Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

Elise36

Elise36

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów
Powodzenia :)

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

woody77

woody77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaPomorskie
Witam, czy ktoś się orientuje, czy jest jeszcze bonus na etoro?
Jaki jest wymagany obrót, aby wypłacić zarobione środki?
Pozdrawiam.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6646 postów
UWAGA

Bonus jest dostepny TYLKO dla osob nowych dla etoro, aby uzyskac bonus nie wolno ani odwiedzac strony ani zakladac konta demo.

woody77

woody77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaPomorskie
Dzięki za info - możesz podrzucić reflink?

PiotrM

PiotrM

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 59 postów
podaj linka i info jak ruszyć w tym biznesie

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów
Do poprzedniej piatki :

"20.1%PPVijayakumar
20%Moksel1972
20%santoshtiwari
20%jawaher2
19.9%NMarijus"  dolaczaja nowi traderzy :

"etorome1 started copying robepu

etorome1 started copying MPL1983

etorome1 started copying waleed0987

etorome1 started copying babczyk"

Mam wiec 9 ktorych kopiuje.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów
Transakcje wykonane w ciagu dwoch ostatnich dni :

" # Action Amount Open Rate Close Rate Spread Profit Start Time GMT End Time GMT Limit Rate Stop Rate

24309250 Buy NZD/USD $0.63 0.8125 0.8129 0.02 0.04 24/04/12 15:41 24/04/12 20:44 0.814 0.8

24312165 Buy NZD/USD $0.50 0.8116 0.8128 0.02 0.08 24/04/12 16:24 24/04/12 20:44 0.8213 0.8016

24316643 Buy AUD/USD $0.50 1.0285 1.0313 0.02 0.16 24/04/12 17:55 24/04/12 20:44 1.0382 1.0185

24074170 Buy EUR/JPY $1.87 107.09 107.2 0.02 0.07 23/04/12 06:46 24/04/12 14:15 109.4 103"

Moja statystyka od poczatku :

"431 trades executed
92.3%
trades result in profit
58.2%
direction is buy
1½ days
average trade hold time"

Coz, oby tak dalej. Limit jest 10 Traderow na raz w opcji kopiuj.

Jeden zostaje zamieniony : nowy :

Malsolo

zebedi

zebedi

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
witam!
Temat wrecz zdechl!
A szkoda bo sam sie tym bardzo zainteresowa tylko chcial bym opinie innych o kopiowaniu tych ''profesjonalistow''
Tu znajdziesz najlepsze sposoby zarabiania oraz atrakcyjne linki do rejestracji:
LINK

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów

Temat wrecz zdechl!

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak piszesz, przeczytaj caly watek, jak Ci brakuje cierpliwosci to ten bardzo powazny biznes pewnie dla Ciebie nie jest najlepszy.

PiotrM

PiotrM

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 59 postów
co do etoro to ja bym raczej podchodził ostrożnie np. zacząłem kopiować kilku traderów i taki robepu który zarobił najwięcej ze wszystkich w kilka dni potrafił stracić cały dany mu kapitał i został na zero być może się podniesie ale czy można mu powierzyć kapitał? a pozostali traderzy po kilka centów skrobią się do góry ale w ostatecznym rozrachunku to jest gruby minus.

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
@PiotrM: jestem podobnego zdania co Ty. Mam konto na etoro prawie rok i w tym czasie stan rachunku spadał sukcesywnie z 10k na 7700$, pomimo tego że niektórzy traderzy mają chwilowe zyski nawet kilkaset procent w ciągu miesiąca. To moja osobista opinia i oczywiście liczę się z tym, że za chwilę zostanę zlinczowany za nią i posypią się komentarze, że coś robiłem nie tak.
Uprzedzając to informuję, że wybierałem za każdym razem max. 10 traderów z TOP 100, czyli najlepszych z najlepszych i nie wykonywałem samodzielnie żadnych nerwowych ruchów zamykających stratne pozycje (tak, tak takich wisiało zawsze sporo, bo traderzy żeby pokazać swoje "wspaniałomyślne" zarządzanie kapitałem zyskowne pozycje zamykają szybko, a te stratne trzymają w nieskończoność) i tylko zmieniałem ich, jeśli widziałem że aktywność spada i przynoszą wciąż straty.
Potraktowałem to jako naukę przez zabawę i z całą odpowiedzialnością stwierdzam:
DA SIĘ NA TYM ZAROBIĆ.
Warunek: musisz być właścicielem platformy na której grają ludzie;)
Pozdrawiam z uśmiechem:)
Kris

