Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zarabiaj na pożyczaniu z rockefeller.com.pl!

inwestycje w pożyczki bezpieczne inwestycje zarabianie pieniędzy niskie ryzyko inwestycji w co inwestować

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
rockefellercompl

rockefellercompl

  Nowicjusz

 • SuperVIP
 • 5 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dla Inwestorów zainteresowanych alternatywnymi formami pomnażania kapitału.

 

Dlaczego warto inwestować w pożyczki z rockefeller.com.pl?
Bo nie owijamy w bawełnę, cenimy przejrzyste zasady a ukrytym opłatom i warunkom pisanym drobnym druczkiem mówimy NIE. Prowadzimy szczegółową weryfikację klientów i dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam środków, dlatego cieszymy się jednym z najwyższych w branży współczynników spłacalności (96,85%).

 

Jak wygląda idea naszego modelu inwestowania?

Inwestujesz środki w wybraną pożyczkę a jej obsługę pozostawiasz nam. Zadbamy o terminowość spłaty rat a w razie potrzeby zajmiemy się windykacją należności. Stan swoich inwestycji będziesz mógł śledzić na bieżąco za pomocą naszej strony oraz mobilnej aplikacji. Twój zysk z inwestycji wyniesie od 8 do 13,1% w zależności od tego, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować. Ryzyko utraty ulokowanych środków zostanie zminimalizowane, jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do Programu Zwrotu Kapitału spodziewany przez Ciebie zysk automatycznie ulegnie pomniejszeniu o 3%. Zyskasz jednak pewność, że zainwestowane środki będą bezpieczne.

 

Jak zainwestować?

Procedura inwestycyjna odbywa się on-line, ogranicza się zaledwie do kilku kroków i nie zajmie  więcej niż kilka minut. 

 

W pierwszej kolejności należy utworzyć konto na stronie rockeffeler.com.pl i dokonać niezbędnych weryfikacji. Na tym etapie poprosimy Cię o dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. O tym, w którą pożyczkę zechcesz zainwestować zdecydujesz sam po dokładnym zapoznaniu się z jej parametrami (wysokością oprocentowania, okresem spłaty, oceną ryzyka inwestycyjnego). Po zatwierdzeniu wyboru i dokonaniu płatności uzyskasz dostęp do aplikacji umożliwiającej śledzenie wszystkich działań związanych z obsługą Twojej inwestycji. Należności wraz z odsetkami będziesz otrzymywać na bieżąco. Wypłacisz je w dowolnym momencie lub zainwestujesz w kolejne projekty.

 

Jeżeli jakaś kwestia pozostaje niejasna - czekamy na Wasze pytania!

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.rockefeller.com.pl


Użytkownik rockefellercompl edytował ten post 13 kwiecień 2017 - 20:30
REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |


#2
luksed

luksed

  Doświadczony inwestor

 • CIO
 • PipPipPipPipPipPip
 • 392 postów

Czy deklaracje pcc3 można składać internetowo za pośrednictwem Państwa strony czy z każdą deklaracją trzeba latać do swojego US?


2 + 2 = 5?


#3
rockefellercompl

rockefellercompl

  Nowicjusz

 • SuperVIP
 • 5 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Dziękujemy za bardzo trafne spostrzeżenie! Na chwilę obecną platforma rockefeller.com.pl umożliwia jedynie wygenerowanie deklaracji PCC-3 uzupełnionej niezbędnymi danymi. (Dokument ten trafia do Użytkownika za pośrednictwem skrzynki mailowej). Docierają do nas podobne sugestie, dlatego też przymierzamy się do wdrożenia tej funkcji. Mamy świadomość tego, że byłoby to dużym ułatwieniem. #4
zigum

zigum

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 2 postów
 • LokalizacjaPolska

Czy ktoś z was już inwestuje na rockefeller ? jakie są wasze opinie ?#5
rockefellercompl

rockefellercompl

  Nowicjusz

 • SuperVIP
 • 5 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Aktualnie ruszamy z badaniem poziomu satysfakcji naszych inwestorów. Pierwsze komentarze pojawiają się również na naszym profilu na FB.

