Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

LYONESS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

alicja11165

alicja11165

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów
  • LokalizacjaMalbork
Witam, ostatnio wiele słyszałam o Wspólnocie Zakupowej LYONESS. Czy ktoś coś wie o tym programie? W necie znalazłam stronę, ale niewiele z niej wynika jeżeli chodzi o część dotyczącą mlm http://www.lyoness.net/pl/
  • Thor lubi to

dartzeel

dartzeel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 323 postów
JA jestem członkiem Lyoness i chętnie odpowiem na pytania.
spam wymoderowano

Napiszę tylko tyle, że firma działa już praktycznie na całym świecie,
a w samej europie mają ponad 2 mln ludzi zapisanych.

Najlepsze w tym jest to, że nie dość że taniej kupujemy,
więc oszczędzamy, to jeszcze można na tym dodatkowo zarobić.

Lista partnerów w Polsce jest bardzo duża aktualnie,
sam cały czas tankuje na Orlenach / Bliskiej bo z kart aLyoness mam najtaniej,
zakupy robie w Carrefour a i bilety lotnicze kilka razy przez nich kupiłem.
http://www.rici4you.com/parnassus - jako jedyny na forum mówię prawdę o RICI i jakie są możliwości! Sprzedam VOUCHER DO RICI - dla referrali promocja! info PW http://www.crowdfund...vc.com/?erykbyk - 10%/msc

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce
Również polecam Lyoness. Jestem Partnerem Premium od kilku miesięcy. Prawda jest taka, że zakupy robi każdy. A więc każdy może mieć zysk z nich. Pomijając osoby,które zapisują się i myślą, że kasa spada z nieba.. to myślę, że raczej nikt nie narzeka, ponieważ system jest bardzo przejrzysty i ciekawy.

Teraz od kwietnia 2012 wiele zmian :)

dang3r

dang3r

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów
napisz cos o tych zmianach - jestem ciekaw.

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce
W kwestii zmian to w PL właściwie wszystko jeszcze jest w fazie organizacji. Ale z najważniejszych:
- zamiast prezentacji typu power point będzie pół godzinny film wyjaśniający ideę działania ( na razie dostępna jeszcze tylko wersja anglojęzyczna, ale po przedstawieniu filmiku klientowi właściwie niewiele pozostaje do wyjaśnienia bo filmik jest dobry )
- zmieniono np. również możliwości wejścia do programu. Teraz będzie można wejść wykupując bony za 900 zł (nie jak dotychczas za 1350zł). Znika jednak możliwość wpłacania zaliczek na wejście. Kolejnym sposobem wejścia ( ale dopiero pod koniec maja okaże się czy nie ulegnie on zmianie ) ma być zapisanie się bez wpłat. Klient dostaje kartę i w ciągu 30 dni rejestruje jakąkolwiek transakcje u partnera handlowego
- niestety też trochę utrudniono, np. od teraz za budżet zakupowy nie możemy wykupić sobie jednostek, a, żeby zaliczkować jednostki, musimy wykazać się odpowiednio dużą ilością zakupów

to tak po krótce, większość tak jak piszę dopiero w fazie organizacji

moim zdaniem jednak zmiany mimo wszystko na plus :)

Mises

Mises

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 324 postów
[Słownictwo] firma.

Z tematem zapoznałem się w 2008 roku. Obietnice wielkich zysków i pozyskania partnerów handlowych.

A prawda jest taka że firma L bardzo wolno się rozwija.

u mnie w mieście są zaledwie 4 firmy, które obsługują Lyoness(25 tys miasto)

2ga kwestia to fakt, że aby móc wejść jako partner handlowy to musisz włożyć co najmniej 9 tys zł

Skomplikowany system, jakby nie można było prościej i przejrzyściej odpycha wiele osób.

aha, jak się ktoś się chce wycofać i nawet mu uda się sprzedać udziały to i tak biuro w Katowicach może nie wyrazić zgody.

Wkładasz kasę bez możliwości wyjścia/sprzedaży pakietów.

A główne zyski pochodzą ze sprzedaży pakietów biznesowych a nie produktów i usług.

Ostatnio poznałem dość ciekawą konkurencję dla Lyonessa(2 duże międzynarodowe firmy). Jedna z nich w ciągu 2 lat pozyskała 13 mln klientów.

Tymczasem Lyoness 2 mln klientów pozyskał od swojego startu czyli od 2004 roku bodajże. 8 lat i 2 mln klientów? Żenada.

Firma ma już pozwy zbiorowe za granicą.

Proszę używać innego słownictwa.

