Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zarobek na aplikacjach na telefon

zarobek aplikacje telefon

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
romek76

romek76

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 623 postów
Poradniki

Odnośnie tematu- ma ktoś z Forumowiczów jakieś doświadczenia z tego typu zarobkiem- tworzeniem aplikacji na telefon?

Jedyne co wiem to to, że istnieje strona internetowa https://play.google.com/store/apps oraz panel projektanta odnośnie tej strony.

Koszt opłaty rejestracyjnej to 25$ poprzez kartę kredytową.

 

Być może to ciekawy temat- zapraszam do dyskusji.

:) :)

 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |


#2
housemaster

housemaster

  Weteran

 • VIP
 • 1543 postów
 • LokalizacjaBDG / PL

Możesz pobrać sobie darmowy Android Studio i poćwiczyć tworzenie apek.

W zasadzie możesz tam zawrzeć wszystko co tylko sobie tylko wymarzysz...

Ale do łatwych zadań to nie należy... :P


cryptobanner.pngbanner02.gif

Refki za free: więcej na temat / lina do programu 


#3
Temistokleschr

Temistokleschr

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 19 postów

Ogólnie aplikacje możesz też wykonać w html/css/js. Kilka takich wykonałem, nie były takie szybkie i wydajne jak te przygotowane specjalnie pod androida, czy na iphony ale do prostych rzeczy były fajne. Pogoglaj "cordova".

 

Jeżeli natomiast interesuje Cię robienie gier masz do dyspozycji Unity3d lub Unreal3d. Polecam, świetna zabawa :)


Finanse, oszczędzanie, zarabianie przez internet: Easyfinanse


#4
DanielKepa

DanielKepa

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 205 postów
 • LokalizacjaSucha Beskidzka

Ucz się pisania aplikacji na iOS. Jak? Poznajesz najpierw Objective-C, a następnie SWIFT i jedziesz z tematem :P 


 • plamster lubi to

http://UniwersytetMarketingu.pl - Najlepsze Sposoby Zarabiania w Internecie
Pomogłem? Dodaj mnie do znajomych >>>


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarobek, aplikacje, telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.