Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Generator btc ?? Zobacz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

greckikamil

greckikamil

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • Lokalizacjagdansk
Witam. Zobaczcie to https://youtu.be/Qw7YBEhW9Ho
Najbardziej mnie zastanawiają komentarze które ten program chwalą ze działa. Myślicie ze to fake? Zeby program działał trzeba wysłać 0.085 btc a on nam wysyła cod.

lordzuk

lordzuk

Zwykły śmiertelnik

• SuperVIP
  • 718 postów

Zapewne to fake... tak na logikę dlaczego to rozsyłają  za 0.085 skoro mogą hakować do woli i stać się milionerami

Tu jestem obecnie = Biostry, BitIncome, FootballChange , LigaTraders

leaderboard.gif

728x90.gif

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1663 postów
Na pewno to fake. Lepiej odpuść.

.
iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej  www.inwestycjewinternecie.pl
zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11781 postów
Poradniki

Fake ze zwyczajową niespodzianką...

Nie dość, że nie da nic zarobić to na pewno przysporzy dużo kłopotów albo nawet wielkich strat...

Link do skanu pliku https://www.virustot...e5320/detection

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

hcpdyzio

hcpdyzio

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 759 postów

Kiedys wszedlem w generator I...to byl moj 1szy I ost. Wszystkie to faki

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1163 postów
  • LokalizacjaPolen

@Up 

I opłaciłeś tzw. fee, aby mieć nadzieję na "zhakowane" BTC? 
Ja raz czy dwa pooglądałem sobie online ładny wykres z "terminala", w którym widać było "moje" wykopywane bitcoiny. :D Potem zażądano ode mnie 1/3 "wykopanej" sumy na poczet opłat dla pseudogórników. Cóż, zamknąłem stronkę (bo to nie była aplikacja) i tyle mnie widzieli.

To już wolę jakiś cloud mining od "generatora". Oba w dłuższej perspektywie to scamy, ale ten drugi to już "od założenia świata".

BTCforClicks - przyjemny kranik BTC, claimy co 5 min || MyCashBar - po prostu surfbar :)

CLIXSENSE - klasyka GetPaid, płaci od lat || HASHFLARE - kopalnia BTC w chmurze

Ebrokerpartner - program partnerski z produktami finansowymi  :) || Eobot kopalnia kryptowalut w chmurze

hcpdyzio

hcpdyzio

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 759 postów

zaplacilem najnizsza kwote,wiedzialem ze to lipa,ale sprobowalem by byc pewien,na zasadzie"a noz sie uda...:) rezultat byl taki jak sie spodziewalem...czyli lipa :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.