Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[FAUCET] bitcoin-farm.com naliczanie 10sat/min bez captcha!

btc faucet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów
Nazwa kraniku: https://bitcoin-farm.com
Rodzaj kryptowaluty: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): MANUAL
Minimum wypłaty: 0.1 BTC
Tempo naliczania: 10SAT/MIN

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Dziwny kranik, bo bez klikania captcha. Naliczenia z automatu lądują na balance. Można wykupić płatne dodatki zwiększające tempo.

Za każdego refa +5sat/min.

Podejrzewam, że niewypłacalny, ale spróbować warto.

Użytkownik Powadzi edytował ten post 30 marzec 2017 - 21:52

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)
                                                                      Najprzyjemniejszy sposób zarabiania - :) BUDOWA BARU   :) ///  BUDOWA MIASTA

kessler

kessler

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWodzisław Śląski

Założyłem, zobaczymy co to będzie ;)

KLAUN

KLAUN

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaPoznań

Też odpaliłem :D

Dokupiłem MOCY za 0,01 BTC i śmiga 1010 S/min. Ale fakt wypłata może być nieosiągalna. Przy wpłacie 0,1 BTC może po 24h by się udało :rolleyes:

goman

goman

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 11 postów

Ulepszenia można kupować również z zarobków co oznacza lawinowy wzrost zarobków. raczej nie wypłacą kasy...

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

bez klikania, bez inwestycji - aż grzech nie sprawdzić. A może będzie błąd w skrypcie i jednak wypłaci :)

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)

Sway

Sway

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaUK
Ktos wyplacal cos?

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

900sat/min około. Czekam az naliczy minimum i spróbuję

goman

goman

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 11 postów

Znajomy zlecił wypłatę - czas oczekiwania 20 dni...

KLAUN

KLAUN

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaPoznań

Raczej nie wypłaci - przy zleceniu wypłaty komunikat, że czas oczekiwania może wynosić ponad 20 dni :D

someone1989

someone1989

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaPolska

Na bitcoin talku już 28 marca pisali, że nie wypłaca a Ty temat zakładasz 30 marca no bez jaj.

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

A Ty piszesz posta 6 dni później, zamiast trzy sekundy po założeniu tematu przeze mnie... no bez jaj. Mogłeś napisać wcześniej. A tyle miałem planów na zarobione BTC w tym programie/kranie...

Tak jak napisałem w pierwszym poście, wątpię, aby wypłacił, ale spróbować można. Czas włozony w założenie konta był krótszy niż napisanie tego posta, więc...

Użytkownik Powadzi edytował ten post 06 kwiecień 2017 - 16:38

• goman lubi to

Devolaj93

Devolaj93

Aktywny inwestor

• Premium
  • 109 postów
  • LokalizacjaNamysłów

----

skrina dalej nie dostałem, więc niepotrzebnie sie pospieszyłem

Użytkownik Devolaj93 edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 13:02

someone1989

someone1989

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaPolska

Troche to dziwne bo wypłaty trwaja 20 dni. W necie dużo info że to scam a żadnego screena z wypłaty więc po co wprowadzasz w błąd? Jakbyś takowy miał to byś od razu go pokazał :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: btc, faucet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.