Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Porada dotycząca budowy serwero-koparki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Pudelkolobrzeg

Pudelkolobrzeg

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Witajcie,

Obecnie posiadam laptopa (stary na maxa - i3) oraz posiadam koparkę Antminer S1 : ) Tak - jestem zarobiony…. : )

Zależy mi na złożeniu samemu  serwero-koparki, która może działać w domowych warunkach przez 24 na dobe (Antminer`y  powodują dla mnie nieznośny hałas w pokoju) jako zwykły komputer pod biurkiem.  Mam ograniczone warunki  mieszkaniowe.

Chciałbym aby ten sprzęt spełniał następujące warunki:

- komputer chodził non stop bo mam klika walut wydobywanych Proof of Stock (Putin itp.)

- Chciałbym mieć możliwość kopania monet ETHERUM oraz innych „modnych” coinów.

- Posiadam zasilacz Antminer`a  (Zasilacz 840W 70A 12V) który chciałbym wykorzystać.

- nie chce mieć monitora – będę podpinał pod niego laptopa w celach monitorowania co się dzieje.

- miał możliwość rozbudowania jeśli chodzi o np. ilość kart graficznych (mam dodatkowe 1000 zł i chce zwiększyć jego możliwości kopania)

- proszę także o info czy kwestia GPU jest ważna podczas miningu.

Proszę Was o jakieś rady i wskazówki. Od czego zacząć ? Co kupować / co omijać. NA co zwracać uwagę podczas zakupów. Nie mam niestety funduszy aby wyrzucić od razu 12.000 zł na tego typu sprzęt, a  z drugiej strony nie chce bujać się na allegro sprzedając niekompatybilne podzespoły. 

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1614 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Zacznijmy od kwestii opłacalności. 

Wstaw do piwnicy i podłącz przez złodziejkę do żarówki w piwnicy sąsiada... :P

To chyba najlepsza rada dla mikro kopaczy. :)

cryptobanner.pngbanner5.gif

Matryce BTC rozpracowane - szczegóły niedługo    Wypłaty z BTC w bankomacie 

Pudelkolobrzeg

Pudelkolobrzeg

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań
[---]
Ale ja nie chce niczego kraść, ani być mikro kopaczem. Proszę tylko o rady dotyczące "Sukcesywnego" budowania własnego serwero-koparki. Cebule zostawiłem za drzwiami tego serwisu.

Użytkownik vojtec edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 19:29

Pudelkolobrzeg otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1659 postów
Przede wszystkim jesteś na nie odpowiednim forum. Nie ma tutaj za dużo osób, które mogłyby się podzielić doświadczeniem 2 budowaniu koparek pod kryptowaluty. Sam kopalem kilka lat temu i przez ten czas trochę rzeczy się zmieniło. Zalecam jednak przeglądanie i pytanie na forum.bitcoin.pl, bo tam najszybciej uzyskasz odpowiedzi na swoje zapytania.

.
iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej  www.inwestycjewinternecie.pl
zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1614 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Jednak patrząc na różne fora dochodzi się do wniosku, że dopóki nie postawi się serwerowni to opłacalność jest prawie zerowa.

Polecam taki kalkulatorek na początek, z którego wynika moja pierwsza porada. :)

cryptobanner.pngbanner5.gif

Matryce BTC rozpracowane - szczegóły niedługo    Wypłaty z BTC w bankomacie 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.