Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Z modem Vojtec na karku (nękanie, wielokrotne karanie)

nowy matrix

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 10 maj 2017 - 12:51

Skarga nie jest uzasadniona, bo linki skrócone nie są dozwolone na forum. A dyskusja nad sensem takiego rozwiązania, bo w tym kierunku zmierza cała skarga, nie powinna znajdować się w tym dziale. Jak rozumiem umieszczasz skrócony link bo dzięki temu możesz pod niego podstawiać dowolny reflink po zapełnieniu się poziomu matrycy. Otóż zakaz skracania linków wynika również z tego, że nie można dzielić się z innymi użytkownikami uprawnieniami wynikającymi z subskrypcji. Ponadto, dowolność zmiany linków docelowych powoduje, że nie mamy nad nimi kontroli. A jako administratorzy i moderatorzy chcemy wiedzieć, dokąd linkują nasi forumowicze. I nie chcemy codziennie klikać w Twój skrócony link aby to sprawdzać.

Możesz więc w temacie dodać reflinka dodatkowo dodając dowód wpłaty w programie.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Skarga dotyczy następującego postu/postów: link oraz sygnatury (oraz wielokrotnego napominania za jedno „nieregulaminowe” zachowanie)

Uzasadnienie skargi:

Zachowanie moda Vojtec (o ile dobrze pamiętam) przypomina ostatnio zachowanie ministra Szyszko. Jest przepis to tniemy.

Z tematu o matrixie (link nieskrócony powyżej) został usunięty reflink, ponieważ był skrócony...

Dlaczego został skrócony? Ponieważ wstawiając temat o matrixie jestem w stanie zagwarantować, że w systemie p2p ze spilloverami zapisani pode mną i dwoma mistrzami światowych matrixów, którzy tam akurat siedzieli, dostaną poleconych i to dużo poleconych z całego globu zarabiając krocie. 

Wielu ludzi nie działa jednak drużynowo i wiem, że właśnie Polacy nie rozumiejąc zasad działania w matrycy często zapisują się na zasadzie „niech nie ma”, co w przypadku launchu w matrixie jest największym błędem na świecie. Do tego potem wypisują bzdury o tym, jak to bardzo nie działają takie sytuacje, jakby HYIP był o wiele bardziej etyczny.

Stąd skracam linki, w Google (nie w serwisie zarobkowym, bo chyba o to tak naprawdę chodzi w tym przepisie), żeby np. uniknąć pretensji osób strzelających sobie w kolano nie korzystając z reflinka. Robię to też w celach kosmetycznych, bo link do mojej podstrony w sygnaturze ma kilometr i też został skrócony, żeby nie psuć zabawy robotom buszującym po forum  (no ale tego mod Vojtec nie wiedział wlepiając mi kolejne upomnienie).

Niestety mod Vojtec usuwając refa, nie napisał, że wpłacając do tego matrixa nie ma się już sponsora, który zapewni odpowiednią ilość spadających poleconych, żeby mieć przynajmniej zagwarantowane parę dobrych procent zysku. Stąd jeżeli ktoś utknie bez poleconych to może dziękować modowi.

Jeżeli więc z ciągu dzisiejszego dnia, kiedy post był widoczny na stronie głównej zapisali się (co jest pewne) z wyzerowanego linka użytkownicy, bo wiem, że nad ranem zdążyły to stąd zrobić tylko ze dwie osoby, a później, jak się okazało po usunięciu nic się nie działo. To wszyscy, którzy wpłacili do programu w zasadzie są skazani tylko na siebie.

Proponowane rozwiązanie:

Proponuję dodać prawidłowy link do tematu lub link całkowicie usunąć, bo w takiej formie tworzy tzw. sieroty matrycowe i psuje opinię matrycom.

Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji zarządzania matrycą jest link PM, ale już moje przeczucie mówi, że to jest rozwiązanie, za które w przypadku moda V skończyłoby się banem, choć akurat w przypadku zarządzania matrycą ma to sens...

Proponuję też skrócić na powrót linki w sygnaturach, bo takie tasiemce nie służą strukturze HTML.

cryptobanner.pngbanner5.gif

Matryce BTC rozpracowane - szczegóły niedługo    Wypłaty z BTC w bankomacie 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11485 postów
Poradniki

Ja raczej miast snuć wizje co by było gdybyś zamieścił taki a nie inny link proponowałym lekturę Regulaminu.

A ten bezwzględnie zakazuje korzystania z przekierowań i linków skróconych.

Więc prawidłowym rozwiązaniem jest stosowanie się do Regulaminu a nie uznawanie, że ze względu na swoje pobudki Regulamin Ciebie nie obowiązuje.

