osoby, które złożyłyby się na radce prawnego
To by przyspieszyło sprawę

Fajnie gdyby to forum pomagało osób poszkodowanym,
a nie gnoiło każdego bez powodu

Lub jeżeli  Ci wykasowanie mojego imienia i nazwiska tak bardzo nie pasuje,

proszę, żeby zmienić tytuł tamtego wątku na "sprawa przedawniona [sprawa w sądzie]",

ponieważ ta sprawa jest już w sądzie, i czekamy na jej wyjaśnienie

A jak mamy dochodzić sprawiedliwości,

kiedy osoby czytają takie rzeczy w Internecie,

i już same nie wiedzą co mają myśleć

TAK JAK MÓWIŁAM

Odnoszę wrażenie, że pełni jednak rolę dokładnie odwrotną.

Zaciemnia obraz rzeczywistości,

żeby ukryć prawdziwych sprawców procederów w Internecie,

a mąci ludziom w głowach,

żeby ich chronić!

Użytkownik justyna66 edytował ten post 12 styczeń 2017 - 12:59

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

Wybacz ale w wątku dyskusyjnym NIKT, a w szczególności Ty, nie podnosił tego czego tyczy jakaś tam strona.

Mimo wielokrotnych moich sugestii by przedstawić w odpowiednim wątku swoje stanowisko w sprawie.

Skoro więc twierdzisz, że:

Chociażby sam fakt, że mówisz,

że jakaś moja strona dotyczy pewnego projektu,

a ona dotyczy zupełnie innego TEMATU!!!

Gratuluje przenikliwości i rzetelnego sprawdzania informacji

KAŻDY BY ZAUWAŻYŁ RÓŻNICĘ

Tam wrzuciłeś moją stronę która dotyczy zupełnie INNEGO PROJEKTU!!!

I uważasz, że ten ma to istotne znaczenie do dla sprawy dyskutowanej w wątku To napisz to w odpowiednim wątku (LINK).

Daj mi szansę ustosunkować się do Twoich ewentualnych zarzutów.

Nie wymagaj bym włączył cenzurę tylko dlatego, że Ty nie chcesz publicznie przedstawić swoich racji. 

To Twój wybór. Nie mój.

TAK JAK MÓWIŁAM

KŁAMSTWO!

Nie mówiłaś! Na forum nie ma żadnego posta idącego w tym kierunku.

Ale forum jest otwarte i w każdej chwili możesz Ty, lub inni wykorzystać je do tak szlachetnego celu.

Jednak ani Forum ani Administracja nie mają żadnego obowiązku prowadzenia jakichkolwiek własnych działań w tym zakresie.

Jak widać w interesującym Ciebie wątku, ja jako forumowicz a  nie przedstawiciel Administracji forum, wyraźnie ostrzegałem przed uczestnictwem w procederze, który od samego początku miał wszelkie znamiona oszustwa.

Warto w tym miejscu dodać, że mówimy o procederze, w którym wg informacji podawanych w innym wątku przez @MrRabbit (dawniej @TRUPIOBLADY) Ty bardzo aktywnie uczestniczyłaś a Twoja osoba przedstawiana była niejako jako gwarant uczciwości czy choćby wiarygodności całego procederu. 

Co ważne: nigdy i nigdzie nie zaprzeczałaś ani informacjom o swoim udziale w tym procederze ani też informacjom o Twoich związkach z organizatorami tego procederu ani wreszcie sugestiom o włożonej przez Ciebie w ten proceder kwocie.

Nota, bene ocenzurowania tych informacji nie domagasz się.

Odnoszę wrażenie, że pełni jednak rolę dokładnie odwrotną.

Zaciemnia obraz rzeczywistości,

żeby ukryć prawdziwych sprawców procederów w Internecie,

a mąci ludziom w głowach,

żeby ich chronić!

To, już w mojej ocenie jest kolejny, zwykły ale chamski atak na Forum!

Kolejna bezczelność z Twojej strony.

To jest jedyne chyba jedyne forum na którym OSTRZEGANO przed przekazywaniem środków rzekomemu sponsorowi, organizatorowi, czy jak go tam zwaliście!

Przypomnę tylko, że moje ostrzeżenie dotyczące tego procederu zaistniało na forum w czasie kiedy między innymi, jak to wynika ze słów @MrRabbit,  

Ty, bazując na ludzkiej zachłanności czynnie zachęcałaś do oddawania kasy oszustowi!

