Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

ComperiaLead.pl - bogata oferta | 5% z poleconcyh


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Devolaj93

Devolaj93

  Aktywny inwestor

 • Premium
 • 128 postów
 • LokalizacjaNamysłów

Opis programu partnerskiego ComperiaLead.pl

 

ComperiaLead.pl to program partnerski, który ma już ponad 3000 użytkowników i bardzo bogatą ofertę. Możemy zarobić tutaj jednorazowo około 2 tysiące lub dalej polecać program i na tym również zarabiać. Produkty, które między innymi możemy znaleźć w ofercie programu to:

 

-konta bankowe

-lokaty bankowe

-karty kredytowe

-ubezpieczenia

-szybkie pożyczki

-kredyty

-leasing

-polisy

-usługi telekomunikacyjne

 

 

Większość ofert jest darmowa, nie wymaga inwestycji i nie ponosimy żadnego ryzyka ! Jeżeli chcemy zarobić jednorazowo około 2 tysiące złotych wystarczy się zarejestrować i dołączyć do wybranych kampanii. Następnie z naszych linków wybieramy kampanie do jakich chcemy dołączyć. Polecam szczególnie darmowe konta, lokaty i pożyczki. Średnio skorzystanie z 1 oferty zajmuje z 10 minut i jest bardzo proste do zrobienia. Po wszystkim, nasze wnioski są weryfikowane i przeważnie po 4-6 tygodniach prowizje są na naszym koncie. Ich wysokość zależy od rodzaju kampanii. Każda kampania jest szczegółowo opisana i podane są warunki przyznania prowizji i jej wysokość, która waha się od kilkunastu złotych do nawet kilkuset. Aby zgarnąć 2 tysiące wystarczy godzina "pracy" przez kilka dni i pieniądze mamy w kieszeni, grzechem byłoby nie skorzystać ;)

 

 

 

Program partnerski w ComperiaLead.pl

 

Jeśli już skorzystaliśmy z jednorazowego zarobienia na swoich danych, mamy możliwość dalszych zarobków. Program daje nam 5% prowizji zarobków naszych poleconych. Nie jest to może strasznie dużo ale jest to całkowicie pasywny dochód! Warto więc go polecić chociaż znajomym i rodzinie ;)

 

Rejestrując się dostajemy od programu darmową subdobenę i wiele narzędzi do promocji produktów i kampanii. Mamy do dyspozycji banery, kalkulatory, linki, widgety i inne. Nic za to nie płacimy.

 

 

Zachęcam do rejestracji i do zarabiania w tym programie ! ;) Jest to idealny program na początek przygody z zarabianiem online i pozwala nam zdobyć ładne pieniądze na dalsze inwestycje oraz wypracować pasywny dochód, jeżeli się trochę postaramy ! ;)

 

 

REJESTRACJA W COMPERIALEAD.PL

Załączone pliki


Użytkownik Devolaj93 edytował ten post 08 maj 2017 - 16:20


#2
Devolaj93

Devolaj93

  Aktywny inwestor

 • Premium
 • 128 postów
 • LokalizacjaNamysłów

Nie napisałem o najważniejszym, ale jest to oczywiste, że każda osoba rejestrująca się gdzieś z naszego linku kampanii i korzystająca z uługi/ konta generuje nam prowizję ;) Warto więc podrzucić znajomemu/komuś z rodziny jak potrzebuje konto bankowe albo jakąś pożyczkę bez prowizji ;)#3
Devolaj93

Devolaj93

  Aktywny inwestor

 • Premium
 • 128 postów
 • LokalizacjaNamysłów

Program bez problemu wypłaca. Zdarzyło mi się długo czekać na weryfikację. Pomogła reklamacja lub kontakt z konsultantem dotyczącej danej kampanii :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.