Regulamin mówi zaś wyraźnie, że w poście otwierającym wątek musi znajdować się link lub reflink do programu a nie jakiejś innej strony, oraz że nie może to być link skrócony.

Nie widzę żadnego przypadku, który uniemożliwiałby spełnienie tego wymogu Regulaminu.

Tak więc nie jest prawdą, że 

Stąd jeżeli ktoś utknie bez poleconych to może dziękować modowi.

Gdyż z tego co wiem @vojtec nie jest ani adminem tego programu ani też nie On złamał Regulamin, czego konsekwencją było usunięcie nieregulaminowego linka.

O ile się nie mylę ten nieregulaminowy link zamieściłeś Ty.

I jeśli już szukać tu czyjejkolwiek winy to na pewno nie jest to wina moderatora.

Natomiast jeśli Regulamin w części dotyczącej linków skróconych Ci nie odpowiada zawsze możesz złożyć w odpowiednim dziale propozycje zmian i przekonać do nich administratora.

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 394 postów
  • Lokalizacjanieznana

Jeżeli ktoś będzie chciał mi podziękować to z góry dziękuję :) To tak na rozluźnienie, podziękowania należą się użytkownikowi @housemaster. Taki mały "żarcik", więcej nie będę...

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że nie byłeś po raz pierwszy upominany o zakazie używania skróconych linków na forum. Z uwagi na to i fakt, że jesteś doświadczonym użytkownikiem Hyipforum zakładam pełną świadomość łamania regulaminu Twoim postępowaniem. Jeżeli więc wiedziałeś, że skróconych linków wstawiać nie można to nie rozumiem, dlaczego dziwi Cię dodane przeze mnie ostrzeżenie za ten uczynek... Ale co najważniejsze - nie ukarałem Cię dwukrotnie za to samo przewinienie, bo tak można zrozumieć pierwsze zdanie Twojej wypowiedzi.

Powody, dla jakich użyłeś linka skróconego w przytaczanym wątku nie mają znaczenia, ponieważ regulamin mówi jasno (część "Zakazy"):

10. Stosowania przekierowań i skróconych linków. 

- Zakaz ten dotyczy również sygnaturek.

I wbrew Twoim przypuszczeniom nie chodzi tu o próby "zarabiania" z użyciem odpowiednich do tego serwisów. Głównym celem tego przepisu jest to, ażeby czytelnik mógł bez użycia specjalistycznych narzędzi określić na jaki adres przekieruje go ten czy inny link. Równie dobrze pod skróconym linkiem mogłaby znajdować się strona np. phishingowa...

Względy "kosmetyczne" też do mnie nie przemawiają. Długi link można "ukryć" pod krótkim anchorem. Jeżeli martwisz się o optymalizację forum (co swoją drogą należy pochwalić) to najwłaściwszym byłoby zwrócenie na to uwagę administratora poprzez założenie odpowiedniego wątku w równie odpowiednim dziale i zaproponowanie np. możliwości stosowania "skracaczy" dla użytkowników, gdy link przekracza xx znaków. Stosowanie takich rozwiązań pomimo regulaminowego zakazu jest naruszeniem zasad tegoż regulaminu.

Co do "czystego linku" zamiast refa - Twoim obowiązkiem było umieszczenie tam odpowiedniego adresu URL, który nie kolidowałby z zapisami regulaminu. Nie zrobiłeś tego, więc wyręczyłem Cię dodając właściwy link. Link do strony głównej opisywanego programu, gdyż nie potrafiłem przewidzieć co było Twoją intencją i jaki link chciałeś tam zamieścić.

------------------------------------------------------

Podsumowując: w mojej ocenie działania moderacyjne prowadzone przeze mnie były jak najbardziej zasadne, w przytaczanym wątku będącym podstawą skargi pozostawiłem prawidłowy link. Wnoszę o oddalenie skargi i nie przychylanie się do propozycji skarżącego, ażeby przywrócić skrócone linki w sygnaturze czy postach.

@edit.

Wnoszę również o zmianę tytułu niniejszego wątku, gdyż ten sugeruje, że nękam i prześladuję forumowiczów co jest ewidentnym kłamstwem.

