Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

YourMoneyTree.pl - Nowy Polski MLM, Darmowa Rejestracja Do Końca Kwietnia

MLM Marketning sieciowy zarabianie w internecie zarabiaj wolnośc finansowa zarabianie szybki zarobek herbaty odchudzające www.yourmoneytree.pl www.moneytree.pl

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Mackbeth

Mackbeth

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 6 postów

Nowy polski MLM, Darmowa rejestracja do końca kwietnia

 

Póżniej opłata aktywacyjna będzie kosztowała 60zł, dlatego rejestrujcie się szybko. Promocja obejmuje całkowite ominięcie tej opłaty przy rejestracji do 1 Maja.

Chciałbym przedstawić ci nową firmę MLM zajmującą się produkcją i sprzedawaniem herbat odchudzających.

 

Produkty są na prawdę dobre, tanie i naturalne.

 

Firma działa krótko, i zapowiada się świetnie.

 

Po krótce system prowizji:

 • 20% Od każdego sprzedanego produktu
 • 20% Od każdego produktu sprzedanego przez poleconego partnera

Prowizje są klarowne, bez zbędnych punktów, tabel. Polecasz - zarabiasz.

 

Link: http://yourmoneytree.pl/

Załączone pliki


Użytkownik Egzekutor edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 16:36
Mackbeth otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

#2
aga69439

aga69439

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 11 postów
 • LokalizacjaWarszawa
Jaka to firma?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MLM, Marketning sieciowy, zarabianie w internecie, zarabiaj, wolnośc finansowa, zarabianie, szybki zarobek, herbaty odchudzające, www.yourmoneytree.pl, www.moneytree.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.