Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zostań górnikiem XXI wieku - GLOCIN (48% - 24 miesiące)

#glocin #kopalniekrypowalut #kryptowaluta #BTC #inwestycje #górnikXXIwieku #pewnyzysk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy
Jeżeli:

- Utopiłeś pieniądze w jakże 'dobrze rokujących' hyip'ach (mam tutaj na myśli programy pokroju skyllex, x-binary, razzleton czy też coffewealth) i masz dość niepewnych inwestycji?
- Kupiłeś sporą ilość paczek na wszelakich programach typu revenua share i każdego dnia zastanawiasz się jak długo programy będą wypłacały Ci zyski?
- Masz gotówkę, ale nie wiesz jak ją bezpiecznie zainwestować, by nie martwić się o przejście danej inwestycji w status SCAM'u...

To mam coś dla Ciebie ; - )

sdd.jpg

Przedstawiam Wam nową inwestycję opartą na kopaniu kryptowalut i nie tylko. Firma znajduje się w Czechach, a jej biuro umiejscowione jest w Frýdku Místku. Firma jest jak najbardziej realna - miałem przyjemność zwiedzić kopalnie kryptowalut GLOCIN. Biznes jest banalnie prosty - firma zarabia na udostępnianiu mocy obliczeniowej ze swojej pierwszej kopalni na Słowacji. Dla ludzi ze sceptycznym podejściem do nowych inwestycji jest ciekawa propozycja ze strony firmy GLOCIN - otóż można się tam samemu wybrać i zobaczyć na własne oczy, w co tak naprawdę inwestujemy. Dla ludzi mocno zdecydowanych mogę zaoferować kilka zdjęć z wnętrza kopalni przyszłościowych kryptowalut. Firma nie tylko współpracuje z osobami fizycznymi ale też z firmami i wystawia faktury dotyczące współpracy - mam ich całą dokumentację. Do 2018 roku planują otworzyć 2 kolejne kopanie w Czechach i jeżeli liczba inwestorów z Polski będzie wystarczająca - wówczas zgadnijcie co... Tak, dobrze główkujecie -  kolejna nowa kopalnia powstanie u nas w Polsce !

O samym projekcie powinno być dosyć głośno, bo Glocin podpisał umowę z Agencją Marketingu Internetowego z Polski.

Plany inwestycyjne: 
Depozyt/ Umowa 24 miesiące łączny zysk 40%

nagloc.jpg

Minimum inwestycyjne: 250 euro, natomiast przy 750 euro dostajemy kolejne 10% z drugiej linii poleceń

Akceptowane systemy płatności: przelewy bankowe, a już niedługo BTC i wszystkie inne kryptowaluty ; - )

Naliczanie: dzienne

Wypłaty: raz w miesiącu docelowo 4 razy w miesiącu

Binarka: za polecenie pierwszego stopnia 10% kolejna linia poleceń jest również na poziomie 10%, jeżeli inwestujemy więcej niż 750 euro.  

profitglocin.jpg

Więcej informacji znajdziecie na FB facebook.pl/glocinpolska
Na stronie www.glocin.pl oraz w większej ilości w plikach i prezentacjach firmy, które mogę przesłać zainteresowanym.

Rejestracja w programie:

1. Wchodzisz na stronę glocin.biz 
2. Rejestrując się wpisujemy kolejno - imię, nazwisko, adres e-mail, telefon (Pamiętaj o +48 przed numerem !!) , datę urodzenia (dd.mm.rrrr) , hasło oraz jego potwierdzenie.
3. Następnie logujesz się na swój e-mail i potwierdzasz konto Glocin.biz 
(E-maile z Czech do Polski często wpadają do SPAM'u więc uważaj!!)
4. Kolejne logujesz się na nowo utworzone konto i klikasz na swoje dane w prawym górnym rogu. Rozwijasz i klikasz na „profil” tam uzupełniasz konto o adres zamieszkania: ulica nr domu i mieszkania, miejscowość oraz kod pocztowy i kraj. <--- jest to niezbędne do korzystania z konta.
5. Na koniec przejdź do „Rachunków” (Ucet <--- u góry strony w menu) kliknij „Stwórz depozyt” (Vklad na ucet) tam wpisz kwotę w euro i następnie daj „stwórz fakturę” (Vytvorit fakturu).
Następnie zostanie utworzony dokument z danymi do wpłaty na konto Glocin, z którego pieniądze trafią do Twojego depozytu.
Pamiętaj też, że aby zakończyć weryfikację konta na adres e-mail biuro@glocin.pl należy przesłać zdjęcia lub skany dowodu.

