Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

World Wide Earning - od 1$ do 30$ - www.worldwideearning.com

revshare rev

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

lucas75

lucas75

Doświadczony inwestor

• VIP
  • 380 postów
  • LokalizacjaPolska

Wyklikałem reklamy i faktycznie, żeby licznik ruszył od nowa musiałem dodatkowo kliknąć i obejrzeć jeszcze jedną reklamę. Nie jest to bardzo uciążliwe, ale do wyeliminowania oczywiście. Generalnie program wygląda coraz lepiej.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Andrewek89

Andrewek89

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
Witam mam pytanie. Czy paczki kupione ze srodkow z repurchase zaliczaja sie do tego limitu wyplat 2.5x ? Czy stricte tylko wyplacamy 2.5x depozytu tylko ?

Użytkownik Andrewek89 edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 04:04

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 2039 postów

Paczki tutaj nie mają znaczenia. Depozyt x 2,5 = Kwota do wypłaty. To jakie operacje będziesz robił w międzyczasie nie ma znaczenia :)

ban.gifJFXehjg.png

Moja Grupa Facebook - Priv (uczę marketingu i strategii) | WorldWideEarning

fiukis

fiukis

Aktywny inwestor

• Premium
  • 158 postów
"Nie liczy się. Tylko prowizja. Dlatego warto wypłacać i wpłacać na nowo. Polecam to robić jak już będzie wszystko nowe i piękne :)"

Tutaj zarabiam ----->World Wide Earning <---- Zapraszam!!!  Moje wypłaty z WWE : Dowód 1 , Dowód 2 , Dowód 3 . Zarabiaj tak jak ja. Dołącz już teraz .Tutaj zarabiasz w Kredytach każde 100 Cr=1$

shenmaster

shenmaster

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Witam, co się dzieje nie ma możliwości oglądania reklam przycisk od reklam po prostu przestał działać.?

fiukis

fiukis

Aktywny inwestor

• Premium
  • 158 postów

U mnie wszystko okej . A czas się Tobie skończył? Pisze Surf Now

d5000de11cc4.jpg

Tutaj zarabiam ----->World Wide Earning <---- Zapraszam!!!  Moje wypłaty z WWE : Dowód 1 , Dowód 2 , Dowód 3 . Zarabiaj tak jak ja. Dołącz już teraz .Tutaj zarabiasz w Kredytach każde 100 Cr=1$

Jardir

Jardir

Inwestor

• Premium
  • 74 postów

Witam, co się dzieje nie ma możliwości oglądania reklam przycisk od reklam po prostu przestał działać.?

Działa dopiero wtedy jak skończy się odliczać czas, niestety :(

468x60.gif

xpek

xpek

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Wczoraj zrobiłem małe zakupy z tego co mi zostało na cash balance i jakimś cudem zakup się zdublował, teraz mam ujemne saldo na cash balance i paczki zakupione na kredyt :o

MagCoOp

MagCoOp

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaIreland

Może to nowa usługa tego revsharea :cool: - Kupowanie paczek na kredyt :P , w stylu kup teraz oddaj jak będziesz miał :D, albo jeszcze lepiej- jak zarobisz :rolleyes: 

shenmaster

shenmaster

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

mam to samo też się zdublowało. Jakieś błędy. Pytanie co zrobić nie pamiętam tych 3 pytań z rejestracji. Jak to zresetować?

Budi007

Budi007

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaZbąszyń

A o co admini prosili? O czym było pisane i wałkowane na grupie do znużenia? Ehh... Musisz pisać do admina, może coś pomoże. Nie spodziewaj się też szybkiej odpowiedzi, skrzynka pewnie jest zawalona...

shenmaster

shenmaster

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Domyślam się ze zawalona skrzynka jak ma sie taką masę błędów dzisiaj pewno tysiące zapytań o ujemne konto. Jacy admini? Wszedłem z polecenia kogoś do programu, NIkt mi nic o pytaniach nie wspomniał ze to do czegos potrzebne na większości stron zazwyczaj jedynie do resetowania hasła jak sięzapomni hasła i email. Ale żeby do wypłąty? Pierwszy raz w życiu z tak dziwną sytuacją sie spotykam. Jest to mega utrudnienie i mega minus, że tak ważnej rzeczy na koncie jak resetowanie takich haseł/pytań nie ma.

Budi007

Budi007

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaZbąszyń

Dla Ciebie to minus, dla innego plus. Wchodzisz w programy w ciemno bo ktoś polecił? Nieźle... Wystarczyło przed wejściem przeczytać chociaż ten temat, od początku i wszystko byś wiedział i o pytaniach by zapisać i np to że TEN program NIE JEST i nie chce być taki jak większość stron.

shenmaster

shenmaster

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

na grupe wwe forum hyip dotarłem po rejestracji wiem mój błąd. Co nie zmienia faktu, że na WWE dużo błędów. No raczej dla każdego minusem jest brak kontaktu z supportem. Zapomnisz dodatkowych haseł i czekasz czy ewentualnie ci support po wielu tygodniach odpisze to nie jest dobre pod żadnym względem. 

Devolaj93

Devolaj93

Nowicjusz

• Premium
  • 29 postów
  • LokalizacjaNamysłów

@shenmaster

Z tego co kojarzę, to dzisiaj dopiero zgłosiłeś się na grupie WWE na FB i pytałeś o rozwiązanie problemu, więc nie czekasz kilku tygodni. Wiadomą sprawą jest, że pilnowanie haseł/loginów/danych to podstawa w każdym programie.

Na dniach ma podobno być całkiem nowy dashboard i nowa wersja strony.

468x60.gif  TOP RevShare TheAdsTeam.com

2 TOP Długoterminowe biznesy 2017 roku ---> Crypto Trade Capital  /  Trade Coin Club

Najlepsze kraniki: Freebitco.in / moonbit.co.in bonusbitcoin.co / autofaucet.io swissadspaysfaucet.com Robot Cash

Seti

Seti

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaJaworzno

Znowu dubel z zakupami :D. 10 dolców do tyłu na repurchase. Stratny jestem na procentach ,
bo kupowałem na przemian paczki po 30 i 15 a teraz zmuszony jestem inwestować w 15 :D.
Ale to nic,  niech się kręci na kredyt :).

WOYAK

WOYAK

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

po 24h od zakupienia paczeki wyklikania reklam + listingów -  wyklikałem na nowo  reklamy, ale zero zarobku. Czy trzeba odczekać?

Devolaj93

Devolaj93

Nowicjusz

• Premium
  • 29 postów
  • LokalizacjaNamysłów

Mi naliczenia idą max z kilku godzinowym opóźnieniem i mimo, że są z poślizgiem czasami, to się zgadzają. Poczekaj trochę, a jak nie będzie pisz ticket albo na grupie FB spytaj adminów :)

468x60.gif  TOP RevShare TheAdsTeam.com

2 TOP Długoterminowe biznesy 2017 roku ---> Crypto Trade Capital  /  Trade Coin Club

Najlepsze kraniki: Freebitco.in / moonbit.co.in bonusbitcoin.co / autofaucet.io swissadspaysfaucet.com Robot Cash

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: revshare, rev

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

4 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Flyknit, Devolaj93, gregor67, fiukis

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.