Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Książki dla mnie:)


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
zarobacha

zarobacha

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 176 postów
 • Lokalizacjapolska

Witam wszystkich:)
Wiem,że podobnych tematów pewnie była masa, nawet kilka przeglądałem, ale wciąż nie wiem jakie książki są warte wydanych pieniędzy i godne uwagi.
Mając trochę wolnych środków finansowych, bonusów do empiku a nawet kindle-a postanowiłem się zaopatrzyć na przyszłość w kilka ciekawych pozycji.

Co Wy bardziej doświadczeni użytkownicy możecie mi polecić?

Interesują mnie książki o analizie technicznej(chodzi mi głównie o ''zabawę'' na rynku,giełdach kryptowalut,analizie wszystkich aspektów wpływających na wzrost i spadek cen, w jakie waluty warto inwestować i co na to wpływa a także innych zbliżonych aspektów).
Fajnie jakbyście coś polecili z zakresu ogólnych zarobków i finansów, zapewnienia sobie lepszych warunków finansowych w przyszłości :)

Z góry uprzedzam,że jestem początkującą osobą jeżeli chodzi o takie dziedziny z ograniczoną liczbą środków finansowych. Jako,że przeważnie staram się myśleć trzeźwo i realnie patrzeć na świat, wiem,że trzeba się będzie wiele napracować i pewnie przez lata zdobywać wiedzę,aby w przyszłości były z tego jakiekolwiek profity i abym się biegle połapał o co w tym wszystkim chodzi:) 

Poszukuję czegoś na początek, ''fundamentów'', ale też nie chce książek zbyt prostych, gdzie do zapisanych w nich wniosków mógłbym dojść samemu przez pryzmat czystej logiki.
Oczywiście nie muszą to być książki, mogą być jakieś artykuły,blogi i inne pomoce ''dydaktyczne''

Pozdrawiam!







#2
WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 654 postów
 • LokalizacjaWarszawa
Poradniki
Najważniejszy aspekt na rynkach walutowych to psychika i radziłbym od tego zacząć.

jt4tSZz.png

Nowa forma projektu RobotikFX - inwestycja za pomocą Bitcoina.

Sprawdź już teraz na grupie na Facebooku : LINK DO GRUPY


#3
zarobacha

zarobacha

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 176 postów
 • Lokalizacjapolska

Sugerujesz coś konkretnego? :)



#4
WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 654 postów
 • LokalizacjaWarszawa
Poradniki

Np tutaj jest tego sporo : http://www.maklerska.pl

Ale wpierw polecałbym skorzystać z darmowej wiedzy od TJS : https://www.youtube....W8jUoGrpl8nCkhQ

Znajdziesz tam podstawy za darmo, szczerze polecam obserwować ten kanał, możesz też dołączyć do grupy na Facebooku. Jest tam pełno wartościowej wiedzy.


 • zarobacha lubi to

jt4tSZz.png

Nowa forma projektu RobotikFX - inwestycja za pomocą Bitcoina.

Sprawdź już teraz na grupie na Facebooku : LINK DO GRUPY


#5
zarobacha

zarobacha

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 176 postów
 • Lokalizacjapolska

Dziękuje Ci bardzo za pomoc, na pewno sprawdzę:)


 • WskoczPodKoc lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.