Użytkownik vojtec edytował ten post 06 maj 2017 - 22:27

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
  1. Pisząc o kosmetyce mam na myśli kod strony czyli jego złożoność, której ukrywanie pod anchorami nie załatwia. Zasada jest prosta - im mniej skomplikowany kod tym lepiej, a linki i ich budowa są w tej kwestii bardzo istotne.
  2. Powtórzę jeszcze, że kolejną kwestią jest zarządzanie linkami w programach typu matrix. Gdyż dowolność wejścia do takiego programu nie służy użytkownikowi, co więcej należy wymieniać linki na linki użytkowników, którzy zostają w tyle...
  3. Edycja stopki, gdzie wyedytowano link do forum jest trochę zabawna, nikogo nie chciałem oszukać linkując mój podpis do forum, na którym się znajdujemy i nie można tego inaczej wytłumaczyć niż dbałością o kod :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11485 postów
Poradniki

Do zarządzania reflinkami w matrycach nie służy wątek dyskusyjny. Można to robić innymi narzędziami dostępnymi na forum.

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 394 postów
  • Lokalizacjanieznana

Ad.1.

Bardzo doceniam Twoją dbałość o frontend Hyipforum, jednakże nie tłumaczy to nijak łamania zasad zapisanych w regulaminie. Jeżeli uważasz, że znasz się na optymalizacji stron internetowych i zauważasz błędy w kodzie forum zwróć się proszę z tym zagadnieniem do administratora - jest on odpowiednią osobą posiadającą odpowiednie uprawnienia i możliwości do wprowadzenia w życie Twoich zaleceń (o ile oczywiście uzna je za właściwe). Natomiast świadome działanie wbrew regulaminowi zawsze spotka się z odpowiednią reakcją ze strony moderatorów. I tutaj sam wybierasz, która ścieżka jest właściwa.

Ad.2.

Umieszczanie skróconych linków na tym forum (wbrew zapisom regulaminu) nie może być tłumaczone chęcią wciągnięcia użytkowników do swojej struktury. Do tego celu służy bezpośredni reflink, którego to nie raczyłeś umieścić pomimo swoich uprawnień. Skoro go nie umieściłeś w poście otwierającym linkowaną dyskusję to nie miej pretensji, że go tam nie ma.

Ad.3.

Kolejne kłamstwo z Twojej strony. Z sygnatury usunąłem tylko i wyłącznie skrócony link, odnośnik do dyskusji na forum jest tam cały czas.

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Patrz, jaka kłamliwa ze mnie bestia... :)

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4627 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Skarga nie jest uzasadniona, bo linki skrócone nie są dozwolone na forum. A dyskusja nad sensem takiego rozwiązania, bo w tym kierunku zmierza cała skarga, nie powinna znajdować się w tym dziale. Jak rozumiem umieszczasz skrócony link bo dzięki temu możesz pod niego podstawiać dowolny reflink po zapełnieniu się poziomu matrycy. Otóż zakaz skracania linków wynika również z tego, że nie można dzielić się z innymi użytkownikami uprawnieniami wynikającymi z subskrypcji. Ponadto, dowolność zmiany linków docelowych powoduje, że nie mamy nad nimi kontroli. A jako administratorzy i moderatorzy chcemy wiedzieć, dokąd linkują nasi forumowicze. I nie chcemy codziennie klikać w Twój skrócony link aby to sprawdzać.

Możesz więc w temacie dodać reflinka dodatkowo dodając dowód wpłaty w programie.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 10 maj 2017 - 12:54

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
BitArb Następca programu Sportarb. Arbitraż na kryptowalutach. PRE-LAUNCH
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Dodałem dowód, widocznie go wykasowało po wczorajszej akcji. Poza tym w matrycach P2P nie ma linków bez pierwszej wpłaty...

Żeby jednak może troszkę nakierować charakter skargi na odpowiednie tory pozwolę sobie dodać, że matryce nie należą do ulubionych rodzajów programów tutejszych modów. Wystarczy przejrzeć wątki, nie tylko moje, ale także innych. Myślę, że miałbym dużo więcej złego do powiedzenia o większości z programów HYIP.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4627 postów
Poradniki

Dodaj więc ponownie zgłaszając post za pomocą funkcji zgłoś i podaj reflink, to zostanie dodany.

Nie ma znaczenia co mod lubi a co nie, ma znaczenie to, że jego aktywność ma się zawierać w obrębie regulaminu.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja

BartoszBartosz

BartoszBartosz

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • LokalizacjaPolska

ostatnio moderator tak się przejął swoją rolą ,że w temacie o surebetach kilka osób po kolei zaofftopował,bo dyskusja delikatnie zeszła w temacie w którym pojawiają się 2 posty rocznie na krzyż.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4627 postów
Poradniki

Ta skarga jest już rozwiązana, proszę założyć nową w celu prezentacji swoich uwag.

forum opis
inwestycje opis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.