Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Firma Pożyczkowa oferta inwestycyjna.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
kleon

kleon

  Aktywny inwestor

 • Premium
 • 287 postów

Szanowni Państwo,

 

Oferuję Państwu możliwość zakupu obligacji korporacyjnej w ofercie prywatnej(na zaproszenie) od spółki pożyczkowej.

 

Emisje będzie niewielka na zasadzie sprawdzenia wzajemnej opłacalności.

 

Na rynku pożyczek pozabankowych działamy kilka lat, jako spółka funkcjonujemy od zeszłego roku przez wymogi prawne.

 

Część Państwa z tego forum ma z nami pewne doświadczenie inwestycyjne wierzę, że pozytywne :)

 

Planujemy zaoferować 8%-11% rocznie, wypłata odsetek kwartalna, wykup do 24-36 miesięcy.

 

Czym dłuższy okres tym możemy zaoferować wyższy procent.

 

Jakie informację Państwa interesują ?

 

Proszę pytać w miarę możliwości odpowiem tutaj. Na część pytań nie odpowiem publicznie, ale wyślę PW.

 

Osoby zorientowane bardzo proszę o niepodawanie nazwy spółki w tym wątku, ani na żadnym forum publicznie dostępnym z linkiem do tego tematu. Chodzi o zachowanie prywatności emisji.#2
Bielu

Bielu

  Bywalec

 • Zbanowani
 • 45 postów
 • LokalizacjaKatowice

Jaka minimalna kwota inwestycji :)? Oraz czy % odsetek są do nego?#3
Konieszko

Konieszko

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów
 • LokalizacjaKraków

SPAM


Użytkownik Egzekutor edytował ten post 01 sierpień 2017 - 16:02
Konieszko otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.