Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Energy Save Program - różne plany inwestycyjne - energysaveprogram.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów
  • LokalizacjaWest Midlands

Nazwa programu: Energy Save Program

Plany inwestycyjne:

2,4% - 15 dni kalendarzowych

2,6% - 30 dni kalendarzowych

3,1% - 45 dni kalendarzowych

150% - 15 dni roboczych

200% - 20 dni roboczych

300% - 30 dni roboczych

500% - 50 dni roboczych

1000% - 60 dni roboczych

6000% - 120 dni roboczych

Minimum inwestycyjne: $5

Akceptowane systemy płatności: Payeer, PM, BitCoin, Skrill, Payza, AC

Wypłaty (manualne/aut.): manualne

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Since 2013

Investment plan 2016

Running days 1220

Total accounts 2628

Total deposited $2071877.03

Total withdraw $510078.49

Temat tylko i wyłącznie informacyjnie dla lubiących różnego rodzaju inwestycje krótko czy też dłuższo terminowe, program wpadł mi całkiem przypadkowo jednak może kogoś zainteresuje bliżej choćby ze względu łudzącego podobieństwa to popularnego RazzletOna

Link do programu: energysaveprogram.com

(nie jestem w programie a gdyby nawet i tak nie mogę podać refa)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 22 luty 2017 - 00:42

banner1.gif

Aquario otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Mam wrażenie, że to kolejny program grupy polskich amatorów czyhających na drobną kasę...

itHAOs2.png

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Widzę, że mam "szczęście" do tych karniaków

wczoraj wstawiając refa zabanglał od razu, dziś klikanego za cholerę nie mogłem wstawić dlatego taki a nie inny

to tak kilka słów usprawiedliwienia, co do programu, szaleje na FB :D

banner1.gif

inwestor87

inwestor87

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Lokalizacjaradomsko

czy jest ktos w tym programie ? czy jakies opinie ??

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Sam se założyłem to sam se będę obserwował

właśnie wszedłem w Plan Coal - 2.4% dziennie na 15 dni kalendarzowych

depozyt $10

ps.

generalnie Program nie różni się bardzo od tego, który właśnie upada i toczy się o nim tak zagorzała dyskusja

zobaczymy co ten pokaże, zarejestrowany jest w USA chociaż jakie to ma znaczenie

banner1.gif

AnubisPL

AnubisPL

Inwestor

• Premium
  • 62 postów
  • LokalizacjaGarniec złota

Mają poczucie humoru - mnie ujęli za serce programem Antimatter XD  Gimbaza jak nic :P

W moim odczuciu program nie przetrwa tygodnia, co ja mówię - tydzień to będzie sporo :P

EDIT : Ja chyba jednak jestem zdecydowany przeprosić za to co napisałem ciut wyżej ... Zdecydowanie zbyt pochopnie zareagowałem XD

Jednak nie wydaje się to DZIWNE ? Wygląda identycznie jak Razzle ... Czyżby program wspomagający Razzla ? Nigdzie na monitorach znaleźć nie mogę ?

Użytkownik AnubisPL edytował ten post 14 marzec 2017 - 21:48

Keep CALM & Invest with Anubis! 

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

A co tam... jak kraść to miliony, jak d...ć to tylko Księżniczki

jedne upadają inne powstają, przyroda nie znosi próżni

a że dziś 14.03 to zacznijmy mu odliczać ten tydzień, $10 nie majątek, ja nie zbankrutowałem, oni się nie wzbogacą chociaż dycha do dychy i się uzbiera

(7)

banner1.gif

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Zgodnie z obietnicą obserwacji Programu jest pierwsze naliczenie, zbyt mało oby wypłacić więc jeszcze się wstrzymam

zgodnie z czarnowidztwem Kolegi Anubisa do śmierci pozostało 6 dni

(6)

banner1.gif

AnubisPL

AnubisPL

Inwestor

• Premium
  • 62 postów
  • LokalizacjaGarniec złota

Aquario - weź Ty sobie może przeczytaj mojego posta jeszcze raz co ? :P Nie czarnowidztwo, tylko wyśmianie. Głównie z uwagi na antymaterię :P I przeprosiłem ! ;)

Keep CALM & Invest with Anubis! 

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Sorki za zwłokę

Program nalicza regularnie, wczoraj zleciłem wypłatę testową, dziś na portfelu więc póki co...

Kolego Anubis, przecież mój post był z żartem :)

banner1.gif

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Program wciąż nalicza, narazie wszystko wygląda normalnie, w grupie na FB też widać dowody wypłat

banner1.gif

Tehij

Tehij

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaDęblin

Dzisiaj nie działa mi strona przez cały dzień. Ktoś też tak ma?

cichyAK

cichyAK

Inwestor

• VIP
  • 76 postów

faktycznie, wizualne podobieństwo do razzel niezwykłe

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Fakt, nie działała przez dłuższy czas

z informacji na Grupie FB dowiedziałem się że trwają (trwały) jakieś prace, aktualizacja, zabezpieczenie, bla bla bla

Strona działa, naliczenia są, wypłaty dochodzą... to tyle co mogę powiedzieć na chwilę obecną

póki co wsio okej :)

banner1.gif

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Dla odświeżenia i najnowszych informacji Program:

1.żyje

2.nalicza

3.wypłaca

:afro:

banner1.gif

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Ponieważ póki co nie dzieje się nic złego właśnie zacząłem drugie 15-to dniowe okrążenie

alleluja i do przodu :afro:

banner1.gif

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Patrząc na inne upadki ten jakoś wciąż się trzyma

nalicza - wypłaca - został dodany Neteller

banner1.gif

Tehij

Tehij

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • LokalizacjaDęblin

Dzisiaj zleciłem wypłatę i zakończyłem pierwsze kółko. Pieniądze na koncie w 30 minut. Wchodzę na drugie okrążenie za minimum

Aquario

Aquario

Aktywny inwestor

• Premium
  • 284 postów

Taki sobie cichy i nie pozorny ale najważniejsze że wypłacalny

też jestem w trakcie drugiego okrążenia :)

banner1.gif

KLAUN

KLAUN

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaPoznań

Zrobiłem tam pierwsze depo 6 lutego na 50$, potem drugi 14.03 na 250$ - obydwa zakręciły pięknie. Też znalazłem go przypadkiem i wszedłem z refa osoby z LA. Potem trafiłem na admina o imieniu Emric, który maga pomaga jak coś nie kręci. Ogólnie miałem wielkie obawy, a tu masz...nieźle kręci. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.