Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Konkurs 50ex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

DonMike

DonMike

Weteran

• SuperVIP
  • 1024 postów

Uwaga będzie konkursik.

Admin jako, że bardzo lubi polskich inwestorów zdecydował się zorganizować konkurs.

- Do wygrania 3 nagrody 100$, 50$, i 20$.

- Do losowania kwalifikują się osoby które od tego momentu do Niedzieli 26.03.2017 do godziny 20 dokonają dowolnej wpłaty do programu i wrzucą tu dowód. W przypadku wielu wpłat liczy się 1 najwyższa.

- Losowanie odbędzie się za pomocą któregoś z generatorów numerów dostępnych w internecie. Losowanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 20.00 czasu polskiego.

- Dowody wpłat proszę zamieszczać w w tym temacie, w poniedziłek stworzę listę i nagram filmik z losowania.

- Z pośród osób które dokonają wpłaty, losowo wybiorę 3 osoby.

- Wysokosć nagrody będzie zależna od dokonanej wpłaty (Osoba z największą kwotą dostanie 100$, kolejna 50$, natomiast ta z najniższą 20$)

- Następnie przekażę kwoty oraz nick osób adminowi programu, który wpłaci nagrodę bezpośrednio wygranym na konto do programu. Kwotę tę będzie można wypłacić lub zainwestować.

-Nie trzeba być w mojej strukturze aby wziąć udział w konkurskie

Także kto jest chętny to zapraszam, i postaram się namówić Admina na dodatkowe promocje dla naszej społeczności.

Link do tematu programu: http://www.hyipforum...tpswww50-excom/

Użytkownik DonMike edytował ten post 25 marzec 2017 - 09:19

DonMikeInvestment- Grupa fb z najnowszymi informacjami odnośnie programów, statystyki oraz dyskusje

Pomagam i doradzam>>Eco Tobacco -Auto Refback 50%:::Carbon7- 7% dziennie przez 30 dni:

banner3.gif

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

1nw35t0r

1nw35t0r

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Czy wiele wpłat zwiększa szanse czy jest bez znaczenia?

MOJE DEBEŚCIAKI:    HASHMINERS (SCAM! SCAM! SCAM!)     :excl:     INNE TU BYŁY ALE TEŻ SIĘ ZESCAMIŁY

Uwaga: Programy wysokiego ryzyka. Zalecam daleko idącą ostrożność i inwestowanie wyłącznie środków, których utrata nie wywróci nam życia.

DonMike

DonMike

Weteran

• SuperVIP
  • 1024 postów

Bez znaczenia, liczy się największa ;)

DonMikeInvestment- Grupa fb z najnowszymi informacjami odnośnie programów, statystyki oraz dyskusje

Pomagam i doradzam>>Eco Tobacco -Auto Refback 50%:::Carbon7- 7% dziennie przez 30 dni:

banner3.gif

banding

banding

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNiemcy

moze jeszcze bys podal o jaki program chodzi ?

i moze tez link

1nw35t0r

1nw35t0r

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

@banding chodzi o program 50-EX. Link masz w stopkach.

@DonMike co będzie jak do udziału w konkursie zgłosi się

tylko np. 2 userów?

MOJE DEBEŚCIAKI:    HASHMINERS (SCAM! SCAM! SCAM!)     :excl:     INNE TU BYŁY ALE TEŻ SIĘ ZESCAMIŁY

Uwaga: Programy wysokiego ryzyka. Zalecam daleko idącą ostrożność i inwestowanie wyłącznie środków, których utrata nie wywróci nam życia.

DonMike

DonMike

Weteran

• SuperVIP
  • 1024 postów

Nie zakładam takiej sytuacji :)

banner3.gif

kakaki

kakaki

Aktywny inwestor

• Premium
  • 169 postów
  • LokalizacjaKraków
W jakiej formie potwierdzenie wpłaty, link do blockchain? Czy zrzut ekranu z programu z depozytem ?

Obecnie inwestuję: HashFlare CoinFactory Runalinx

DonMike

DonMike

Weteran

• SuperVIP
  • 1024 postów

Zrzut z programu poproszę.

banner3.gif

Xeal

Xeal

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 363 postów

To ja pierwszy:D

180393046187c.jpg

:afro:  AltCoiner.net - PiggyBank!  :afro:   :afro: CoinFactory - 7% forever!  :afro: TVORIM-DOBRO - 4,44% przez 34 dni!  :afro:

kakaki

kakaki

Aktywny inwestor

• Premium
  • 169 postów
  • LokalizacjaKraków
To ja też - wczorajsza wpłata 200$

Załączone pliki

Użytkownik kakaki edytował ten post 25 marzec 2017 - 19:32

Obecnie inwestuję: HashFlare CoinFactory Runalinx

Pcblack

Pcblack

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

To ja również się zgłaszam do konkursu, nocną wpłatą do programu.

Załączony plik  depozyt.jpg   71,89 KB   0 Ilość pobrań

@@@                    @@@             >>>> Ecostock.biz - obudzony sleeper <<<<             @@@                  @@@   
>>>> $ Currency Alliance $ <<<<                        @@@ @@@  @@@  @@@

reven1987

reven1987

Inwestor

• SuperVIP
  • 57 postów
  • Lokalizacjauk

Załączony plik  konkurs.gif   29,36 KB   0 Ilość pobrań    Potwierdzam swoj udzial  

Xeal

Xeal

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 363 postów

to ja dorzucilem

c9687d0eb4c6e.jpg

:afro:  AltCoiner.net - PiggyBank!  :afro:   :afro: CoinFactory - 7% forever!  :afro: TVORIM-DOBRO - 4,44% przez 34 dni!  :afro:

1nw35t0r

1nw35t0r

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Ja też zgłaszam swój udział.

Załączony plik  50-ex_12.JPG   50,54 KB   0 Ilość pobrań

Jaror

Jaror

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaPolska Pn
Jestem za 100 zdążyłem? Mam mały problem z zalaczeniem potwierdzenia. Ale zaraz wrzucę.Załączony plik  1490551887685-158304002.jpg   84,79 KB   0 Ilość pobrań

Użytkownik Jaror edytował ten post 26 marzec 2017 - 19:12

DonMike

DonMike

Weteran

• SuperVIP
  • 1024 postów

Są wyniki konkursu :D  Troszkę wcześniej niż o 20.

Gratulacje dla wygranych: 1nw35t0r 100$, Pcblack 50$, Xeal 20$. Poproszę na pw nicki w programie.

banner3.gif

Xeal

Xeal

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 363 postów

Podesłałem PW:)

1nw35t0r

1nw35t0r

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Moje PW też poszło :)

Xeal

Xeal

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 363 postów

Kaska na koncie i wypłacona;) Dzięki Don Mike dobra robota;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.