Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Zgodnie z tytułem wątku, wieść z ostatniego maila (27.12): komuś tam w etoro coś ciężkiego na głowę upadło najwyraźniej; podali listę traderów rekomendowanych do kopiowania i po raz kolejny są tam pacany, a nie traderzy, a nie ma kilku stabilnie zarabiających; zachęcam do osobistej lektury i ciekaw jestem Waszych wniosków. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Coś tu dziwnie cicho... ;)

---

Screen z ostatniego maila (vide poniżej). Polecają traderów, którzy przechlastali większośc przydzielonej im kasy (pierwsza trójka, rzekomo najlepsza w ost. miesiącu). "Mistrz" za ostantie 3. m-ce przepieprzył cała przydzieloną mu kasę. "Bogowie" ost. półrocza: "super-nieudacznik" był powyżej, Dellos z kolei gra dość nierówno i przetrzymuje transkacje w niewskończoność, Czasem po kilka miesięcy. Żenada.

A nie ma nic, np. o lospaccone76, który spokojnie sobie dłubie i zarabia.

Dla mnie to jawna manipulacja. No chyba, że ktoś mnie przekona, że jest inaczej.

Użytkownik RobertL edytował ten post 12 styczeń 2014 - 19:21

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6682 postów

Wyglada na to ze cos kreca Robert, w koncu ludzie w wiekszosci maja tracic na rynkach a nie zarabiac.

Na etoro pojawila sie mozliwosc inwestowania na bitcoin, kto wie moze sie cos zagra na tym kiedys.

We are excited to announce that you can now invest in Bitcoin through our eToro OpenBook platform.

It’s as easy as 1-2-3!
Make your first Bitcoin investment in just 3 clicks.

Go to the Bitcoin market page:

1. Click on "Buy Stock"
  2. Make your first deposit
  3. Continue with the steps as shown to

And you’re good to go!

Obecnie gram tylko na oleju i tego sie trzymam :)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

U mnie w ost. dnaiach Lospaccone76 + klony i powoli idzie do góry. Kasa mi się kisi na prockach, dorzucę doraźnie trochę i niech się kręci. 

Chciałem wrzucić jakieś resztówki ze Skrilla, ale min. 50$ i mnie przyblokowało. Ale jak uda mi się coś "pomieniać" to wrzucę + PayPal.

Początki były dla mnie kiepskie, ale w ost tygodniach się ustabilizowało i jest lekki progres.

lucekwolf

lucekwolf

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 11 postów
  • LokalizacjaGdzies

Ja zrezygnowałem z tego. Kopiowałem jakiegoś Caraj51 (chyba taki nick) z indii. Nie dla mnie takie biznesy - długo trwa zarobienie jakiegoś grosza

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

@Caraj51 wywaliłem już dawno, ale i to nie uchroniło mnie przed wtopą w późniejszym czasie w oparciu o rzekomo lepszych traderów.

Problem myślę leży nie tylko w traderach, ale w samym brokerze, o czym pisałem też we wcześniejszych postach.

Pora zwijać żagle stamtąd.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Krótka prośba: podjąłem ostatecznie decyzję o wycofaniu się z eToro.

Próbuję zlecić wypłatę na moje konto walutowe, tymczasem nie chce mnie maszyna przepuścić.

Proszę o jakąs podpowiedź, wyłącznie od osób, które zlecały ostatnio wypłatę i jak sobie z tym tematem poradziły, bez "lania wody".

Z góry dzięki. ;)

---

edit. udało mi się z bólem i przebojami na czacie zlecić wypłatę na konto w polskim banku denominowane w USD.

