Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Be Granted - Hermetyczna Matryca od 0.03 BTC - www.be-granted.com/

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

16830755_1248492078538682_78173094395694

Pierwsza Na Świecie Hybrydowa i Hermetyczna Platforma Matrycowa Od Osoby Do Osoby.

Bitcoiny przekazywane są za pomocą portfela na ( sugerowany) Blockchain.

Matryca dwójkowa, cztery poziomy. Czwarty ostatni poziom liczy tylko 16 osób.

W Be Granted jedynie potrzebujesz:           LOKAL  MATRYCA                                                      GLOBAL AUTOMATIC
  1. Projekt (cokolwiek chcesz)                          Zrób dotacje 0.03 btc                  3 os. w 10 dni ----     Otrzymuj dodatkowo 16 btc m-c
  2. 2 osoby                                                       Zaproś dwie osoby w 30 dni                                         Tu nie musisz nikogo zapraszać,
  3. 0.03 Bitcoina                                               Otrzymuj 16 btc m-c                                                      a i tak dostaniesz dotacje

Program jest stworzony przez Japończyka z branży IT, od 14 dni na rynku. Osobą upoważnioną do wdrożenia programu na świat jest Polak , który rozpoczął budowę grupy od Polski. 

Posiada on duże doświadczenie w branży marketingu internetowego.

Do pomocy budowy programu mamy webinary dwa razy dziennie o 19:00 i 21:00 i szkolenie o  20:00

Czat tematyczny na skype.

Tworzy się wspaniała społeczność, którą łączy program  Be Granted.

Załączone pliki

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 09 marzec 2017 - 23:29

NoveaIdea           

vegas otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2374 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Gwoli ścisłości, program nie jest żadną platformą crowdfundingową, a tylko podszywa się pod nią. 

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

To masz nie pełne informacje, kazdy zbiera dotacje na swój projekt, który ma zamieszczony w swoim dashboard.

I o jakiej podszywce tu mowa.....?

Użytkownik vegas edytował ten post 09 marzec 2017 - 21:18

NoveaIdea           

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2374 postów
Poradniki

Program nie spełnia podstawowych założeń idei crowdfundingu, więc nie jest platformą crowdfundingową.

1. W regulaminie programu jest zapis że wysłane środki nie podlegają zwrotowi, podczas gdy w prawdziwym crowdfundingu w wypadku nieuzbierania wymaganej kwoty, środki są zwracane darczyńcom.

2. W tym programie pieniądze są przekazywane bezpośrednio między osobami, co właśnie może uniemożliwiać zwrot w przypadku niezrealizowania celu. Natomiast w prawdziwym crowdfundingu to na platformie środki są gromadzone i tym samym mogą zostać zwrócone.

3. W prawdziwym crowdfundingu kwota wypłacana jest dopiero, gdy zostanie zebrana cała suma. Tutaj natomiast pieniądze są otrzymywane na bieżąco, co jest niekorzystnym działaniem, bo...

4. ...przesyłanie kwot między użytkownikami sprawia, że nieuczciwi użytkownicy mogą wpłacone im środki przeznaczać niezgodnie z celem zbiórki, zwłaszcza gdy użytkownik jest świadom, że prawdopodobieństwo uzbierania całej kwoty jest bardzo małe lub wręcz niemożliwe.

To tylko parę podstawowych punktów. Dochodzi jeszcze świadczenie zwrotne, którego tu nie widzę, bo nie mogę wejść w projekty (?).

Ponadto ani  regulaminie, ani w FAQ nawet słowem nie ma odniesienia do crowdfundingu w kontekście tego programu, na którym to miałby bazować ten program. Jest natomiast masa treści o zarabianiu, wpłacaniu, przesyłaniu, strukturach matrycowych, itd. 

To wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że program w sposób nieudolny usiłuje podszywać się pod ideę crowdfundingu.

• ActiveZen lubi to

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Treść zmieniona

NoveaIdea           

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2374 postów
Poradniki

Głównym tutaj problemem jest to, że to twórcy programu usiłują kreować swój program na platformę crowdfundingową, licząc zapewne na to, że część użytkowników podłapie pomysł promowania w ten sposób. I tym sposobem wspaniała idea crowdfundingu jest wykorzystywana do niecnych celów.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

@vegas

Wystarczy spojrzeć na opis projektu by wiedzieć, że to zwykła piramida matrycowa jest a nie żaden projekt crowdfundinchowy.

Oprócz argumentów użytych przez Polona dodam jeszcze jeden:

To, że ludzie na coś sobie piieniązki zbierają nie oznacza, że projekt za któreg0 pomocą to czynią jest projektem crowdfundingowym tylko to, że sobie na coś zbierają :)

Można to robić za pomocą matrycy, ponziaka, ciężkiej pracy w kamieniołomach, grabieniu banków czy czymkolwiek innym. Jedno jest mniej, drugie bardziej etyczne ale crowdfundingiem nie jest nic co tu wymieniłem. A ludzi na coś w ten sposób też kasę zbierają...

