Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

MARS8 - 6% dziennie - bot na Telegramie - mars8.net


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
uzka

uzka

  Nowicjusz

 • Premium
 • 19 postów

Nazwa programu: MARS8

 

mars82.jpg

 

Plany inwestycyjne:  6% dziennie przez 25 dni (ROI 150%), na stronie 180% dla 30 dni
 

Zakres inwestycji: 10$ - 500$

 

Akceptowane systemy płatności: Advcash, Perfect Money, Payeer

 

Wypłaty (manualne/aut.): automatyczne

 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

 

Świeża propozycja bot’a opartego na komunikatorze Telegram.

 

 

Program pracuje czwarty dzień. Posiada jeden plan inwestycyjny na 25 dni z 6% zyskiem dziennym płatnym każdego dnia o godzinie 10:00 czasu moskiewskiego.

 

Program referencyjny - jest punktem kulminacyjnym - 15% od przekazanego depozytu. Mam nadzieję, że to nie tylko i wyłącznie zakusy administratora na szybki rozrost programu.

 

Twórca bez zbyt nachalnego opisywania bajek inwestycyjnych wskazuje oczywiste źródło dochodu z takiego programu – przynajmniej tak to rozumiem z moją znajomością języka.

 

Myślę, że program wart zainteresowania i mam nadzieję, że będzie tak samo fajnie pracował jak inne "telegramy", które ostatnio  pojawiły się na forum.

 

Język, przynajmniej na razie tylko rosyjski, ale to jak gdzieś już czytałem raczej zaleta. Przynajmniej tego wszystkim i sobie życzę. 

 

Strona WWW bardzo czytelna.

 

Mój depozyt – może na początek?:

 

mars8.jpg

 

I pierwsza wypłata dokładnie o 10:00 - grubo przed końcem pierwszej doby!

 

marsw.jpg
 
Link do programu:)

 

web: https://mars8.net/?refid=220242152

 

telegram: https://t.me/mars8bot/start=220242152


Użytkownik uzka edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 15:43
REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |


#2
uzka

uzka

  Nowicjusz

 • Premium
 • 19 postów

5 dni - statystyka

uczestników - 294

zainwestowano - 4226 USD

kwota płatności 742,5 USD


Instant - jak w zegarku#3
uzka

uzka

  Nowicjusz

 • Premium
 • 19 postów

Powoli do przodu

mars8-3.jpg#4
uzka

uzka

  Nowicjusz

 • Premium
 • 19 postów

Instant jak w zegarku#5
uzka

uzka

  Nowicjusz

 • Premium
 • 19 postów

cały czas bez problemu


Świeże info o wprowadzeniu niebawem j. angielskiego i płatności BitCoin i NixExchange


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.