 

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do kontaktu, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości - a tymczasem zapraszamy do lektury dzisiejszego wydania Pulsu Biznesu.
Artykuł o nas dostępny jest również w wersji elektronicznej: https://www.pb.pl/za...telnosci-859819#6
luksed

luksed

  Doświadczony inwestor

 • CIO
 • PipPipPipPipPipPip
 • 392 postów

1.Mnie póki co odstrasza brak możliwości elektronicznego składania pcc3, bo nie lubie biegać po urzędach. 

2.Nawet jeśli pojawi się taka opcja to  przetestuje i być może w ramach dywersyfikacji pozostanę tylko raczej z małym kapitałem, bo na rynku konkurencja nie śpi i jednak daje więcej zarobić.


2 + 2 = 5?


#7
PanInwestor

PanInwestor

  Weteran

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1643 postów

Wrzuciłem aplikację mobilną dla testu na telefon. Bitdefender informuje, iż jest to aplikacja o podwyższonym ryzyku. Nigdy wcześniej przy innych aplikacjach nie miałem tego typu powiadomienia. Czym to jest spowodowane?#8
zigum

zigum

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 2 postów
 • LokalizacjaPolska

Przeszukałem trochę internetu w poszukiwaniu pożyczek LOOK......... ale - nic nie znalazłem. Czy firma pożycza pod jakąś inną nazwą ? czy jest jakaś strona internetowa ?#9
rockefellercompl

rockefellercompl

  Nowicjusz

 • SuperVIP
 • 5 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Luksed - cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej platformy. Wprowadzenie możliwości elektronicznego składania pcc3 będziemy mieli na uwadze przy okazji planowania dalszych zmian w architekturze naszego systemu. 

 

Obecnie trwają również prace nad możliwością przetestowania naszego modelu inwestycyjnego przez potencjalnych Inwestorów. Już niedługo wprowadzona zostanie wersja demo, która umożliwi zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu poprzez stworzenie demonstracyjnego konta i dokonanie wirtualnych operacji na rzeczywistych pożyczkach. Będzie więc okazja do bliższego przyjrzenia się systemowi. 

 

W kwestii podniesienia zyskowności inwestycyjnej proponujemy skorzystanie z naszego programu partnerskiego. Więcej szczegółów na ten temat powinno się pojawić na naszej stronie po weekendzie.    
 


PanieInwestorze - jak dotąd nie docierały do nas podobne sygnały. Przekazaliśmy jednak Pańską uwagę naszym programistom i okazało się, że dotychczasowe uprawnienia aplikacji mogły być zbyt szerokie - dlatego program informował o jej podwyższonym ryzyku. Jesteśmy dalecy od narażania naszych użytkowników na jakiekolwiek niebezpieczeństwo, dlatego też wprowadzone zostaną konieczne ograniczenia. Zaktualizowana wersja powinna być gotowa w ciągu kilku najbliższych godzin. Dziękujemy za czujność!  


Zigum - wszystkie informacje dotyczące danych spółki znajdują się w zakładce FAQ (https://rockefeller.com.pl/faq/). W odróżnieniu od większości firm pożyczkowych nie koncentrujemy się na sprzedaży pożyczek. Ze względu na to, że inwestujemy własny kapitał zależy nam przede wszystkim na wysokiej ich spłacalności - dlatego też najskuteczniejszą dla nas formę promocji stanowi  tzw. poczta pantoflowa. Spółka nie posiada więc odrębnej strony internetowej. Mimo tego faktu działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 roku i mamy się dobrze:)
 


Użytkownik rockefellercompl edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 20:42


#10
luksed

luksed

  Doświadczony inwestor

 • CIO
 • PipPipPipPipPipPip
 • 392 postów

1.Czy poza pocztą pantoflową i placówką przy ulicy Worcella 16a (street view pokazuje jakiś dom) jest więcej punktów sprzedaży? Działalność odbywa się tylko na terenie Częstochowy?

2.Może są jakieś inne kanały dystrybucji, np. pośrednicy kredytowi, agenci ubezpieczeniowi którzy mają podpisane porozumienia z  LOOK itp?

3.Wzór cesji sobie znalazłem, ale interesował by mnie też wzór umowy pomiędzy LOOK a klientem.

4.W przypadku nierzetelnego klienta, zainwestowałem np. 600zł i zwracane jest mi 600zł kapitału po 90 dniach ?

5.Punkt w FAQ - Odstępstwa od ustalonego harmonogramu spłaty pożyczki.