Przypomnienie tego, w świetle Twoich oskarżeń jest jak najbardziej konieczne gdyż w mojej ocenie pośrednio wskazuje na powody, dla których domagasz się ocenzurowania postu. Jednak nie jest moją winą, że fakty są takie, że

Ty, Justyna Dubel brałaś czynny udział w tym oszustwie!

Wybacz ale na podstawie Twojej aktywności na forum nie jestem w stanie nawet podjąć próby oceny Twojej roli w tym procederze.

Nie wiem czy jesteś katem czy ofiarą. Oszukującym czy oszukiwanym.

Skąd mam wiedzieć skoro nie masz zamiaru niczego w wątku napisać ani też przedstawić jakichkolwiek dowodów na poparcie tez stawianych na PW oraz w tym wątku.

Ja nie mogę ani potwierdzić ani zaprzeczyć Twoim twierdzeniom dotyczącym tego czy jesteś poszkodowaną, świadkiem w sprawie mającej związek z tym oszustwem. Nie mogę nawet potwierdzić lub zaprzeczyć twierdzeniom, że jest jakaś sprawa. Twoje teksty są wewnętrznie sprzeczne, a przynajmniej niejasne. Bo z jednej strony jesteś ponoć poszkodowana a z drugiej koleżanka dopiero teraz albo jeszcze szuka chętnych do zrzutki na prawnika. 

Dlatego mam inne wrażenie. Żądanie cenzury wynika, w mojej ocenie z tego, że w innych Twoich projektach Twoi potencjalni poleceni zadają niewygodne dla Ciebie pytania.

Tylko to nie jest powód do cenzury!

728x90.gif

justyna66

justyna66

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

[---]

Z CHĘCIĄ SPOTKAM SIĘ W SĄDZIE

Użytkownik Polon edytował ten post 12 styczeń 2017 - 16:45

justyna66 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Obrażanie lub atakowanie innych użytkowników

ANONYMOUS

ANONYMOUS

HYIP ekspert

• SuperVIP
  • 311 postów
  • LokalizacjaSint-Maarten

Dlaczego odrazu obrażasz kolege ?  Jestem tylko biernym obserwatorem całej sprawy ale kolega wypunktował Ciebie jak Kliczko Adamka. Nie przedstawiłaś jakoichkolwiek wyjasnień. 

Użytkownik ANONYMOUS edytował ten post 12 styczeń 2017 - 15:43

468-en.gifSTARTUPTOUR - STABILNE 2.4%-3% do ROI 155%

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

@justyna66

Ja nie napisałem, że jesteś oszustem stwierdziłem tylko fakt, któremu nie zaprzeczasz, że brałaś udział w procederze tego konkretnie oszustwa.

Ty ani temu nie zaprzeczyłaś ani nie potwierdziłaś.

Ty twierdzisz, że jesteś osobą oszukaną...

Powiem tak: Być może...

Tyle tylko, że nie dajesz mi najmniejszej szansy by się do Twoich twierdzeń odnieść.

Więcej żądasz ocenzurowania postu, który może pozwolić innym na dokonanie oceny Twojej osoby.

Jeszcze raz to napiszę...

Być może jesteś osobą oszukaną i poszkodowaną ale póki co to Twoje twierdzenia, których dla jasności, nie kwestionuję ale też ich prawdziwości nie mogę potwierdzić.

Już kilkakrotnie Ci pisałem, że miast straszyć mnie prawnikami i sądami - skorzystaj ze swojego prawa i oddaj sprawę do sądu.

Osobiście, co już też Tobie radziłem, proponowałbym zmianę prawników ponieważ, jesli radzą Ci to co piszesz, to narażają Cię na zbędne, niemałe koszty. Ale to Twoje pieniądze i Twoi prawnicy.