ASBIRO https://www.asbiro.pl/ - Jedyna szkoła w której uczą przedsiębiorcy // https://www.youtube.com/watch?v=1xiE2XoaEe8 - Wywiady z przedsiębiorcami o tym jak prowadzić firmę

http://www.kontestacja.com - Jedyne takie wolnorynkowe radio :)

Matrix

Matrix

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów
Jak zacząłem współpracę z tą firmą kiedy było 13 000 klientów i 125 partnerów handlowych. Teraz jest ok 60 000 klientów i 900 partnerów handlowych. Postęp około 1,5 roku. Ludzi w biznes teamie jest ok 12 000 :)
ProsumentClub - Idea Prosumcji

jbklub

jbklub

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 219 postów
  • LokalizacjaPolska południowo-zachodnia
Ja zaczęłam jak w Polsce było 1500 osób i moje wejście do Lyoness było DARMOWE, nawet obowiązkiem sponsora było zapłacić za moja kartę Lyoness - 45 zł.
Było pięknie na początku ale żadnego sklepu, żadnej firmy usługowej więc nikt nie kupował talonów, bo i po co.
Teraz korzystam jedynie z zakupów W PoloMarket bo z Carfeourem mi nie po drodze.
Z nikim nie rozmawiam o firmie, nikomu nie proponuję bo widzę jak ciężko jest pozyskać partnera.

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
Weszłam na pakiet Premium gdy program miał potencjał, była duża dynamika wpłat zaliczek, a co za tym idzie wypełniania matryc i wypłat. Gdyby teraz (gdy weszły w życie nowe OWU) ktoś zaproponowałby mi wejście na 9k to bym grzecznie odmówiła. Dochód pasywny w perspektywie kilku lat jest realny, jednak wiele zależy od tego jak rozwinie się wspólnota konsumencka w Polsce i na świecie, wszystko w rękach partnerów handlowych i konsumentów. Kto wie może skuszę się na udział w kampanii.

//edit: otwiera się rynek brazylijski, można wejść na minimum 3 zaliczki + zakupy za 900zł (oczywiście tylko Partnerzy Premium). Jeśli kogoś interesuje. Niedawno głośno było o Azji, że na początku czerwca rusza, ale póki co zima w temacie.
Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo.
A. A. Milne, Kubuś Puchatek

Kamilson91

Kamilson91

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 285 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Ja też jestem w tym ale żeby mieć coś z tego programu to trzeba naprawde dużo ludzi mieć i obrót u nich;)

radoslaw

radoslaw

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
Zdecydowanie ciekawszy jest w pełni polski projekt, który na razie funkcjonuje pod robocza nazwą Klub Konsumenta. Zakupy w tym MLMie będzie się robić przez stronę a na dodatek ponoć taniej niz w markecie. Dodatkowo projekt jest w fazie przedstartowej, co gwarantuje wysokie miejsce w strukturze.

Mimo że nigdy nie byłem fanem MLM'ów ten jest na tyle przekonujący, że postanowiłem spróbować - zgodnie z maksymą, że najgorsze co się może zdarzyć to sukces :)

Zdaje się nawet, że gdzies na forum pojawił się przez chwilę temat o tym projekcie, ale jakoś znikł...

[Spam]

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6834 postów
Radek, temat o ktorym wspominasz jest nadal na forum. :)
Lyoness poobserwuje troche i moze kiedys w to wejde.

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
Jeśli zastanawiasz się nad wejściem jako konsument to można wejść na 1 zakup u partnera handlowego. Jeśli rozważasz wejście jako partner biznesowy to, o ile masz taką możliwość, warto zrobić selekcję wśród potencjalnych sponsorów. Tu jak w każdym biznesie roi się od zwykłych sprzedawców, ignorantów i bajkopisarzy.

jbklub

jbklub

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 219 postów
  • LokalizacjaPolska południowo-zachodnia
Proszę bez wycieczek osobistych. W kulturalnej dyskusji atakujemy pogląd, a nie rozmówcę.

radoslaw

radoslaw

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
Przejrzałem obowiązki i właśnie dlatego się zapisałem. Program wyglada na przygotowany profesjonalnie i nie polega na robieniu zakupów w jednym punkcie w mieście jak Lyoness czy sprzedarzy przewartościowanych produktów. Nawet nie ma opłaty wpisowej.

Więc czym ryzykuje??? Niczym.

Aha... obowiazki to zrobienie zakupów za mniej niz 100 pln w miesiącu, czyli mniej niż 1/3 tego co zostawiam w tesco tygodniowo.

Uda się? Trudno.  Nie uda? Płakać nie będę... nic nie straciłem.

Do inwektyw się nie odnoszę... cooltoora świadczy o mnie. Albo rodzicach :)

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów
Moim zdaniem, pieniądze związane z wprowadzaniem nowych partnerów biznesowych (z uwagi na nowe OWU) to już się w Lyoness skończyły. Jednak wciąż jest możliwość wchodzenia na nowootwierane rynki jak właśnie Ameryka Południowa czy Azja. Ale trzeba się liczyć z zaparkowaniem pieniędzy na dobrych kilka lat. Ale to jest moje prywatne zdanie.