Jeśli jest tu ktoś żywy, kto w ostatnim czasie zlecał wypłątę z eToro, to będę wdzięczny za konkretne info od żywego inwestora. ;)

Użytkownik RobertL edytował ten post 04 luty 2014 - 20:33

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Właśnie dostałem maila, że przyjęli do realizacji żądanie wypłaty. Piszą, że max 5 dni i kasa na koncie. Zobaczymy jak sobie poradzą. ;)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Testowaliście nowe narzędzie pt. "people discovery tool"?

moneyhunter

moneyhunter

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów

Ja uważam że obecnie na etoro nie opłaca się kopiować ludzi. A to z tego względu że zmieniła się po,ityka kopiowania i bardzo łatwo się wyzerować :)

mariuszartur1

mariuszartur1

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Czy ktoś z Was ma do czynienia z polską wersją "eToro" i gra tam? Jak do tej pory, wszyscy tylko charakteryzowali grę na platformie angielskojęzycznej.

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów

Wszedłem do tego wątku po dłuższym czasie nieobecności, bo sądziłem że po moim komentarzu sprzed 2 lat ludzie zrozumieli, że eToro nie jest po to by tam zarabiać, tylko tracić pieniądze, ale widzę, że dalej niektórzy dopóki sami się nie poparzą wrzątkiem, to nie zrozumieją.
Normalnie jak małe dzieci ;)

http://www.hyipforum...ge-3#entry30470

@mariuszartur1: nie ma żadnego znaczenia, czy platforma jest po polsku, chińsku czy nawet w esperanto - schemat jest ten sam: "wpłać i patrz jak Twój kapitał topnieje..."

Jeśli jest ktoś, kto grając ponad rok na eToro zarabiał na czysto średnio chociaż 2-3 % miesięcznie i potem cały kapitał z zyskiem wypłacił, to proszę o umieszczenie wyników w tym temacie - rzucam WYZWANIE i sądze, że nie znajdę takiego zawodnika :)

topr

topr

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWorld

Kris i nikt się nie znalazł, a teraz może pytanie niezwiązane z etoro ale czy inwestował ktoś w copyfx ? tez tam mają opcję kopiowania traderów

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

@PiotrM: jestem podobnego zdania co Ty. Mam konto na etoro prawie rok i w tym czasie stan rachunku spadał sukcesywnie z 10k na 7700$, pomimo tego że niektórzy traderzy mają chwilowe zyski nawet kilkaset procent w ciągu miesiąca. To moja osobista opinia i oczywiście liczę się z tym, że za chwilę zostanę zlinczowany za nią i posypią się komentarze, że coś robiłem nie tak.
Uprzedzając to informuję, że wybierałem za każdym razem max. 10 traderów z TOP 100, czyli najlepszych z najlepszych i nie wykonywałem samodzielnie żadnych nerwowych ruchów zamykających stratne pozycje (tak, tak takich wisiało zawsze sporo, bo traderzy żeby pokazać swoje "wspaniałomyślne" zarządzanie kapitałem zyskowne pozycje zamykają szybko, a te stratne trzymają w nieskończoność) i tylko zmieniałem ich, jeśli widziałem że aktywność spada i przynoszą wciąż straty.
Potraktowałem to jako naukę przez zabawę i z całą odpowiedzialnością stwierdzam:
DA SIĘ NA TYM ZAROBIĆ.
Warunek: musisz być właścicielem platformy na której grają ludzie;)
Pozdrawiam z uśmiechem:)
Kris

Możesz też być dobrym traderem, który ma znaczną ilość, tzw. followers'ów... ;)

---

'Jeśli jest ktoś, kto grając ponad rok na eToro zarabiał na czysto średnio chociaż 2-3 % miesięcznie i potem cały kapitał z zyskiem wypłacił, to proszę o umieszczenie wyników w tym temacie - rzucam WYZWANIE i sądze, że nie znajdę takiego zawodnika  :)' - póki co wyzwania nie podejmuję, ale 'obwącham' się z platformą i może coś w tej kwestii postanowię niebawem... ;)

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 11 grudzień 2016 - 22:21

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Na eToro pojawiła się jakiś czas temu opcja CopyFunds. Czy ktoś z Was testował to już 'na sobie'?

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 11 grudzień 2016 - 22:22

Źródło: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

Czytaj wpis →
Zdjęcie

Od: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 07 październik 2013 - 21:45

Źródło: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.