Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

--> REGULAMIN - przeczytaj zanim coś napiszesz <--


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Ivaho

Ivaho

    Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

  • Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

REGULAMIN FORUM
 
Prezentowane na forum programy nie są w jakikolwiek sposób powiązane z administracją forum,
forum służy jedynie wymianie informacji i poglądów na ich temat.
HYIPy i inne programy omawiane na forum są programami wysokiego ryzyka.
Inwestujac w te programy robisz to na wlasne ryzyko i odpowiedzialność.
Administracja forum nie ponosi również odpowiedzialności za jakąkolwiek transakcję zawartą za pomocą hyipforum.pl, wliczając w to m.in. wszelkie roszczenia związane z towarami i usługami sprzedawanymi w ramach aukcji i wymiany, również te dotyczące wysokości ofert cenowych.
Hyipforum nie ma możliwości nadzoru nad sfinalizowaniem i poprawnością tych transakcji.

Rejestracja na forum jest możliwa tylko dla osób pełnoletnich.

Firma Ocrana Investment Inc. - wydawca i właścicel serwisu HyipForum.pl - nie ponosi
odpowiedzialności za treść postów zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające posty, które naruszają prawo lub dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.
Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.
Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.ZAKAZY:

1. Posiadania wielu kont. Jeżeli inny użytkownik korzysta z Twojego komputera, taki fakt należy zgłosić do uzgodnienia z administracją poprzez formularz kontaktowy przed aktywnością drugiego konta na forum.

2. Spamowania. 

a) Przez spam rozumie się publikację reflinków w formie nieprzewidzianej przez regulamin forum. Za spam uważa się również namawianie do klikania w linki w sygnaturze, oraz zachęcanie do kontaktu prywatnego w celach reklamowych, oferowanie siebie jako sponsora lub poleconego, przedstawianie specjalnych ofert w wątkach dyskusyjnych.

b) Za spam uważa się również publikację linków pośrednich (blogi, strony społecznościowe, strony www, monitory), o ile ich treść zawiera treści reklamowe dotyczące dyskutowanego tematu (reflinki, bannery) i o ile nie są to oficjalne kanały informacyjne programów.

c) Zakazuje się również wysyłania niezamówionej reklamowej treści poprzez prywatną wiadomość.

d) Nie podbijaj tematów. Zakazane jest używanie zwrotów typu: "podbijam", bump, "aktualne" w okresie krótszym niż 3 dni od ostatniego postu.

e) Nie nabijaj postów, staraj się wyczerpująco przedstawić problem albo dać odpowiedź, ale też nie rozwlekaj się. Nie angażuj się w offtopowe dyskusje tylko w takiej sytuacji raportuj nieregulaminowy post. Krótkie wypowiedzi typu: "hej", [emotka], "wchodzę", "ok" mogą być potraktowane jako spam. Tego typu wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji a tylko ją rozwlekają.

3. Używania wulgaryzmow, stosowania oszczerstw, wywoływania konfliktów, trollowania, szukania chętnych do zwady, "nabijania" postów.

- Naturalnym jest, iż nie każdy musi mieć taką samą opinię jak nasza. Jesteśmy róznymi ludźmi, z różnym doświadczeniem i usposobieniem, dlatego szanujmy zdanie odmienne od naszego.

- trollowanie to uporczywe negatywne nastawienie do tematu bez przedstawiania nowych dowodów czy argumentów. Nie powielaj kłamstw, plotek a na potwierdzenie swoich opinii przedstawiaj konkretne dowody.

4. Korzystania z serwerów proxy i ukrywania swojego adresu IP w inny sposób.

5. Zakazuje się publikowania na forum (w postach) prywatnych form kontaktu, jak adres e-mail czy numer gg.

- Ma to na celu ochronę użytkowników przed grasującymi na forum naciągaczami.

6. Powielania (dublowania) tematow i postów (pisania post pod postem w krótkich odstępach czasu - min. 24 godziny).

- Aby dodać nową informację należy edytować poprzedni post.

7. Publikowania linków, ofert oraz innych treści związanych z nielegalnymi (pirackimi) skryptami i programami.


8. Ujawniania prywatnych danych osobowych bez zgody tej osoby oraz prywatnych korenspondencji o ile nie jest się ich adresatem.

9. Umieszczania reflinków na forum.

a) Zakaz nie dotyczy osób z wykupionym kontem Premium, VIP i SuperVip zgodnie z opisem tych kont zawartych w temacie: Konto typu PREMIUM i VIP.