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja wiem , ze moderatorzy tego portalu słyną z ostrej krytyki wszystkiego cokolwiek się tu pojawi, może i dobrze ze tak jest bo ostatecznie jest jakiś porządek. Zamieszczając ten temat wiedzialem ze będę pod gradem kul z Waszego kierunku. tylko gdzie Wy widzicie wady inni widzą zalety i to nas rózni.

Jak zauważyliscie tu nie ma firmy która moze się zwinąc z kasą uczestników, bo uczestnicy programu dotacje wplacają między sobą bezposrednio na portfel. 

A doskonale wiecie jak większosc programów konczy, gdzie przepływ gotówki odbywa się przez firmę.

Zadna instytucja nie poloży łapy na tym programie bo nie ma na kim, nie zamrozi aktywów bo nie ma co zamrazać, wszystko się odbywa poprzez dobrowolne uczestnictwo osob w tym programie.

Istotną sprawą w programie Be Granted jest, ze konta tz. słupy nie mają racji bytu, bowiem kazdy z uczestnikow musi miec co najmniej dwie aktywne osoby, czyli wymaga się pracy i skupienia w przekazywaniu dotacji, na ktore jest termin cztery dni.

Matryca jest hermetycznie szczelna, bowiem jak wypadnie ktoś z niej następuje kompresja i dotacje przechodzą płynnie, nie ma dziur.

Wyeliminowane są te blędy które byly w poprzednich tego typu programach, dlatego promuje ten program. A czy on jest crowdfundingiem czy nie to dla mnie nie ma znaczenia.

Jest tyle badziewia na rynku ( mowię o programach zarobkowych) ze Be Granted moge śmailo powiedziec jest perełką w tej chwili.  :)

NoveaIdea           

Szamak

Szamak

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaBlonie

Z tą perełką to przesadziłeś.

Na monitorach jeszcze nie widać, ale ma zalążki scamu.

Trzeba być ostrożnym jak wszędzie.

Pierwsze dwie dotacje mogą przebiegać sprawnie, a 3 czy  4 możesz nigdy nie zobaczyć.

Automaty są dobre do kawy i innych napojów - apropos global automatic.

Trzeba pozytywnie się nastawiać, jednak nie być niepoprawnym optymistą.

A zresztą, na pewno znajdą się jeszcze fanatycy broniący traffic monsoon.

Użytkownik Szamak edytował ten post 11 marzec 2017 - 02:03

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

[---]
Nie skomentuję tego , bo nie ma co komentowac......to Twoje dywagacje

[---]
Poza tym, nie uważam zebyś pośiadał jakąkolwiek wiedze w tym temacie....

[---]
Nabijasz sobie posty po prostu, i nic więcej..... :offtopic: 

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 11 marzec 2017 - 16:07

NoveaIdea           

vegas otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Wy widzicie wady inni widzą zalety i to nas rózni.

Ja nie widzę wad w matrycy.
Matryca jak matryca. Da zarobić nielicznym ze szczytu piramidy i userom z dużymi listami. Jak zawsze...
I jest to zupełnie normalne.

Natomiast widzę kłamstwa i nieprawdy.
Tylko tyle i aż tyle.

Jak zauważyliscie tu nie ma firmy która moze się zwinąc z kasą uczestników, bo uczestnicy programu dotacje wplacają między sobą bezposrednio na portfel.

I co z tego?
Utrata kasy przez nieświadomego zasad działania usera boli tak samo bez względu na to komu tę kasę przekazał.
Natomiast matryca jest tak zorganizowana, że środki i tak są przepychane w kierunku stojącego na szczycie piramidy admina, rodziny i znajomych Królika i pewnie nastu fake kont pod jego kontrolą.

A doskonale wiecie jak większosc programów konczy, gdzie przepływ gotówki odbywa się przez firmę.

Dokładnie tak samo jak wszystkie matryce.
Większość uczestników traci w nich swoje pieniądze

Istotną sprawą w programie Be Granted jest, ze konta tz. słupy nie mają racji bytu, bowiem kazdy z uczestnikow musi miec co najmniej dwie aktywne osoby, czyli wymaga się pracy i skupienia w przekazywaniu dotacji, na ktore jest termin cztery dni.

Mają, mają... Wyżej napisałem kogo... Np. dla admina...
ALe też dla posiadaczy dużych list mailingowych, którzy nie będą mieli kłopotów z zapełnieniem kawałka swojej części matrycy.

