Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Dziennik osoby poczatkujacej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

skiter

skiter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

No moze nie takiej zupelnie zielonej, ale granie na forex zawsze mnie krecilo, brakuje mi tylko motywacji i checi by nad tym posiedziec i przypilnowac.

Jak wiemy, cierpliwosc i systematycznosc prowazdzi do sukcesu, wiec skoro juz jestem na forum, i jeszcze sie troche literek naklepie, to moze sie czegos naucze, a moze sie ktos nauczy od mojego sposobu? Pozyjemy zobaczymy, jak szalec to szalec.

Zaczynamy:

1. Zasady gry:

- Nie gram nizej niz H4, bo to jest bez senseu, i tak nie mam czasu na pierdoly, nie gram w dzien bo jestem w pracy, a H4 daje tyle ile moze, czyli nocne zagrywki.

- Minimum 2 punkty wsparcia/oporu - nie bede sie bawic w jakies krzywe, trendy czy inne wynalazki, albo wsparcie/opor jest albo go nie ma, proste? :)

- Lot nie wiekszy niz 0.1 - z racji ze by nie wyczyscic konta za szybko to gramy malymi pierdolami, zobacze co da sie zrobic z tak malym wolumenem

- Doliczyc 1% poslizgu + 1% rekwoty - czyli jezeli zysk/strata wyniesie np 100 pipsow, odliczamy po 2% z wartosci, mozna by zaszalec i dac nawet 5%, bo to z tymi brokerami roznie bywa

- Tylko majorsy, w sumie wygodnie mi bedzie grac na GBP wiec gram na GBP[JPY/USD], no i standardowo EUR/USD ;)

Jak bedzie cos fajnego to bedzie screenshot, a jak bedzie cos ciekawego do opisania to bedzie opisane.

Ciekawe jak mi bedzie szlo ... pewnie wyzeruje konto szybciej niz mi sie wydaje, albo ... sie poddam bo bedzie to nudne jak flaki z olejem i zysk taki ze odechce mi sie grac.

Odrazu z grubej rury: 

Zrzut_ekranu_2017_07_04_o_00_07_13.png
bb code img

Reszta nie warta uwagi ;)

Pamietam ze ta formacja sie jakos nazywala, nie pamietam jak ... ale ze to demo to moze cos ugram :P

skiter

skiter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Zmiana planu, bedzie mi strasznie ciezko wyzerowac konto na paru parach, wiec wziolem sobie wszystkie pary z strony:

http://www.sharptrad...currency-pairs/

No i teraz widac troche wiecej przynajmniej na D1 :)

Zagranie na pinbar:

USD/JPY

https://scr.hu/zmrd8O

Ciekawi mnie jak to dalej poleci, widac na TP ze jest wsparcie, pozyjemy zobaczymy.

AUD/USD -> Ladna swieczke wyrysowali, licze wiec na trend boczny. Bez zagrania, bo nie umiem grac na bocznych ;p

EUR/CHF -> Dobija do oporu, ladnie to widac na W1, dalej bedzie cisza wiec na to bedzie trzeba poczekac jeszcze chwilke.

EUR/JPY  -> Pinbar, maly ale wariat, poczekam na nastepna swieczke na W1 widac przebicie oporu, wiec oczekiwanie trwa.

GBP/JPY i CHF/JPY -> Podobnie jak wyzej, poczekam na swieczke

CAD/JPY -> Zagranie, widac ze byki sie wypstrykaly z mocy, wiec kolejny etap to albo korekta? Albo tak czy siak spadek

https://scr.hu/qop0Bn

NZD/JPY -> Pinbar, ale poczkam co bedzie dalej, moze bedzie mozna zagrac. Bo wiecznie tak trwac nie bedzie :D

No i ostatni do opisu:

GBP/CAD -> trend boczny, sie koledzy dopiero skladaja, bo nie wiadomo co robic, w prawo? w lewo?, w gore? w dol? ... :P

Podsumowanie:

https://scr.hu/mpNWY1

Ja wiem, uparlem sie na ten pinbar czy mlot czy jak on tam sie nazywa, ale ze wiem wielkie nic, a raczej podstawy podstaw, to gram jak leci, bez zabezpieczen ;)

Użytkownik skiter edytował ten post 04 lipiec 2017 - 21:42

skiter

skiter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Tak sobie siedze w pracy, to sobie zerkne: USD/JPY wypadl na SL, bo nie widzialem ze opor jest troche wyzej. a widoczny pinbar, byl tylko malym ruchem, czyli standardowo, nie poczekalem na zamkniecie swieczki, tylko pojechalem na zasadzie: bo mi sie wydaje... no i wydawalo mi sie ze wlasnie polecial SL :)

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 220 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Fajny pomysl taki dziennik :)

KOPANIE KRYPTO - Bardzo dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają własnego sprzętu. Rabat 3% do każdego zamówienia z tym kodem - ISxahK

TRADING VIEW - Z tych narzędzi korzystam przy tradingu i nie wyobrażam sobie innych. Wersja darmowa i płatna.

IQ OPTION - Moim zdaniem najlepsza platforma do Opcji Binarnych dla początkujących. Minimalny depozyt 10 USD. Minimalna stawka 1 USD.

BLOGOBIZNESIE.COM - Mój raczkujący, nowy projekt. Praktycza wiedza dla osób z zacięciem przedsiębiorcy i inwestora.

skiter

skiter

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 52 postów

Tylko cos mi nie idzie .. z tym dzienikiem, a to dlatego ze w sumie nie mam zielonego pojecia co sie tam dzieje :)

Na chwile obecna tradowanie zawieszone, bo musze siasc do nakuki, wiec prowadzenie dziennika podczas szkolenia jest moim zdaniem srednio wygodne, bo musze sie skupic na tym co sie dzieje, zrozumiec, a jeszcze do tego robic screenshoty i pisac ;p

Generalnie pomysl jest spoko, tylko wykonanie kiepskie - czyli jak zwykle ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.