Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Tomygame - od 2 na min + bonusy - tomygame.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Nazwa kraniku: Tomygame

Rodzaj kryptowaluty: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): FaucetHub, ePay, BlockChain
Minimum wypłaty: 5000 lub 100 (po zdobyciu 15000 satoshi)
Tempo naliczania: od 2 satoshi na minutę

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Jest to kranik na bazie CetoBeto.

Zarabiamy na:
- dzienny prezencik,
- zbieranie gwiazdek, które możemy wymienić na lepszego gracza, który generuje nam więcej satoshi,
- kopanie satoshi,
- bitwy,
- Jackpot,
- zbieranie jedzenia

Jak ktoś nie kojarzy CetoBeto to poniżej mała instrukcja.

Na pewno po wejściu na stronę ciężko się ogarnąć ale poniżej kilka wskazówek w co klikamy.

• klikamy na obrazek podpisany „I'm cleaning..” i mamy 2 sat./min przez 20 minut.
  • poniżej mamy gracza (jednego z czterech – o tym poniżej) który nam dodatkowo zbiera sat. Przy przycisku COLLECT mamy ile mamy zebrane i ile wynosi pojemność naszej wanny. Jak nam uzbiera się cała wanna to klikamy (wcześniej też można) na przycisk COLLECT i czekamy jak pasek przejdzie do końca. Klikamy „Let's Get it now” i znowu nasz gracz zbiera nam satoshi do pustej wanny.
  • Codziennie można kliknąć w przycisk Daily Gift. Klikamy jeden z trzech prezentów i po skończonym odliczaniu czasu możemy otrzymać losową wartość satoshi  
  • Gra Chesses Game: Wchodzimy i Jerry (myszka) biegnie z serem do dziurki. Po 4 minutach dobiega do końca i mamy 30 sat. W grze mamy 5 kawałków sera. Później zostają nam okruszki sera które też możemy zamienić na sat. Ale to daje nam 30 sat. po 10 minutach.
  • Na górze strony masz zakładkę Players. Tu możesz wybrać (oczywiście nie za darmo) swojego gracza, który będzie zbierać satoshi do wanny. Na stronie masz informacje ile masz gwiazdek i satoshi. Poniżej opisanych czterech graczy i ceny za wynajęcie. Wynajęcie jest na 2 dni. Po skończonym okresie wraca nam do Jeerego.
  • na obrazku z domkiem (tam gdzie wyświetla nam się stan konta) jak pojawi się kotka na leżaku to za jej kliknięcie dostajemy gwiazdę.
  • na obrazku z naszym graczem, jak pojawi się czarny kot za płotem to kliknięcie w niego daje nam dodatkowe satoshi.
  • poniżej tych obrazków mamy pasek postępu jaki poziom zaliczyliśmy. Każdy poziom odblokowuje nowe możliwości większego zarobku i niższe minimum do wypłaty.

Jak coś jest niejasne pisz na forum postaram się pomóc.

Link do kranika

Użytkownik chaczyc edytował ten post 06 marzec 2017 - 11:06

jolself

jolself

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGorlice

to samo co cetobeto

Pawelek1983

Pawelek1983

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

masz refa :)

Naliczenia 2% dziennie od poniedzialku do piatku  X-binary

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Dzięki.

Dodałem dokładniejszy opis dla tych co nie mieli przyjemności zebrać dużej ilości satoshi na Cetobeto.

Obecnie jest 2318 aktywnych użytkowników.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Ostatni level zaliczony.

kranik cały czas płaci. Tu można prześledzić wypłaty http://tomygame.com/...view=btc-proof

Obecnie jest zarejestrowanych użytkowników: 3419.

Moje wypłaty zlecone an FaucetHub

4Ia37EQ.jpg

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Wypłacone ponad 5000 satoshi. Taką kwotę będę wypłacać co drugi dzień.

Z nowości to nowa gra Fly. Wchodzimy do gry, klikamy ~~ Fly ~~> i otwiera nam się strona z adf.ly, czekamy 5 sekund, klikamy Skip ad i na stronie mamy kod, który musimy wpisać na pierwszej stronie. Klikamy przycisk Confirm the code i mamy kolejne satoshi na koncie.

Dziennie mamy 4 gry.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Za zebrane 20 gwiazd wynająłem bohatera, który miał wannę 240 i tempo naliczeń 180/h. To dało podwójne zarobki i codziennie przez trzy dni wypłacałem 5000 satoshi.

Poniżej zestawienie moich wypłat. Wszystkie zrealizowane na FaucetHub.

8QwXBw2.jpg

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Po wczorajszych problemach, kranik działa już prawidłowo

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)
                                                                      Najprzyjemniejszy sposób zarabiania - :) BUDOWA BARU   :) ///  BUDOWA MIASTA

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Kran cały czas działa bez problemu. Co najważniejsze wypłaca. Usunięto grę Chesses Game.