Dużo lepiej wygląda sytuacja z konsumentami. I w tym temacie @radoslaw grubo się mylisz. Wejście do Lyoness nie kosztuje, wystarczy 1 zakup - np. filiżanka kawy w restauracji będącej partnerem handlowym albo zakup na dowolną kwotę w sklepie online. Lyoness to ogólnoświatowy, skalowalny biznes czego na pierwszy rzut oka nie mogę powiedzieć o Klubie Konsumenta. Ale wspomniany Klub to nie jest temat do rozważań w tym miejscu.

Perla1

Perla1

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjawybrzeże
@bee ; z całym szacunkiem ale Lyoness ma słabo rozwinięte możliwości , dla przykładu w mojej miejscowości nie ma ani jednego sklepu realizującego ich zakupy, no może stacja paliw stanowi wyjątek, a dla porównania Klub K daje możliwość każdemu kto ma tylko dostęp do internetu. Temat Lyoness miałam możliwość przerabiać jakieś 2 lata temu i nie skusiłam się z czego się cieszę. Ale wyboru każdy z nas dokonuje sam. Ja go dokanałam i postawiłam na ten bardziej przyziemny i dostępny KK. Pozdrawiam  :)

Familo - zakupy z darmową dostawą !
Grupa MTW - dajesz aby dostawać !

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

@bee ; z całym szacunkiem ale Lyoness ma słabo rozwinięte możliwości , dla przykładu w mojej miejscowości nie ma ani jednego sklepu realizującego ich zakupy, no może stacja paliw stanowi wyjątek, a dla porównania Klub K daje możliwość każdemu kto ma tylko dostęp do internetu. Temat Lyoness miałam możliwość przerabiać jakieś 2 lata temu i nie skusiłam się z czego się cieszę. Ale wyboru każdy z nas dokonuje sam. Ja go dokanałam i postawiłam na ten bardziej przyziemny i dostępny KK. Pozdrawiam  :)

Nie jest to może każdy warzywniak na dzielni... ale jeśli nie warzywniak to w Lyoness mając dostęp do internetu, można wybierać spośród sklepów intenetowych na całym świecie ;) oczywiście polskich sklepów online również nie brakuje. Hm. Wiesz jakoś specjalnie mnie nie cieszy, że zostałam zaproszona do KK i odmówiłam. Bo i z czego i się cieszyć.  Ale cieszy mnie gdy ludzie coś robią zamiast siedzieć na tyłku i pleść jakieś farmazony. Niech się Klub Konsumenta rozwija, życzę sukcesów.

radoslaw

radoslaw

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
@ bee
każdy program ma swoje plusy i nikt nie deprecjonuje Lyoness.
Ale to forum o zarabianiu a nie oszczędzaniu. Lyoness jest już okrzepłą i kompletną strukturą w Polsce, a zbudowanie dziś kilkutysięcznej struktury zaczynając od zera to dość ciężkie zajęcie. Tu biznes dopiero startuje więc możliwości są zupełnie inne. Spróbuj. To absolutnie nie koliduje z Lyoness.  :)

bee

bee

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

@ bee
każdy program ma swoje plusy i nikt nie deprecjonuje Lyoness.
Ale to forum o zarabianiu a nie oszczędzaniu.

Dokładnie. Jestem w Lyoness ponieważ stwarza mi (partnerowi premium) możliwość budowania dochodu pasywnego w oparciu o globalny obrót konsumencki.

//edit:

Jednak opcja premium jest (moim zdaniem) w tym momencie rozwoju programu o wiele mniej opłacalna - wersja pełnotłusta odeszła kilka miesięcy temu ;) a dla potencjalnych nowych partnerów premium znacząco podniesiono poprzeczkę.

Natomiast opcja konsumencka to:
- rejestracja zakupów na jedną kartę
- zakupy w sklepach internetowych
- aplikacja na smartfona lokalizuje partnerów handlowych w Twojej okolicy oraz umożliwia dokonywanie płatności bezgotówkowych przy użyciu tzw. budżetu zakupowego.

Wszystko globalnie.

Co ważne - w Lyoness nie obowiązują żadne ograniczenia ani nakazy:
- nie ma żadnych minimów zakupowych - jeśli nie kupujesz lub robisz to sporadycznie, Twoje konto i tak pozostaje aktywne;
- nie ma limitów czasowych: naliczone prowizje czekają tak długo (nie wygasają), aż zostaną spełnione warunki wypłaty (czyli zbierze się 22,50zł);
- nie ma żadnych opłat związanych z utrzymaniem konta;
- nie ma obowiązku robienia jakiegokolwiek obrotu.

Minima, czas, obrót  to głowne argumenty, które decydują o tym że nie skorzystam z zaproszenia do Klubu Konsumenta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.