Włączenie Pakietu z naszego depozytu na stronie Glocin.biz jest tak samo proste:
1. Logujemy się na stronę Glocin.biz
2. Po zalogowaniu klikamy w menu "Miner"
3. Kolenie "Provest nakup"
4. Wybieramy dostosowany dla Nas Pakiet.
5. Kolejno potwierdzamy dwukrotnie przyciskiem "Zkoupit".

I tak nasze konto ma już doładowane środki.

Już niedługo filmiki w których dowiecie się jeszcze więcej...

W razie pytań i dodatkowych informacji piszcie do mnie tutaj lub na biuro@glocin.pl.

Użytkownik soberminded edytował ten post 29 marzec 2017 - 21:29

Moje inwestycje:

GLOCIN

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1350 postów
Usuń kolego sympatyczny reflinka z posta swojego.

Tak zarabiam: ..:: :: Póki co, robię przerwę... :: ::..

Jeżeli masz pytania, możesz wejść na mój profil i wysłać do mnie prywatną wiadomość.

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy

Jasne już powinno być OK ;)

Moje inwestycje:

GLOCIN

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• Forumowicz
  • 1643 postów

Czy na poparcie swoich słów, iż jest to firma czeska masz jakieś namacalne dowody? Bo tak przeglądam sobie stronę, mapy google i ogólnie internet i póki co brak informacji na temat tego 'tworu'. Ponadto szukam po numerze ID: G051415 w systemie administracji państwowej i nie ma nic. Zarówno w Czechach jak i Stanach Zjednoczonych. Piszę o stanach, bo wg oficjalnej strony wychodzi na to, że jednak za projektem stoją amerykanie a nie czesi ;-)

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy

Cześć :-)

Tak, firmę zarejestrowali w USA w stanie Ilinois a siedziba czeska jest we Frydku Mistku. Byliśmy tam z kolegą z Glocin Polska osobiście i widzieliśmy papiery rejestrowe firmy. Był też osobiście w serwerowni (kopalni) w Trnawie na Słowacji. Dysponuje scanami. Firma jest prawdziwa i legalna. Za projektem stoją czesi którzy zarejetrowali firmę w USA ze względów podatkowych i prawnych. 

W najbliższych dniach będę miał więcej info, jestem blisko osób Glocin Polska, projekt jest mega rozwojowy!!!

Ja wszedłem za 750 Euro żeby mieć pełne dwie linie prowizji 10% + 10%

Pozdrawiam soberminded :-)

Moje inwestycje:

GLOCIN

Captaii

Captaii

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 519 postów

Ten program to chyba kolejny typu Recylicx, czyli bardzo dobrze zrobiony hyip, świetnie udający real biznes.

cashmaker23

cashmaker23

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów

Captaii dokładnie o tym samym pomyślałem. W marcu przyszłego roku pożar a może powódź po drodze, tornado lub trzęsienie ziemi i kulturalne zamiecenie biznesu pod dywan

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy

Każda inwestycja jest ryzykowna - zakup mieszkania na własność wygląda tak samo - wystarczy pożar i Twoja inwestycja nie istnieje. Nikogo nie namawiam - informuje ; )

Wrzucam również link do filmu z wczorajszego spotkania w Polsce : https://www.youtube....0&feature=share

Moje inwestycje:

GLOCIN

Akidov

Akidov

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaKozienice

No ta lepi wejść w "kopalnie" niż kupić chatę .Ubrany Hyip aż straszy realnością , a które to są te przyszłościowe kryptowaluty ?? bo nie napisali może dascos lub onecos .

BTC za Darmo Kranik >> Freebitco Giełda Kryptowalut >> BitBay

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• Forumowicz
  • 1643 postów
Nie no jak można porównać zakup mieszkania do HYIPa ;-) Mieszkanie się ubezpiecza, tutaj nawet takiej opcji ubezpieczenia inwestycji nie ma.

Skoro posiadasz materiały dotyczące firmy to może się nimi podzielisz z szerszym gronem? Wówczas można coś więcej się dowiedzieć o firmie czy osobach za tym projektem stojącymi :-)

PS. Film reklamujący na YT jak na agencje marketingową w mojej ocenie nie za dobry. Mam mieszane uczucia po jego obejrzeniu.

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy
Tego nie napisałem ;) Napisałem, że ryzyko jest wszędzie - czasem mniejsze, a czasem większe.

Prezesi kopalni informują, że będzie ona ubezpieczona ale przy większej ilości inwestorów - jak będę miał potwierdzone info i papiery to na pewno prześlę ale tylko zainteresowanym na priv, bo i tak większość z Was nic sobie z tego nie zrobi. 
Na ten moment ubezpieczenia brak ; )

Film był kręcony przez prezesa Agencji Marketingowej w trakcie spotkania, a nie przez profesjonalny zespół - Panowie byli podpisać umowę i dogadać jej wrunki, a nie nagrać sztuczny promo film.

