Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Kiedy banki wchodzą w pożyczki społecznościowe...

pożyczki społecznościowe inwestycje

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
rockefellercompl

rockefellercompl

  Bywalec

 • SuperVIP
 • 46 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

W najprostszym ujęciu idea pożyczek społecznościowych zakłada, że jednoczesny system pożyczania i inwestowania odbywa się z pominięciem banków.
Co w sytuacji gdy chcą one wejść w ten model inwestowania? Zastanawiamy się czy przy założeniu, że przewidziany zysk inwestycyjny będzie wynosił 2-3 krotność zysku jakiego możemy się spodziewać wpłacając pieniądze na lokacie, ten ruch w ogóle ma sens...   

 

http://www.forbes.pl...212032,1,1.html


 • NikodemHYIP lubi to

Inwestuj bezpiecznie na www.rockefeller.com.pl!
Polub nasz profil na FB a podpowiemy Ci jak okiełznać swoje finanse! https://www.facebook...homepage_panel


#2
milioner

milioner

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 20 postów

To jest system ale kokos itp tak. Z tego co wiem to w tych systemach jest masa ludzi, która bierze taką pożyczkę i ich nie spłaca to po co w to się pchają banki t ja nie wiem.


Program partnerski


#3
rockefellercompl

rockefellercompl

  Bywalec

 • SuperVIP
 • 46 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Za wszystkim stoi pieniądz.... Ten typ inwestowania na zachodzie cieszy się bardzo dużą popularnością, tym samym dla banków stanowi realne zagrożenie. Upowszechnienie tego modelu inwestowania ze względu na wysoką zyskowność nie byłoby dla nich korzystne. Pytanie tylko czym będzie się różniła tego typu pożyczka od zwykłych pożyczek/kredytów bankowych.    


Inwestuj bezpiecznie na www.rockefeller.com.pl!
Polub nasz profil na FB a podpowiemy Ci jak okiełznać swoje finanse! https://www.facebook...homepage_panel


#4
wrzochal11

wrzochal11

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 66 postów

i co pożyczając komuś można samodzielnie ustalać %?#5
rockefellercompl

rockefellercompl

  Bywalec

 • SuperVIP
 • 46 postów
 • LokalizacjaCzęstochowa

Nie do końca. Wysokość oprocentowania w pewnym zakresie jest regulowana przez prawo. Przykładowo: zgodnie z postanowieniami ustawy o kredycie konsumenckim maksymalny koszt kredytu konsumenckiego, utrzymywanego rok, wynosi obecnie 55%. Oprocentowanie musi spełniać również wymogi rynkowe. Musi być na tyle niskie, by znalazł się pożyczkobiorca gotowy zaciągnąć tego typu zobowiązanie i na tyle wysokie, by z jednej strony pokryć koszty utrzymania całego "zaplecza" obsługującego daną pożyczkę a z drugiej strony zapewnić zysk inwestorowi, który nabywa prawo do danej wierzytelności.


Inwestuj bezpiecznie na www.rockefeller.com.pl!
Polub nasz profil na FB a podpowiemy Ci jak okiełznać swoje finanse! https://www.facebook...homepage_panel


Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczki społecznościowe, inwestycje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.