Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[Faucet] bestchange.com - co 25min

kranik faucet satoshi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów
Nazwa kraniku: Best Change

Rodzaj kryptowaluty: satoshi
Wypłaty (manualne/aut.): auto
Minimum wypłaty: 30 000
Tempo naliczania: co 25 minut

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Przedstawiam kranik i nie tylko. Niby kranik, niby kantor wymiany walut. W każdym bądź razie jeśli chodzi o kranik to nazwe go "wariat". A to dlatego, że piszą iż można zgarnąć od 10 do 1.000 satoshi a faktycznie to wygląda tak, że czasem daje po 26, 60, 250 a czasem po 700-900. Mój rekord to 3x po jakieś 900 satoshi :) dlatego "wariat". 
Kranik przetestowany, pierwsza wypłata doszła po około 48 godzinach.

Koparka - Telco - koparka w chmurze z Bonusem.    

Bonus Bitcoin - 15-to minutowy kranik z dziennym bonusem 5%.   Best Change - kantor z kranikiem

skuter

skuter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

weszłam  z refka

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

[---]

Dzięki, mi dziś z rana dwa razy coś po 800 satoshi dodało, a teraz kilka razy po 35.

Użytkownik vojtec edytował ten post 19 luty 2017 - 11:20

Bonus Bitcoin - 15-to minutowy kranik z dziennym bonusem 5%.   Best Change - kantor z kranikiem

codiii otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

Rychu

Rychu

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 45 postów

Również z refka , na dzień dobry 929 satoshi wpadło , Mam rozumieć że po 30.000 automatycznie zostanie wypłacona suma bez względu na dzień tygodnia ?

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów
[---]

Dzięki.
Dokładnie tak jak mówisz, mi po uzbieraniu 30.000 widniał napis, że płatność się opóźni ze względu na duży ruch w sieci, był to piątek, ze względu że w weekendy mało co klikam to w niedziele przyszło mi na portfel coś koło 32.000 satoshi. Dlatego kranik umieściłem, bo wiem że płaci, nie instant ale płaci.

Użytkownik vojtec edytował ten post 19 luty 2017 - 11:21

codiii otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Widzę, że wprowadzili zmiane co do czasu naliczania. Z 25min, zrobiło się 30min. Pomimo tego nie zniechęcam się, bo czasem są strzały po 46 satoshi, a czasem po 300-800 :) 

Niebawem kolejne minimum, zobaczymy jak szybko przyjdzie tym razem.

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Minimum uzbierane, zobaczymy jak szybko dotrze.

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Na dzień dzisiejszy mam już 48k satoshi a wypłaty brak. Dobrze że support szybko odpisuje. 

Hello!
There are some problems with our bitcoin faucet.
Now we are developing a new version of it.
Don't worry, you will get your satoshi anyway.
Thank you for contacting us!
Best regards,
Konstantin (BestChange.com).
Our page at Facebook: https://fb.com/bestchange
-----Original Message----
From: Tomasz 
To: info@bestchange.com 
Sent: Thursday, March 2, 2017 1:08:27 PM
Subject: BestChange.com feedback

polskiklikaczeu

polskiklikaczeu

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 28 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Spam + offtop

Użytkownik Polon edytował ten post 02 marzec 2017 - 22:07

polskiklikaczeu otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

:offtopic:

Użytkownik Polon edytował ten post 02 marzec 2017 - 22:07

codiii otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

polskiklikaczeu

polskiklikaczeu

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 28 postów
  • LokalizacjaWarszawa

:offtopic:  

Użytkownik Polon edytował ten post 02 marzec 2017 - 22:09

polskiklikaczeu otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

AntiSCAM

AntiSCAM

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 4 postów

zrobił ktoś już jakąś wypłatę ???

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów
Tak, ja zrobiłem. Każdy kranik który wrzucam najpierw sprawdzam. Tak jak pisałem w prezentacji, uzbierałem minimum i po około 48h kasa była w portfelu. Teraz coś się ociągają ale support szybko odpisał aby się nie martwić.

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Wprowadzili kolejne zmiany.

- "Claim" co 60 minut

- manualna wypłata

- wypłaty od 10.000 satoshi

Dziś zleciłem wypłate 52000 satoshi, zobaczymy kiedy dotrze.

21:32 zleciłem wypłate, 21:33 pojawiała się na portfelu! :)

Użytkownik codiii edytował ten post 04 marzec 2017 - 22:31

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

wchodze z refa i na start zgarniam z pierwszego claima 905 SAT. Nice

Użytkownik Powadzi edytował ten post 04 marzec 2017 - 21:50

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)
                                                                      Najprzyjemniejszy sposób zarabiania - :) BUDOWA BARU   :) ///  BUDOWA MIASTA

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Witam.

10.000 satoshi zlecone do wypłaty.

nesjorx

nesjorx

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 457 postów

tu tylko na tym faucet można zarobić? niektórzy wychwalają, że 10$ dziennie, ale jak?

weronika193

weronika193

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów

czy dalej płaci?

codiii

codiii

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Tak, wypłacałem przedwczoraj i szybko doszło. Aczkolwiek radze uzbroić się w cierpliwość (w zbieraniu) bo z racji wysokiego kursu BTC nie leci tak jak kiedyś.

weronika193

weronika193

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów

no ale żle nie jest:) pierwszy rzut ponad 600:) drugi juz 50:)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kranik, faucet, satoshi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.