Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Uniclique - uniclique.net


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
danides

danides

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 440 postów
unic.jpg
 
 
banner1.gif
 
Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCEvolution.
 
dane dla konta RESIDENT
ilość reklam : 20
wartość: $0.001 - $0.005
klik poleconego: $0.0015
max. DR: 100
max. RR: 50
minimum do wypłaty: $4
metody wypłat: Payza, Perfect Money, Solidtrustpay, Payeer, Blockchain(Bitcoins), Advcash, Skrill.
czas oczekiwania: Manuall
odstęp między wypłatami: 7
dzienny zarobek: $0.03+
 
 
 


#2
danides

danides

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 440 postów

Jest to trzecia strona w grupie Clique Media ( Cliquebook, Cliquesteria)!


Użytkownik danides edytował ten post 04 maj 2017 - 17:08


#3
danides

danides

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 440 postów

Pierwsza otrzymana wpłata!#4
danides

danides

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 440 postów
Oferta specjalna
Przez ograniczony czas
 
Start Pack - $6.50
Volunteer Membership
25 Rented Referrals
1 Direct Referrals
1000 Banner Ad Credits


#5
danides

danides

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 440 postów

Wciąż płaci bardzo szybko.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.