Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Ale za co?

nie wiem

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 11 wrzesień 2017 - 18:45

Ja rozumiem, że masz swój styl pisania postów, ale oprócz stylu konieczna jest treść, która coś wnosi do tematu. A Twój wpis ani nie jest śmieszny ani nie wnosi żadnej konkretnej treści.  To jest forum dyskusyjne a nie czat gdzie sobie piszesz co Ci się chce.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów
  • LokalizacjaMATKA ZIEMIA! <3 <3 <3

Skarga dotyczy następującego postu/postów: link nie wiem jaki link

Uzasadnienie skargi:
 nie wiem za co dostałem ostatnie 10 pkt.
Proponowane rozwiązanie:

ja nie wiem

"Ostrzeżenie dodane przez vojtec za OffTopic w ICO - Initial Coin Offering, tokeny ERC20 i nie tylko - co za zwierzyna?.
Dano 10 punktów - wygasają 14 wrz 2017 12:24.
Moderowana zawartość za 10 dni"

Który to post?

Bo Ja go nie widzę!!!

FRee WĄTEK NA TYM FORUM! GrrATiS

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 420 postów
  • Lokalizacjanieznana

Ostrzeżenie otrzymałeś za post nic nie wnoszący do dyskusji. Jako, że nie był to pierwszy post tego typu dodany przez Ciebie otrzymałeś ilość punktów ostrzeżeń z górnej granicy sugerowanego poziomu za to przewinienie.

Cyt. Twojej wiadomości:

"I... Zaczyna się na Hyipforum szał :)" szał to jest łał ał ał ała ala la
Ja to chcę cę ę

Uznałem to za offtopic a post ukryłem, ażeby nie zaśmiecał wątku, dlatego też nie jest on widoczny.

Użytkownik vojtec edytował ten post 09 wrzesień 2017 - 11:51

• turboonostrilvision lubi to

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów

A ja proponuję, aby @egzekutor zaegzekwował wyrok, bo to ON jest BOSS a ne ty ty ty ty

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 420 postów
  • Lokalizacjanieznana

Wszystko się zgadza i dlatego teraz czekam cierpliwie na ocenę moich działań moderatorskich przez @Egzekutora. Wyjaśnienia odnośnie całej sytuacji zawarłem w poprzednim poście.

• SamSzakal666999 lubi to

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4779 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Ja rozumiem, że masz swój styl pisania postów, ale oprócz stylu konieczna jest treść, która coś wnosi do tematu. A Twój wpis ani nie jest śmieszny ani nie wnosi żadnej konkretnej treści.  To jest forum dyskusyjne a nie czat gdzie sobie piszesz co Ci się chce.

• SamSzakal666999 lubi to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
ChainGroup Program który może się podobać. Recenzja ChainGroup
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów

Jaki wyrok oko widzi!?

SYGNATURA.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.