Dozwolone działy, gdzie można umieszczać reflinki po wykupieniu konta PREMIUM, VIP, SuperVIP:
 
HYIP Programy, Programy typu 'ponzi, Brokerzy i Platformy transakcyjne, Pośrednictwo inwestycyjne, Programy partnerskie, Gry, kasyno, poker, hazard, MLM, Matrix, Doublery, Cyclery, hybrydy, Marketing sieciowy, Auto/manual surfy, Revenue Share, kryptowaluty, Kącik Webmastera, Inne.

b) 
Osoba, która umieszcza reflinka ma obowiązek opublikowania w pierwszym poście dowodu (screen konta lub szczegóły transakcji) na aktywny depozyt. Jeżeli program jest w fazie pre-launch i nie przyjmuje jeszcze depozytów, to wstawienie reflinka jest możliwe o ile uprawniony użytkownik da promesę złożenia depozytu i umieści na to dowód w temacie raportując post z reflinkiem w momencie startu programu. Brak dotrzymania promesy skutkować może utratą uprawnień związanych z subskrypcją bez prawa refundacji.

c) Zakaz nie dotyczy działu "Get Paid To Read, Buxy", "Uploadowanie plików" oraz "Kraniki kryptowalut (faucets)".
d) zakaz nie dotyczy sygnaturek oraz bloga.
 
e) Na jeden wątek może przypadać 1 reflink. Osoby ze statusem Super Vip mogą podłożyć swój reflink w temacie, w którym nikt nie podał reflinka, o ile przedstawią swój dowód wpłaty oraz skontaktują się z administracją forum.

f) zakaz dotyczy również kalendarza.


10. Stosowania przekierowań i skróconych linków.

- Zakaz ten dotyczy również sygnaturek.

11. Rejestracji nazwy domeny lub adresu e-mail jako nazwy użytkownika.

12. Umieszczania linków do serwisów monitorujących oraz referujących brokerów opcji binarnych 

- Za wyjątkiem serwisu partnerskiego: http://www.money-monitor.com oraz eopcje.pl. Zakaz ten nie dotyczy sygnaturek.


13. Poprawiania lub usuwania wpisów administratora lub moderatora

14. Oferowania refbacków. Zakaz dotyczy równiez sygnatury, chyba że subskrypcja na to pozwala. Zakaz ten wynika z faktu, iż są osoby na forum, które nie udzielają się merytorycznie a poprzez ofertę refbacków w łatwy sposób pozyskują poleconych. Administracji forum zależy na tym, aby prowizja za poleconego była naturalną nagrodą za aktywność na forum.
Poprzez refback rozumiemy wszelkie zachęty (bonusy, rabaty, dodatkowa pomoc), które mają spowodować rejestrację w strukturze oferenta.

 
15. Użyczania, odsprzedawania, dzierżawienia swojego konta oraz uprawnień wynikających z subskrypcji.

NAKAZY:

1. Odpowiedniej budowy tematu i wątku programu.

a) budowa tematu programu powinna mieć konstrukcję: Nazwa programu + plan inwestycyjny jeżeli istnieje + url programu

Przykład: [NazwaProgramu - 1% rocznie - www.programinwestycyjny.pl].

W przypadku działu inne można też wskazać w temacie przedmiot zarobku, np:

[NazwaProgramu - zarabianie na ankietach - www.programinwestycyjny.pl]
[/size]
b) W temacie nie wolno umieszczać żadnych komentarzy, zachęt czy wykrzykników. Nazwa programu nie powinna składać się tylko z dużych liter.

c) Watęk powinien zawierać jak najwiecej informacji o programie a więc opis programu, plany inwestycyjne, min. inwestycyjne, akceptowane systemy płatności czy własne Due Diligence.

d) W pierwszym poście otwierającym wątek dyskusyjny o programie, autor zobowiązany jest umieścić nie ukryty pod banerem wyłącznie jeden link lub reflink; umieszczenie reflinka jest dozwolone wyłącznie jeżeli autor posta posiada uprawnienia do jego zamieszczenia oraz umieszczenie reflinka w danym dziale jest dozwolone.Ustanawia się nakaz umieszczania w pierwszym poście tylko jednego linka lub reflinka (w dziale w którym jest to dozwolone), nie ukrytego pod bannerem.

e) Nie wolno odsyłać po szczegóły programu na PW czy do innej prywatnej strony. Pełna oferta programu powinna być przedstawiona w wątku dyskusyjnym.

f) Cytuj (za pomocą opcji quote) tylko wypowiedź do której się konkretnie odnosisz i nie
cytuj całej wypowiedzi, która bezpośrednio poprzedza Twoją wypowiedź.

2. Podawania źródeł w postaci linku oraz przekopiowania interesującej nas treści źródła na forum.

3. Pisania w j. polskim. Forum jest w j. polskim dlatego prosi się o umieszczanie komentarza albo streszczenia w j. polskim do treści w innych językach. 

4. Jeżeli zauważyłeś że złamałeś regulamin (co przecież czasem się zdarza) albo inny użytkownik zwrócił ci uwagę to edytuj swój post oraz zgłos go do moderatora a unikniesz konsekwencji.

5. Jeżeli zauważyłeś że program jest scamem raportuj temat dodając odpowiedni komentarz. Ten nakaz dotyczy szczególnie osób, które zakładają tematy z reflinkiem. Moderatorzy nie śledzą wszystkich wątków i nie monitorują wypłacalności programów. Folder scam ma więc charakter jedynie orientacyjny.OSTRZEŻENIA:

1. Użytkownicy łamiący regulamin otrzymywać będą ostrzeżenia.

2. Stosowanie wysokości ostrzeżen jest zależne od notoryczności łamania regulaminu oraz wieku konta na forum i podlega ona ocenie administracji oraz moderatorów.