Matryca jest hermetycznie szczelna, bowiem jak wypadnie ktoś z niej następuje kompresja i dotacje przechodzą płynnie, nie ma dziur.
Wyeliminowane są te blędy które byly w poprzednich tego typu programach, dlatego promuje ten program.

Hm...
Każdy z tych programów jest lepszy od konkurencji i każdy naprawił błędy poprzednich...
Efekt:
Bez zmian. Nadal większość w tych programach traci.

A czy on jest crowdfundingiem czy nie to dla mnie nie ma znaczenia.

A dla mnie ma...
Bo to jest wciskanie kitu ludziom...

Natomiast nie mam nic do samych matryc sprzedawanych jako matryca z pełną informacją jak działa matryca i np. wyliczeniem ile to osób musi przystąpić projektu by np. osoba zarejestrowana jako 2000 (dwutysięczna) dostał nagrodę główną", czyli 16,23 BTC...
Podejmiesz się wyliczeń czy będziesz twierdził, że 16 :)

Jest tyle badziewia na rynku ( mowię o programach zarobkowych) ze Be Granted moge śmailo powiedziec jest perełką w tej chwili.  :)

Ja zaś mogę śmiało powiedzieć, że to bardzo podobne badziewie do innych badziew :)

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Szamak

Szamak

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaBlonie

[---]
Nie skomentuję tego , bo nie ma co komentowac......to Twoje dywagacje

[---]
Poza tym, nie uważam zebyś pośiadał jakąkolwiek wiedze w tym temacie....

[---]
Nabijasz sobie posty po prostu, i nic więcej..... :offtopic: 

Oczywiście, że moje.

Nerwy puszczają?

Owszem wiedzę apropos matryc, revsharów i hyipów mam skromną.

Wiem natomiast, że agenci towarzystw ubezpieczeniowych też bezapelacyjnie wierzą w firmy dla, których pracuję.

Do momentu zmiany pracodawcy. 

Moim zdaniem znajdą się naiwni, którzy uwierzą w Twoją piękną przemowę.

Będą mieli problem dopiero, kiedy program przestanie płacić, a prawdopodobieństwo jest wysokie, tj. w przypadku każdego tego rodzaju programu.

Opinię mam wyrobioną. Jeżeli ktoś pokazuje tylko jedną stronę medalu, chce tylko nagonić bydło, żeby trzepać kasę.

Krótkowzroczne.

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

W programie nastąpiły znaczace zmiany, oczywiscie na korzysc uczestników, przy zapełnianiu matrycy na poziomie 3 otrzymujemy od 8 osób w sumie 1.2 BTC, po czym żeby przejść na kolejny poziom wysyłamy 0.5 BTC, a nie jak pierwotnie było 1BTC  

Tym samym do naszej dyspozycji zostaje 0.7 BTC , a końcowa kwota po zamknieciu matrycy wynosi nie 16 BTC a 8 BTC

Zmiana podyktowana była tym, zeby uczestnicy programu wczesniej otrzymali juz do swojej dyspozycji większą sumę dotacji

NoveaIdea           

rahus

rahus

Weteran

• VIP
  • 1345 postów
  • Lokalizacja3city

jak rezultaty? jakieś screeny poproszę

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

proszę bardzo

https://www.screencast.com/t/yJmfNpQ2

NoveaIdea           

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Może po tej prezentacji rozświetli się co to jest za projekt....a zwłaszcza w końcówce materiału jest prosto wytłumaczone jak działa platforma

https://www.facebook...42263872761496/

Użytkownik vegas edytował ten post 08 maj 2017 - 10:44

NoveaIdea           

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Nic nie tłumaczy tylko wciska kit.

Ta platforma nie ma nic wspólnego z crowdfundingiem!

To zwykła piramida finansowa jest!

A końcówka prezentacji, którą tak zachwalasz to WCISKANIE KITU DO KWADRATU!

Kolejny dowód jak działa ta matryca...

W programie nastąpiły znaczace zmiany,  oczywiscie na korzysc uczestników, przy zapełnianiu matrycy na poziomie 3 otrzymujemy od 8 osób w sumie 1.2 BTC, po czym żeby przejść na kolejny poziom wysyłamy 0.5 BTC, a nie jak pierwotnie było 1BTC

Hm...
Pewnie, że na korzyść...
Pytania tylko których uczestników?
Wszystkich?
Czy tych, którzy męczą się w niej od pewnego, dłuższego czasu oi są na szczycie piramidy pokarmowej?

Zmiana podyktowana była tym, zeby uczestnicy programu wczesniej otrzymali juz do swojej dyspozycji większą sumę dotacji

I tu jest sedno zmiany...
Zmiana dotyczy tych, którzy są na szczycie i pewnie zbliżają się lub są na tym poziomie.
Mówiąc po ludzku dotyczy admina i rodziny królika...
To oni będą beneficjentami pierwszymi zmiany. Pewnie jedynymi...

