Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Srebro inwestycyjne - inwestycje w srebro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

joanna1975

joanna1975

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Gebo, Oni też skupują srebro: cena srebra I tak jak mówisz - dostawa kurierem, a wycena przez internet. 

Użytkownik joanna1975 edytował ten post 22 luty 2016 - 16:50

Kropek

Kropek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Bardzo polecam film o inwestowaniu w złoto i srebro:

https://www.youtube....h?v=KXawCkCwyQE

zarobsam

zarobsam

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów

Dobre dane z USA spowodowały cofnięcie na rosnącym rynku srebra. Można oczekiwać powrotu do poziomu ~17,50 co moim zdaniem byłoby bardzo atrakcyjną ceną. Zainteresowani mogą znaleźć szczegółową analize u mnie na stronie.

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Dobre dane z USA spowodowały cofnięcie na rosnącym rynku srebra. Można oczekiwać powrotu do poziomu ~17,50 co moim zdaniem byłoby bardzo atrakcyjną ceną. Zainteresowani mogą znaleźć szczegółową analize u mnie na stronie.

na tak duży spadek bym nie liczył, prędzej trend boczny w okolicach 19$ za uncję, zwłaszcza że złoto nie leci w dół, a korelacja cen tych surowców jest dość duża.

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Psajho

Psajho

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 56 postów

Gdzie kupujecie srebro 999 (tak 1g lub 1oz) ? I jakich ilościach jak już zamierzacie kopic ?? 

Najlepsza wymiana walut Bitcoin - 4coin i PAYTUP
Zarabiam w  - Pushclouds 

Wkkkis

Wkkkis

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaPL

Porownywarki cenowe (sklepow ze srebrem) w necie i najtansza wersja ;) Sklepy w zasadzie wszystkie, ktore mozesz znalezc sa zaufane (oczywsicie sprawdz dla pewnosci)

Ja kupowalem z reguly po 10/20 oz, Wiener Philharmoniker (bo wychodzi najtaniej na 1 oz, a złom to złom, byle zeby rozpoznawalna moneta byla, a Wiener jest wystarczajaco uznawany)

pozdrawiam serdecznie ;)

Bielu

Bielu

Bywalec

• Zbanowani
  • 45 postów
  • LokalizacjaKatowice

Porownywarki cenowe (sklepow ze srebrem) w necie i najtansza wersja ;) Sklepy w zasadzie wszystkie, ktore mozesz znalezc sa zaufane (oczywsicie sprawdz dla pewnosci)

Ja kupowalem z reguly po 10/20 oz, Wiener Philharmoniker (bo wychodzi najtaniej na 1 oz, a złom to złom, byle zeby rozpoznawalna moneta byla, a Wiener jest wystarczajaco uznawany)

pozdrawiam serdecznie ;)

Większe ilości też polecasz tam zakupić? Chodzi mi o minimum 200oz.

Użytkownik Bielu edytował ten post 14 marzec 2017 - 15:40

Wkkkis

Wkkkis

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaPL

W razie watpliwosci co do sklepow to bym rozbil po prostu na kilka zamowien, albo platnosc gotowkowa przy odbiorze. Ogolnie przewałow na monetach srebrnych oz raczej nie robia, przynajmniej nie slyszalem o tym. Bardziej bym sie o zloto obawial. Jedyne czego bym sie na pewno wystrzegal przy wiekszych zamowieniach (a w zasadzie kazdym zamowieniu) to dostawa terminowa 45 dni. Juz byl przypadek z firma Hyath bodajze gdzie poszedl walek z dostawami terminowymi na kilka czy kilkanascie baniek 

pozdrawiam serdecznie :)

otobet

otobet

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 18 postów

Mam takie pytanie odnośnie kupna srebra, ostatnio mnie to zainteresowało. Opłaca sie kupować w kantorze ? Pare dni temu przeglądając kursy walut na tablicy świetlnej  w kantorze była na dole własnie możliwa kupna srebra i złota, chyba różnej próbki. Nie miałem czasu sie dopytać na miejscu, może ktoś ma jakieś doświadczenie ?

Użytkownik otobet edytował ten post 19 marzec 2017 - 18:06

Thor

Thor

Aktywny inwestor

• VIP
  • 222 postów
  • LokalizacjaValhalla

inwestycyjne musi być najwyzszej próby, złoto z akredytacja LBMA wtedy masz gwarancje ceny przy sprzedaży

Duty free zone

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Mam takie pytanie odnośnie kupna srebra, ostatnio mnie to zainteresowało. Opłaca sie kupować w kantorze ? Pare dni temu przeglądając kursy walut na tablicy świetlnej  w kantorze była na dole własnie możliwa kupna srebra i złota, chyba różnej próbki. Nie miałem czasu sie dopytać na miejscu, może ktoś ma jakieś doświadczenie ?

Tak jak patrzę czasami na oferty skupu złota czy srebra w kantorze to stwierdzam, że spread mają zabójczy :/ Więc myślę, że i cena sprzedaży będzie dużo zawyżona. Ostatnio zresztą byłem w sklepie Mennicy Polskiej i jak zobaczyłem, że za 1 oz srebra potrafią krzyknąć ponad 200 złotych podczas gdy w necie ten sam produkt jest w okolicy 90 zł to się wyleczyłem z takich punktów ;)

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.