Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

ICO - darmowe 10$ ATS - 75 tokenów

ico kryptowaluty eth ats authorship

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

funny

funny

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Nazwa ICO:  Authorship (ATS)

Rodzaj kryptowaluty: na ETH

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Nie każdy ma środki by zacząć zabawę z ICO w kryptowalutach dlatego -

Uwaga, można dostać około 10$ za free, a jak token wypali to więcej (większość ico na starcie wyrywa do 300%) (piszę o tym bo cala sprawa zajmuje 5 minut więc skorzystalem mimo że fanem ICO nie jestem) icon_smile.gif

co trzeba zrobic?

aby dostac 75 ats za free: (ok 10$)

- portfel ETH zalozyc np na myetherwallet.com (haslo minimum 9 znakow)
-- klikamy Create New Wallet
-- klikamy Download Keystore File, plik zapisac sobie
-- klikamy 'I understand. Continue',
-- w razieczego można druknąć - kliknąć Print Paper Wallet
- skopiuj"your address"
- wejdź na link http://bounty.authorship.com/
- klikamy na stronie GET 75 ATS po przewinięciu w dół, po prawej, wypelnic imie adres email prawdziwy, ORAZ wczesniej skopiowany adres porftela
- na mail przyjdzie link ktory trzeba kliknac

- waluta wystartuje 14 wrzesnia, albo sprzedac od razu albo trzymac moze cos z tego bedzie icon_smile.gif

W razie problemów pytać

Wątek dałem w kranikach bo gdzie indziej nie pasuje

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 02:21

funny otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

funny

funny

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

dla osób które zaczynają przygodę z ico i nie wiedzą jak "odebrać" swoje tokeny, np. z ATS o którym pisałem wcześniej

- posiadacie klucz prywatny dzięki któremu możecie "uruchomić" wallet
- jeśli dobrze wykonaliście instrukcje to macie też plik kopii zapasowej walleta "UTC--2017..." i tak dalej - dzieki temu plikowi sprawa jest jeszcze prostsza

- używając tego pliku można otworzyć swój wallet na portfelu ethereum/mist to chyba jeden z popularniejszych na peceta

- ściągamy program portfela https://github.com/e...m/mist/releases
- otwórz program
- w menu otwórz - "Accounts" -> "Backup" -> "Accounts"
- to spowoduje otwarcie folderu, do którego musisz skopiować swój plik "UTC--2017..."
- nowo stworzony wallet pojawi się pod "Accounts"

Majac gotowy wallet po 14 września (max 10 dni dostaniemy przelew tokenów ATS, te tokeny można wysłać na giełdę, która będzie miała ATS)

CO JEŚLI DAŁEM CIAŁA I NIE MAM PLIKU?

- wchodzimy na myetherwallet.com
- idziemy na stronę "View Wallet Info" i odblokowujemy swój wallet podając private key oraz hasło
- znajdź sekcję "Download JSON file - Geth/Mist Format (encrypted)" i ściągnij- DOWNLOAD potrzebny plik

funny

funny

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

ICO wbrew moim przewidywaniom zyskuje inwestorów, spada też liczba tokenów do rozdania (zostało niecałe 200tys z miliona na ten cel, dalej nie będą rozdawane), więc jak ktoś się wahał to warto poświęcić te 5 minut na podanie maila i adresu portfela. [spam]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 02:20

wigryfan

wigryfan

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Dodatkowe 10 ATS za udostepnienie na fb i twitterze :)

[---]

Użytkownik vojtec edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 17:13

wigryfan otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

KomarKowal

KomarKowal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Jakiś czas temu zarejestrowałem się z refa i zrobiłem wszystko tak jak opisał funny, jako że jestem zielony jeżeli chodzi o ICO a zbliża się termin 14 września to mam kilka pytań

1 czy już wiadomo na której giełdzie będzie można sprzedać ATS?

2. w którym miejscu na portfelu eth mist będę widział że otrzymałem ATS?

3. w jaki sposób będzie można te ATS wysłać na giełdę?

http://ilivion.com/ref/komarkowal kopalnia darmowe 100 GH/s

funny

funny

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

1. nie mam informacji na razie

2.