Co do walut to 4 najważniejsze na dziś to : ETC, ZEC, MLN ... RIPL - ale jutro mogą być już zupełnie inne. Pamiętajmy, że oni nie tylko kopią ale i udostępniają moc ; )

Dodatkowo dodam, że zamykanie rachunków miesięcznych będzie trwać zawsze do 25 dnia miesiąca, a wypłaty z zysków będą wysyłane 1 dnia następnego miesiąca na konto bankowe lub portfel BTC. 

Cały czas dostaje nowe informacje i pytam Panów telefonicznie, e-mailowo lub przez FB o to, o co nie zdążyłem lub zapomniałem dopytać. 

Nie będę Wam w tyłki wchodzić żebyście weszli w projekt, bo i tak "sprawdzacie" (hejtujecie) wszystko co nowe. 
Chcecie informacji jesteście zainteresowani projektem napiszcie pogadamy na priv lub na FB. 
Na stronie FB Glocin Polska też możecie napisać, z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania - nie musicie wierzyć mi na słowo - nikt, a nikt Was nie zmusza. 
Osoby za projektem stojące też się nie ukrywają, poszukajcie a znajdziecie ich na FB i nie tylko ; )

Dokumenty firmy mają udostępnione wszyscy partnerzy, a ja z dobrej woli udostępnię je tylko zainteresowanym.
Jak nie wierzycie w realność projektu - nie wchodźcie, proste prawda? ; - )

Moje inwestycje:

GLOCIN

Akidov

Akidov

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaKozienice

Najlepiej to na ślepo bez niczego wchodzić w te super biznesy , żebyś może zadowolony był ,obrażony akwizytor .

BTC za Darmo Kranik >> Freebitco Giełda Kryptowalut >> BitBay

soberminded

soberminded

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTychy

Bardziej siebie widzę jako obrażonego informatyka ; ) 

W połowę Waszych "biznesów" wchodzicie na ślepo - nie wiedząc co to jest ; )

Jak zadajecie pytania to odpowiadam, a z zainteresowanymi rozmawiam również na priv.

Miłego dnia ; )

Moje inwestycje:

GLOCIN

ArTi69

ArTi69

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LokalizacjaŚląsk
Dzięki soberminded za info, wybrałem program za 750 euro, kopiemy 😀

Legalny biznes!!! 48,56%  :-)    GLOCIN Europejskie Kopalnie XXI Wieku - https://miner.glocin...gn/reg/20161397

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 123 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Bardzo zainteresowal mnie temat kryptowalut, ale faktycznie nie wyglada to puki co zbyt przekonujaco.

Mysle, ze lepiej bedzie jeszcze poczekac i poobserwowac.

Pozniej, jak zacznie dzialac strona rzadowa to jeszcze sprawdze te spolke czy od rejestracji skladala juz jakis bilans, bo w koncu istnieje od 2014.

Spolki LLC podobnie jak i LTD daja swietne mozliwosci optymalizacji dochodu, ale w tego typu biznesach zarazem malo wiarygodne ze wzgledu na calkowity brak odpowiedzialnosci zarzadu.

Co do filmiku to w porzadku - lepiej, ze jest niz mialoby go nie byc, natomiast nie do konca chyba spelnil on swoja role, bo dla mnie osobiscie wyglada to nietypowo.

Pan sprawiajacy wrazenie jakby byl CEO jednoosobowej firmy chodzi sobie po korytarzu z telefonem i pokazuje 3 rozlozone rollupy z nazwa firmy.

Ludzie w tle na koncu troche jakby zareagowali na zasadzie - 'a ten co odwala?' :)

Podsumowujac - nie wykluczone, ze bedzie to fajny projekt i pozwoli zarobic, ale jak dla mnie to wszystko to jeszcze jest zbyt swieze i czegos tu jeszcze brak.

BITBAY - Tu zalozysz zarowno portfel BTC jak i bedziesz mogl dodatkowo zarabiac na roznicach kursowych (rowniez karta do bankomatu)

NORD VPN - To zapewni Ci bezpieczenstwo i anonimowosc w sieci ($5.75/miesiecznie)

ETORO - Tutaj mozesz zaczac przygode z Social Tradingiem, obserwowac i nasladowac najlepszych traderow na portalu (Przy depozycie $500 + bonus $200)

ArTi69

ArTi69

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Naliczenia dzienne działają i wchodzą na konto do wypłaty, prowizja z 3 poleconych zarejestrowana w systemie. Działamy :-)

Legalny biznes!!! 48,56%  :-)    GLOCIN Europejskie Kopalnie XXI Wieku - https://miner.glocin...gn/reg/20161397

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.