Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] BitSilver - 10%/Day - bitsilver.biz


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#161
nalion

nalion

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 124 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Moja wczorajsza wypłata dalej w pending, więc nadal jest to SCAM.#162
Sahara

Sahara

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 15 postów
 • LokalizacjaZamość

Wczorajszą wypłatę dostałam dzisiaj rano. Za to zlecona dziś opisana jest na stronie jako zlecona. I tak sobie to zlecenie wisi. Uważam, że warto napisać, że to scam jeśli są już teraz takie kłopoty z wypłatą. A najbardziej chodzi chyba o to, żeby już nikt tam nie zakładał depozytów. Co ciekawe bitsilver, ale i hashminers wypisywały dziś maile o kłopotach technicznych, które zostały usunięte dziś rano. Moim zdaniem jeszcze chcą jeszcze trochę ludzi naciągnąć na wpłaty.#163
michalbarnat

michalbarnat

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 51 postów
 • LokalizacjaRzeszow

o 19:05 mail od admin@bitsilver.biz

Hello dear BitSilver.biz client,

We are very happy and excited to inform you, that BitSilver is now hosted on a new, extremely powerful and fast dedicated server, which is totally safe from any kind of attacks. Together with our GeoTrust GreenBar EV SSL, our investment platform is now the most reliable and secure. Our company is flooded with very huge investors and deposits everyday, and we are looking forward to continue serving you for many years to come! Cheers!

Best Regards,
BitSilver Administration


ciekawe ;) 
czyżby aż do tak desperackich kroków posuwali się z zamiarem wyłudzenia jak największej kasy ;)?


CoinFactory 7% forever, BitSilver 10% forever, CoinExPRO 10% forever


#164
rahus

rahus

  Weteran

 • VIP
 • 1346 postów
 • Lokalizacja3city
Skoro mogą to tak robią 😉
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.