Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W jakie Kryptowaluty i programy (Nie HYIP ) aktualnie Inwestujecie ?

w jakie kryptowaluty giełda iInwestujecie programy warto polecacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

kaziknk

kaziknk

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • Lokalizacjaslask

W jakie Kryptowaluty i programy aktualnie Inwestujecie ?

Użytkownik kaziknk edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 11:34

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaSucha Beskidzka

Wiem, ze nie chcesz HYIP, ale uwazam ze RevShare to bezpieczny HYIP (w miare), wiec zobacz sobie [---] w co inwestuje, a co do kryptowalut to na dluzsza mete pewnie Ethereum, Litecoin i pewnie BTC, a na krotka mete musisz sledzic rynek i szybko reagowac :)

Użytkownik vojtec edytował ten post 29 kwiecień 2017 - 08:55

http://UniwersytetMarketingu.pl - "Jak Zacząć Zarabiać DZIENNIE w Internecie 10$ na START?"

zyziekcoins

zyziekcoins

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLipinki Łużyckie

GNT golem jest ok , Eth , navcoin i sporo innych krypto długoterminowo warto miec 

Elise36

Elise36

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

W dluzszym terminie stawiam na Litecoin. Krotkoterminowo zainwestowalam w Gamecredits spodziewam sie duzych wzrostow w ciagu najblizszych trzech tygodni.

WilczyApetyt

WilczyApetyt

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

Longterm (na pewno 5 lat) BTC, ETH, LTC, XMR.

Portfolio będę poszerzał z czasem.

DominikArtbiznes

DominikArtbiznes

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

ETH i LTC, na razie się uczę, jestem świeżak, ale kolega trochę pomaga. Jestem też w FuturaAdPro i myślę nad innymi revshare.

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny

Ja tam inwestuje w rózne crypto na poloniex. Biorę tylko te waluty które można dawać jako pozyczki.
Generalnie z kilku crypto od stycznia do marca zarobiłem jakieś 60%-80% W miedzyczasie
czesc z nich była pożyczona na całkiem niezłe procenty na 60 dni. Jak była banka to
wszystko sprzedałem. W sumie szkoda, bo do tej pory jest jeszcze wieksza bańka i czekam
na jakas wieksza korektę.

A w tej chwili pozyczam btc na procent a wyglada to tak: http://imagizer.imag...7261/4ZaHjB.png

Użytkownik bufi edytował ten post 26 kwiecień 2017 - 19:32

Akidov

Akidov

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaKozienice

[---]
Bufi a które to crypto i w jaki sposób je pożyczasz,  możesz coś więcej napisać ??

Użytkownik vojtec edytował ten post 29 kwiecień 2017 - 08:56

BTC za Darmo Kranik >> Freebitco Giełda Kryptowalut >> BitBay Najbezpieczniejszy portfel zewnętrzny na krypto-waluty >> BTC DASH  ZCASH  ETH  TREZOR BitClubNetwork >> BTC

Akidov otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów

Wchodzisz na poloniex w zakładkę "lending" i po prawej masz tabelkę z walutami które można pozyczac.

Pozyczac mozesz na okres od 2 do 60 dni. I co minute masz naliczenia na procent na który pozyczyles.

Procenty dzienne wahają się od 0.001% do 5%. Srednio mozna załapać się na 0.06% - 0.1%.

Ale zdarzaja sie sytuacje (jakas korekta), że mozna trafić i 1% i wiecej.

Kontraktu pozyczkowego nie mozesz zerwac az nie skonczy sie czas na jaki pozyczyles.

Kontrakt zerwac moze jedynie pozyczkobiorca, albo gdy zamknie pozycje na margin trading albo

jak załapie jakiegos stoplossa itp.

Waluty wybieram jak jest tania albo jak jest wysoki procent akurat, zadnych sentymentow, że to jest etc a to btc.

Na kazdej walucie mozna zarobić.

I jeszcze jedna rzecz, naliczenia są co prawda co minute albo mniej ale caly zysk przychodzi na konto

dopiero po zamknięciu kontraktu. Poloniex zabiera 15% od zysku.

Użytkownik bufi edytował ten post 27 kwiecień 2017 - 19:28

tobiaszp

tobiaszp

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Czy mógłbyś wyjaśnić jakie jest ryzyko w takich pożyczkach? Czy jest możliwe nie odzyskanie pożyczki lub utrata części środków?

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
Praktycznie jedynie jak dasz sobie zhaczyc konto albo poloniex upadnie.
W tej chwili mozna pozyczac btc na 1% i wiecej.

Użytkownik bufi edytował ten post 28 kwiecień 2017 - 17:27

Akidov

Akidov

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaKozienice

Dzieki za informacje, nie wiedziałem o tym, temat do przemyślenia .

BTC za Darmo Kranik >> Freebitco Giełda Kryptowalut >> BitBay Najbezpieczniejszy portfel zewnętrzny na krypto-waluty >> BTC DASH  ZCASH  ETH  TREZOR BitClubNetwork >> BTC

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
Takie okazje złapałem wczoraj: http://imagizer.imag...8648/3Nl8ox.png

Użytkownik bufi edytował ten post 29 kwiecień 2017 - 09:41

tobiaszp

tobiaszp

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Dlaczego ustawiasz na sztywno 60 dni? Nie lepiej od 2 do 60 ?

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
Bo jest większy banan na twarzy po 60 dniach 1.5% kontraktu. Uwierz mi ;)
2 dniówki ustawiam na małych procentach zeby gotówce się nie nudziło.

emkej86

emkej86

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 474 postów

Obecnie XEM długoterminowo. System nazywa się NEM

Nic nie polecam, jedynie kryptowaluty i portfele internetowe ;)

PerfectMoney     Payeer   OKPay    PAYZA Unichange - szybka wymiana walut internetowych MINERGATE -kopanie najprostszym sposobem

tobiaszp

tobiaszp

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

bufi czy jak mam większą ilość BTC to mogę oczekiwać większego procentu? Jest w tym jakaś zależność czy to nie ma znaczenia?

r00ts

r00ts

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Dobra alternatywa z tymi pożyczkami na poloniex a ogólnie to warto zainwestować w kryptowaluty. Ja zaczynałem z BTC 2 lata temu a obecnie przyglądam się prawie każdej krypto która ma potencjał lub z analizy wynika prawdopodobny jej wzrost, nawet krótkoterminowy. Uważam że, lepiej nawet mieć prawie nic niewartą kryptowalutę w portfelu niż polegać na prawie nic niewartych (a przeważnie zupełnie nic niewartych) zapewnieniach zaufanych adminów hyip.

"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów

tobiaszp nie. Ile ustrzelisz, tyle bedzie naliczac.

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 467 postów
  • LokalizacjaKraków

Te % to dzienny zysk za pożyczkę ?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: w jakie, kryptowaluty, giełda, iInwestujecie, programy, warto, polecacie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.