Co mam rozumieć poprzez przesunięcie terminu odbioru raty, który ulega przesunięciu w stosunku do tego wskazanego w harmonogramie ? Czyli firma ugaduje się z klientem poza moją wiedzą i darmowo przesuwa mu się okres spłaty np. do terminu wypłaty stałego źródła dochodu.

6. Pożyczki są udzielane od 1 do 11 miesięcy w jakiej wysokości?


2 + 2 = 5?


#11
rockefellercompl

rockefellercompl

  Nowicjusz

 • SuperVIP
 • 5 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

1-2) Proszę mieć na uwadze, że specyfika naszej działalności nie wymusza na nas konieczności posiadania siedziby, w której bezpośrednio odbywa się sprzedaż pożyczek. Naszym atutem jest to, że działamy w terenie, bazując na sieci przedstawicieli (ok 150 os.), którzy zajmują się sprzedażą, obsługą pożyczkobiorców oraz  windykacją  należności. Siedziba mieszcząca się pod wskazanym adresem pełni raczej funkcje administracyjne (jest to adres rejestrowy firmy+ przechowujemy tam dokumenty).

 

Swoją działalność prowadzimy głownie na obszarze większych miast naszego regionu. Pracowników terenowych posiadamy nie tylko w Częstochowie, ale również: w Katowicach, Łodzi, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Zgierzu, Piotrkowie Trybunalskim i innych miastach. Przeważnie nie współpracujemy z pośrednikami kredytowymi, z uwagi na fakt iż ważniejszą kwestią niż sprzedaż pożyczek jest dla nas ich ściągalność.

 

3) Rzeczywiście wzór umowy między firmą  Look Pożyczka sp. z o.o. a klientem nie został udostępniony na stronie. Zwyczajnie nie ma takiej potrzeby z tego  względu, że ewentualna windykacja należności leży po naszej stronie. Jeżeli zdarzyłaby się sytuacja, że nasz Inwestor sam chciałby się podjąć odbierania rat, czynności windykacyjnych bądź nie zdecydował się na skorzystanie z Programu Zwrotu Kapitału a pożyczka nie jest spłacana wówczas komplet niezbędnych dokumentów  zostanie mu przekazany.   

 

4) Wprowadzony przez nas Program Zwrotu Kapitału zakłada, że w przypadku problemów z wypłacalnością pożyczkobiorcy, Inwestorowi zwrócony zostanie niespłacony kapitał - do wysokości ceny, jaką zapłacił kupując pożyczkę 

 

Np. Inwestor zainwestował 600 zł i zdecydował się na skorzystanie z Programu Zwrotu Kapitału. Klient spłacił 400 zł, po czym pojawiły się problemy z wypłacalnością - wówczas w terminie 90 dni od ostatniej wpłaty raty wypłacamy Inwestorowi brakujące 200 zł.

 

5) Nasza firma nie dogaduje się z Pożyczkobiorcami bez wiedzy Inwestora:) Inwestor posiadając dostęp do mobilnej aplikacji na bieżąco informowany jest o wszelkich czynnościach związanych z obsługą pożyczki. Nasi pracownicy są zobowiązani do odnotowywania wszelkich wizyt u pożyczkobiorcy i raportowania o ewentualnych problemach.

Rozumiemy, że Pańskie wątpliwości może budzić sytuacja, w której harmonogram spłaty rat nie pokrywa się z terminem wypłaty źródła dochodu pożyczkobiorcy. Ustawa o kredycie konsumenckim  nakłada na konsumenta obowiązek zapłaty (tworzący harmonogram spłaty rat) w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Decydując się na zakup pożyczki za pośrednictwem naszej platformy Inwestor jest informowany zarówno o harmonogramie spłaty rat (wynikającym z postanowień wspomnianej ustawy)  jak również o terminie wypłaty źródła dochodu Pożyczkobiorcy. Ma więc świadomość tego kiedy realnie może się spodziewać wpłaty. 

 

6) Nasze pożyczki mogą zostać udzielone na kilka okresów (3,6,8,11 miesięcy). Średnia wysokość pożyczki wynosi 1100 zł, a średni okres spłacalności ok 7 miesięcy. 
Ze względu na to, że bazujemy na niskich kwotach jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wysoki poziom spłacalności.             


Użytkownik rockefellercompl edytował ten post 24 kwiecień 2017 - 09:22

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.