728x90.gif

justyna66

justyna66

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Ja nie mam się z czego tłumaczyć

Powiedziano mi, że jest sponsor i tak samo jak wiele innych osób wpłaciłam pieniądze

Straciłam na tym

Żadnych pieniędzy od nikogo nie przyjmowałam

A "kolega" wmawia mi, ze to ja oszukałam tych ludzi, co jest brednią

Każdy by się zdenerwował

Składałam zeznania w tej sprawie jako OSOBA POSZKODOWANA

Wnoszę, żeby skasować ten wątek, bo do niczego on nie prowadzi

Mogę też zacząć szkalować pepperoniss, czyli Pana Piotra po Internecie, nie ma problemu

Tylko że za szkalowanie I takie oszczerstwa, jakie on rzuca, będzie musiał ponieść konsekwencje

Uczepił się mnie bez żadnego powodu

Nie mam się z czego tłumaczyć, jestem osobą poszkodowaną i jako osoba poszkodowana składałam już zeznania

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

A "kolega" wmawia mi, ze to ja oszukałam tych ludzi, co jest brednią

KŁAMSTWO!

W którym miejscu?

To, że Ty twierdzisz, że ja twierdzę, że Ty kogokolwiek oszukałaś to świadczy o tym, że albo nie potrafisz albo nie chcesz czytać ze zrozumieniem.

Nigdy, niczego takiego nie napisałem.

Nigdy też nie twierdziłem, że przyjmowałaś od kogokolwiek jakąś kasę.

Twierdzę, a na dowód wskazuję posty @MrRabbit, że brałaś udział w tym procederze.

Ty zaś temu nie zaprzeczasz.

Nie jest jednak moją winą, że nie chcesz we właściwym wątku przedstawić swojej roli w tym procederze.

Jeśli jest jak twierdzisz, i jesteś ofiarą, to nie ma w tym nic złego...

Po raz kolejny proponuję wrócić do wątku (LINK) napisać, które informacje są niepełne lub nieprawdziwe. Jeśli chcesz to także poinformuj czytleników, że jesteś w tej sprawie osobą poszkodowaną, o swoich działaniach. 

Po prostu wykorzystaj forum do celów, do których wg Ciebie powinno służyć.

Nic prostszego.

Jeszcze raz to podkreślę:

Ja wiem, że Ty twierdzisz, że zeznawałaś jako osoba poszkodowana. Nie potrafię jednak tego potwierdzić. Nie dajesz żadnej szansy zweryfikowania Twoich twierdzeń.

To jednak Twoje decyzje...

Wnoszę, żeby skasować ten wątek, bo do niczego on nie prowadzi

Ten wątek jest skargą na Twoje bezczelne propozycje korupcyjne.

Jego otwarcie stwarzało Ci szansę przeproszenia za bezczelną propozycję.

Ty wybrałaś jednak inną drogę i wolisz grozić bezprawnymi działaniami.

Twój wybór.

Nie widzę jednak powodu by usuwać ten watek w ramach cenzury na życzenie.  

To ty tak a nie inaczej w tym wątku się zachowałaś, to Ty złożyłaś taką a nie inną propozycję. iIe widzę powodu by Twoi potencjalni poleceni czy też współpracownicy nie mieli się dowiedzieć jakie masz podejście do korupcji, cenzury czy też rzucania bezprawnych gróźb.

Uczepił się mnie bez żadnego powodu

Ależ ja nikogo się nie uczepiłem.

Ten wątek jest spowodowany Twoją oburzającą, moim zdaniem wręcz skandaliczną propozycją bym za pieniądze usunął korzystając z uprawnień moderatorskich treści, których Ty sobie nie życzysz widzieć.

Gdyby nie ta propozycja nie byłoby wątku.

Gdybyś przeprosiła a nie groziła - też byłoby już po temacie.

Wybrałaś atak... OK. Twój wybór.

Ale i Twoje konsekwencje.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 12 styczeń 2017 - 16:20

728x90.gif

inny

inny

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 461 postów

:offtopic:

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 12 styczeń 2017 - 18:45

Regulamin niezgodny z sygnatura :)

inny otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3698 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Myślę, że samo ujawnienie tej rozmowy jest wystarczającą "karą" dla użytkownika @justyna66, takie propozycje nie świadczą o tej osobie. Jeśli to miała być prowokacja, czego nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć, to okazała się nieudana, co tylko pokazuje, że moralność naszych moderatorów jest niezachwiana :)

Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
Money-Monitor Monitor programów inwestycyjnych
HYIP (opis ryzyka) Opis
BitJack Totalna świeżynka, godzinne naliczenia
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego
Xabo ROI do 150% od inwestycji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.