- dobrze że wybrałeś mist w każdym razie, kto nie wie jak ogarnąć wallet - https://myetherwalle...llet-slash-mist

- przejdz do kontraktów -> watch token -> nadaj nazwę -> adres kontraktu (ze strony ats)

3. tutorial co by sie nie powtarzac jak wysyla sie tokeny (na podstawie dao) - https://btcmarkets.net/dao-tokens-mist

Mam też pytanie do Was, ogarnalem inne ico co rozdaje tokeny, powinienem zrobic nowy temat czy lepiej rozwiajc ten i dodac tutaj?

KomarKowal

KomarKowal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

załóż nowy temat żeby nie mieszać informacji, jeżeli masz namyśli tokeny WCX to już ten temat jest na forum

KomarKowal

KomarKowal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

proszę o pomoc ponieważ trochę się pogubiłem z private key, robiłem według instrukcji https://myetherwalle...llet-slash-mist doszedłem do punktu 5 kropka 3 "Run the command, geth account import C:\nothing_special_delete_me.txt" nie bardzo wiem gdzie mam wpisać komendę czy w wierszu poleceń (wówczas wyskakuje jakiś błąd) czy może gdzie indziej.

Chyba już wiem gdzie zrobiłem błąd

Użytkownik KomarKowal edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 15:02

funny

funny

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

Oficjalne info

"To date, 785,000 ATS tokens out of the available 1,000,000 total were claimed."

To oznacza, że zostało już mało tokenów do rozdania, kto zamulił warto się zebrać, link - [spam]

Tokeny zazwyczaj schodzą szybciej pod koniec ICO.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 02:18

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów
  • LokalizacjaMATKA ZIEMIA! <3 <3 <3

Tu też jam tatatat

FRee WĄTEK NA TYM FORUM! GrrATiS

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

KomarKowal

KomarKowal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

może ktoś z was wie na jakiej giełdzie będzie można sprzedać ATS

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów
  • LokalizacjaMATKA ZIEMIA! <3 <3 <3

Jeszcze nic nie wiadomo, ale się dowiemy w swoim czasie. W czasie teraźniejszym!

FRee WĄTEK NA TYM FORUM! GrrATiS

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

Inquu

Inquu

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarsaw

Na początku nie chcieli nikomu wypłacać, podawali jakieś śmieszne tłumaczenie o tym że duża część uczestników robiła sobie fałszywe refy lub podała złe informacje. Nie jest to jednak przecież winą reszty uczestników którzy także mieli nie dostać swoich punktów.Całość wyglądała na scam. Zmienili jednak zdanie i rzekomo każdy kto nie miał fałszywych poleceń i uzbierał ponad 1000 ats ma zostać nagrodzony. Ja nadal czekam na moje 1125 :) Informacje czerpię z: https://www.reddit.c...br><br> Edit: Doszedł mi mail że wysłali punkty już każdemu kto miał je otrzymać. Ktoś tam podobno nawet dostał, Ja nie. Ja zmarnowałem czas na tłumaczenie wszystkiego o kampanii znajomym i zapewnienie że serwis działa od paru lat uczciwie. Jak widać nie interesuje ich to :)

Edit: Wysłali maila że to ich wina i w zasadzie chyba każdy dostanie teraz tokeny, nawet Ci od fake referali. Mi już doszły.

Użytkownik Inquu edytował ten post 18 wrzesień 2017 - 17:03

KomarKowal

KomarKowal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

ja swoje 600 ATS otrzymałem https://zapodaj.net/...1e751a.png.html

kopaczpeel

kopaczpeel

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • Lokalizacjadasda

Ej a jak już sie dostanie te ATS to da sie to wyplacic na np. paypal czy coś? 

wolfim

wolfim

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Jak wypłacić na paypal? W sensie sprzedać token? Jeszcze nie mozna

Helsing

Helsing

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Będzie można dopiero jak trafi na jakąś giełdę gdzie będzie można wymienić na BTC a te znów na PLN np. na bitbay czy innym markecie, ewentualnie na własny portfel bitcoinowy co kto lubi.

wolfim

wolfim

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Na EtherDelta można już tradeowac na parze ATS/ETH

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ico, kryptowaluty, eth, ats, authorship

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.