I założę się, że możemy się na dniach spodziewać wzmożonej nagonki na tę matrycę...

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

[---]
Kazdy z uczestnikow dotuje tylko cztery poziomy wyzej, tak samo osoby z mojego czwartego poziomu kończą dotacje na mnie. I zadna rodzina czy tez król jak to ująłes nie zywi się z moich dotacji jezeli jestem ponizej czwartego poziomu u niego, a jestem.
Nic nie zrozumiałes z tego co zamiescilem wyzej.
A zmiana dotyczyła tego , za na trzecim poziomie zostaje do naszej dyspozycji 0,7btc a nie jak bylo pierwotnie 0,2btc
Wyraznie są omówione jakie są rodzaje crowdfundingu, nie ma jednego rodzaju tak jak Ty to interpretujesz

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 10 maj 2017 - 13:11

NoveaIdea           

vegas otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Waćpan nadal próbuje udawać, że cała matryca z Waćpanem na szczycie to tylko 16 osób...

Guzik prawda...

Ta matryca wypycha środki w górę całości matrycy. Jak każda.

Do Królika i jego znajomych.

To nie jest zarzut do tej matrycy. Tak to po prostu działa...

Prosiłem cię już o wyliczenia. Bez skutku.

Ja policzę tylko bardzo skrutowo...

Skoro na matrycy masz zarobić 8 BTC to policzymy ilu userów na to się złoży...

8,7 / 0,03 = 290...

Tyle, że to wyliczenie nie oddaje ile osób faktycznie musi wejść do matrycy ze względu na formę redystrybucji środków, które by faktycznie dotarły na szczyt piramidy muszą przejść przez kilka poziomów i znaczna część jest zawsze "u ludzi" , którzy oczekują na swoją dotację by wejść na kolejny poziom i posłać kasę w górę piramidy...

Pokuś się o wyliczenia. Ja nie mam ochoty prowadzić edukacji matematycznej :)

Poza tym kompletnie pominąłeś istotę mojego wpisu.

Bo najmniej w nim chodziło o to kto na zmianie skorzysta, bo wszak ktoś musi i zawsze to będzie ktoś, kto w matrycę wszedł wcześniej.

Istotniejszym było to, że film, który zachwalasz jest MANIPULACJĄ a nawet wręcz KŁAMSTWEM!

TEN PROGRAM NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z CROWDFUNDINGIEM TO ZWYKŁA PIRAMIDA FINANSOWA!

Tu, jak w każdej piramidzie przekazuje się środki w górę struktury a nie jak w crowdfundingu finansuje się określone, wybrane przez siebie cele.

Nie ma tu żadnego finansowania społecznego.

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

vegas

vegas

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Waćpan nadal próbuje udawać, że cała matryca z Waćpanem na szczycie to tylko 16 osób...

Guzik prawda...

Ta matryca wypycha środki w górę całości matrycy. Jak każda.

Do Królika i jego znajomych.

Nigdzie nie stwierdzilem ze cala matryca ma liczyc 16 osób, 

Zeby idealnie zmknąc matryce potrzeba 2046 osob, powtarzam idealnie i wtedy utrzymujemy 8 btc co miesiac, dlaczego co miesiac bo robimy co miesiąc subskrybcje z kazdego poziomu, a tych poziomów jest cztery.

Zanim zamkniemy matrycę na trzecim poziomie zostaje nam 0,7 btc do naszej dyspozycji, a do tego wystarczy 158 osob,

reasumując wszystko 

z 1 poziomu zostaje nam 0.01 btc

z  2 poziomu zostaje nam 0.05btc

z 3 poziomu zostaje nam  0,7 btc

czyli tylko z trzech poziomow co miesiac mamy do swojej dyspozycji 0.76 btc po dzisiejszym kursie ok( 5000zŁ) miesiąc w mesiąc 

a czwarty poziom generuje 16x0,5 btc czyli 8 btc

Powtarzam jeszcze raz:

matryca nie wypycha srodków do krolika i jego znajomych, kazdy dotuje cztery poziomy wyzej i otrzymuje od czterech poziomow nizej

Królik jak go nazwałes otrzymuje tyle samo co osoba która wejdzie np. dzis do programu ( program dziala od 18 lutego)

Moze trochę to nie zrozumiale ująłem w opisie na samym poczatku, ale tu nic nie mozna wrzucic bo zaraz ostrzezenia i kary

Mamy webinary i szkolenia i ja sam przedstawiam dzialanie programu, który zdobywa coraz większą popularnosc

Użytkownik vegas edytował ten post 10 maj 2017 - 17:32

NoveaIdea           

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.