xy0urneyx

xy0urneyx

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
Chciałem zainwestować w etoro.com ok. 100$ i mam parę pytań:
1) Czy jeśli zainwestuję 100$ to dostane do tego bonusa 50$?
2) Jak to jest, że inni wychodzą na spory minus, a ty turboonostrilvision masz ok. 1% dziennie? Czy mógłbym kupić tych samych traderów co ty i wtedy miałbym taki sam %?
3) Po wyliczeniu % składanego wychodzi mi, że jakbym miał 1% dziennie to po wpłaceniu 100$ po 365 dniach miałbym: 3 778$. Pomyliłem się w obliczeniach czy jak? 100*(1+3,65/365)^365
4) Czy totalny laik który nie wie o co chodzi w forexie powinien tu wchodzić? W sumie to traderzy mają za mnie wszystko robić ^^
5) Czy wypłata jest pewna? Czy może się to zescamić?

Z góry Dziękuję za odpowiedzi.
Stopka niezgodna z regulaminem

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów

1) Czy jeśli zainwestuję 100$ to dostane do tego bonusa 50$?
2) inni wychodzą na spory minus,masz ok. 1% dziennie? Czy mógłbym kupić tych samych traderów
3) Po wyliczeniu % składanego wychodzi mi, że jakbym miał 1% dziennie to po wpłaceniu 100$ po 365 dniach miałbym: 3 778$.  100*(1+3,65/365)^365
4)  to traderzy mają za mnie wszystko robić
5) może się to zescamić?

W odpowiedzi na 1 pytanie powiem iz jest w watku wyjasnione kto dostaje bonus. ( nalezy spelnic dane warunki aby go dostac ).
2. Traderow sie nie kupuje, ( wynajmuje sie ich do pracy za oplata ) , obecnie bylo tak trudno iz b.duzo transakcji zamknelo sie na stracie.
3. Tak , to mozliwe, moze nie kazdego roku jednak.
4. Laik sobie poradzi. Tak,  to oni robia wszystko za Ciebie.
5. Wyplata nie jest pewna. Moze sie to zescamic.

xy0urneyx

xy0urneyx

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów
A jak wpłaca się traderom kasę?
Stopka niezgodna z regulaminem

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów
Wszystko odbywa sie automatycznie wewnatrz konta ze srodkow wczesniej wplaconych na konto.

fx_master

fx_master

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 32 postów
zarejestrowałem sie ostatnio na etoro bo chciałem byc jednym z dawców sygnałów ale niestety po testach platforma na ktorej sie u nich gra nie przypadła mi do gustu jest wrecz tragiczna jesli chodzi o daytrading ale jeszcze pomyśle czy nie spróbowac tam inwestować na troszke dłuższy termin ogólnie pomysł swietny ale wykonanie nieco gorzej , słyszałem też że oanda prawdziwy dobry broker forex ma w planach otworzyć podobną działalnosc co etoro podejrzewam że tam platforma była by ok :)
www.forexrealtrading.blogspot.com

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów

inwestować na troszke dłuższy termin ogólnie pomysł swietny ale wykonanie nieco gorzej ,

oanda

Na tym to polega, albo sie w tym jest albo nie, to nie jest na kilka miesiecy inwestycja.

Tez slyszalem ze to dobry broker.
Wiem ze insta ma tez copytrader, nie testowalem.

Elise36

Elise36

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów
Wszyscy wiemy, że na przełomie kwietnia i maja w etoro wielu traderów poniosło duże straty. Tym niemniej dwie osoby, które kopiowałam nie miały strat, są to
santoshtiwari
adamlucky.
Napiszcie proszę jakie osoby kopiowane przez Was miały najmniejsze straty.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6646 postów
Oto lista tych ktorych ja kopiuje ( od dawna ) i ktorzy radza sobie wciaz dobrze pomimo tak srogich warunkow :

--PPVijayakumar
--Moksel1972
--Malsolo`s
--babczyk`s

Wiekszosc moich Traderow trzyma sie dobrze :)

To taki system, ustaw-zapomnij, i tak ma byc :)

nico

nico

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
Ile średnio przynoszą ci zysku na miesiąc?

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 11 grudzień 2016 - 22:22

Źródło: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

Czytaj wpis →
Zdjęcie

Od: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 07 październik 2013 - 21:45

Źródło: etoro etoro.com kopiuj Traderow z calego swiata demo/live Forex

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.