Dużym plusem jest zmniejszenie czasu do kilku sekund we wszystkich grach.

kordianek94

kordianek94

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

Czy warto się jeszcze rejestrować?

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Kranik wypłaca co jest ważne. Minimum do wypłaty na FaucetHub to tylko 100 satoshi.

Na stronie można prześledzić wypłaty: http://tomygame.com/...view=btc-proof

Moja ostatnia wypłata 5123 satoshi zlecona wczoraj.

Zmniejszyły się trochę stawki i wprowadzili ograniczenie, że dziennie można wyklikać 1000 satoshi. 

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Kilka dni temu była przerwa przez dwa dni. Teraz śmiga strona dalej.

Wprowadzili ograniczenie dzienne:

500 satoshi - konto standard

1000 satoshi - konto premium (jak zmienisz gracza na lepszego)

Najważniejsze kranik płaci bez problemu. Dziś zlecałem 5144 satoshi.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Znowu była kilku dniowa przerwa. Ale teraz dalej Śmiga. Stawki są mniejsze niż na początku ale teraz to w każdym kraniku tak jest bo kurs BTC mocno wybił w górę.

Najważniejsze: dalej minimum do wypłaty tylko 100 satoshi i dalej bez problemu wypłaca

Przed chwilą wypłaciłem 2128 satoshi

Obecnie jest aktywnych 2078 użytkowników.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Powiększyło się troszeczkę koryto. Stawki są na tym samym poziomie, nie jest to uzależnione od ceny BTC. W przypadku wzrostu kursu BTC jest to na duży plus.

Obecnie przy logowaniu trzeba poczekać aż minie czas na dodatkowej stronie z reklamami. Dopiero później mamy dostęp do strony właściwej.

Co najważniejsze strona wypłaca. Dziś wypłaciłem 5145 satoshi na FaucetHub.

Yanger

Yanger

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaStalowa Wola

Czy mógłby ktoś nieco wyjaśnić jak korzystać z tego kraniku? Niestety mało czytelna strona, interfejs jest jaki jest, a sam nie wymyśliłem jak działać, większość zablokowana do czasu zdobycia ~5000 satoshi? 

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Chętnie wytłumaczę Tobie jak się poruszać po tym kraniku ale nie wiem jakie masz dostępne przyciski. Od czasu kiedy ja zaczynałem mogło się trochę zmienić. Na pewno powinieneś mieć dostępny typowy kranik. Do tego służą dwa przyciski. Pierwszy: I'm cleaning.. - klikasz i przez 15 minut dostajesz 1 satoshi za minutę. Nie musisz czekać jak się skończy czas 20 minut tylko możesz ten czas przedłużać kiedy chcesz. Drugi - poniżej: Collect - klikasz i dostajesz tyle ile twój bohater uzbierał.

Najlepiej jakbyś wrzucił rzut ekranu co masz zablokowane to powiem jak najszybciej odblokować wszystko na stronie.

Użytkownik chaczyc edytował ten post 13 sierpień 2017 - 08:51

wolfim

wolfim

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaGdańsk

No dobra, wszedłem w to również. Niestety większość rzeczy odblokowuje dopiero przy 5000 satoshi. Jaka jest faktyczna różnica między Tom'em a Jerry'm jako player? Ile Tom na godzinę robi i jaką ma pojemność?

rafal1982

rafal1982

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 54 postów
Jestem z refa.Fajny ten kranik :-)

Wprowadzili limit 250 sat dziennie

Użytkownik rafal1982 edytował ten post 17 sierpień 2017 - 14:16

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Odnośnie różnic między graczami to :

gracz nr 1 (Myszka) Szybkość 120 - pojemność: 48 satoshi

gracz nr 2 (Kot)

gracz nr 3 (Mały pies) Szybkość 120 - pojemność: 36 satoshi

gracz nr 4 (Duży pies) Szybkość 180 - pojemność: 48 satoshi

Dla drugiego gracza nie wiem bo go nigdy nie używałem.

Obecnie ze względu na wprowadzane limity dzienne to za zdobyte gwiazdki wymieniam na gracza nr 3.

Obecnie limity to:

- dla zwykłego gracza: 200 satoshi dziennie

- dla gracza premium: 300 satoshi dziennie

Gracz premium to taki którego kupujemy za gwiazdki.

Po uzyskaniu limitu dalej możemy zdobywać satoshi, np. kopiąc ( gra: Digg) co jakiś czas dostajemy nową grę. Tak samo dodawane są reklamy do kliknięcia w zakładce Campaigns.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Znowu zostały obniżone limity.

Obecnie limity to:

- dla zwykłego gracza: 150 satoshi dziennie

- dla gracza premium: 250 satoshi dziennie

Najważniejsze, że kranik wypłaca.

Dziś puściłem 3826 satoshi na FaucetHub.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.