Orientacyjne poziomy ostrzeżeń:


Spamowanie - 20
Wulgaryzmy - 10
Zła budowa sygnatury - 6
Obrażanie innych użytkowników - 20
Podbijanie tematu - 6
Cytowanie bezposr. wypowiedzi - 6
Umieszczenie wypłaty w błędnym dziale - 10
OffTopic - 10
Zła budowa tematu - Skrócony link - 10
Trollowanie - 16
Zdublowanie wątku -16
Brak uprawnień do założenia wątku - 16
Umieszczenie linka pośredniego - 16
Umieszczenie reflinka - 20


Poziom ostrzeżenia trwa tyle dni ile połowa punktów ostrzeżenia.

Podczas ostrzegania użytkownika, zostanie on ukarany w sposób zależny od liczby punktów.

Zdefiniowane kary są następujące:


Punkty kara

40 - Moderowana zawartość na 10 dni
70 - Możliwość tworzenia nowej zawartości usunięta na 16 dni.
90 - Zawieszony na 30 dni
100 - Zawieszony całkowicie i dodany do grupy 'zbanowani'


3. Notoryczne łamanie regulaminu może być powodem zbanowania konta na forum.

Ponadto zbanowaniu podlegają następujące wykroczenia:

Drugie konto na forum, korzystanie z proxy, oszustwo na forum, masowy spam poprzez prywatną wiadomość.


4. Sprawy forum prosze poruszać na forum, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora czy administratora nie wysyłaj PW tylko załóż skargę/zażalenie w dziale skarg i zażaleń.

Administracja nie odpowiada na PW, maile, chyba że sprawa ma ściśle charakter prywatny.


SYGNATURKA (podpis):

Dla użytkownika z kontem typu "FREE":

Dozwolone są 2 linie tekstu w podpisie o max. czcionce size=14.

Zakazuje się umieszczania wszelkich obrazków, bannerów w podpisie.

Max. liczba linków: 6

Dla użytkownika z kontem typu "PREMIUM":

Dozwolonych jest 3 linii tekstu w podpisie o max. czcionce size=18. lub 1 linia + banner o max. wymiarach 468x60.
Max. liczba linków: 10

Dla użytkownika z kontem typu "VIP":

Dozwolonych jest 4 linii tekstu w podpisie o max. czcionce size=24. lub 1 linia + 2 bannery o max. wymiarach 468x60 lub 1 banner 468x60 + 2 linie tekstu.
Max. liczba linków: 12

 
Dla użytkownika z kontem typu "SuperVip":
Dozwolonych jest 4 linii tekstu w podpisie o max. czcionce size=24. lub 1 linia + 2 bannery o max. wymiarach 728x90 lub 1 banner 728x90 + 2 linie tekstu.
Max. liczba linków: 12
 
Wzorcowa rozdzielczość do określania wielkości jednej linii to 1680x1050 px


REGULAMIN DZIAŁU "TARGOWISKO"

Zasady

 
1.  Targowisko podzielone jest na dział wymiany walut i oferty. Dział wymiany walut posiada poddział Kantorek limitowany gdzie ofertę wymiany/zakupu/sprzedaży waluty może złożyć każdy forumowicz, który posiada min. 20 postów. Jak sama nazwa mówi kantorek ten posiada limit kwotowy oferty - $100 lub równowartość w innej walucie/kryptowalucie dla jednego systemu płatności. Limit dotyczy wszystkich założonych i aktywnych ofert użytkownika. Aby móc oferować wymianę walut bez limitów, należy dokonać upgrade konta do co najmniej statusu PREMIUM
 
Aby móc założyć ofertę wymiany/kupna/sprzedaży o charakterze stałym (założyć oddzielny kantorek) należy posiadać co najmniej status VIP.
 
2. Oferta zakupu, sprzedaży lub wymiany walut musi zawierać informację o rodzaju transakcji (kupno, sprzedaż, wymiana), kwotę i rodzaj e-waluty (oznaczony prefixem). W tytule tematu podajemy rodzaj waluty i kwotę.
 
3. Do składania ofert związanych z poszukiwaniem inwestora/wspólnika służy dział szukam inwestora/wspólnika. Aby zakładać tematy w tym dziale należy posiadać co najmniej status PREMIUM.
 
4. Jeżeli oferta nie będzie aktualizowana przez 30 dni to może ona zostać zamknięta/ukryta. Prosimy również o poinformowanie użytkowników kiedy oferta przestaje być aktualna.
 
5. Na ofertę w dziale walut odpowiadamy poprzez prywatna wiadomość. Po zawarciu transakcji możemy podzielić się swoją opinią i doświadczeniem wymiany/zakupu/sprzedaży z autorem oferty albo poprosić o aktualizację oferty.
 
6. Do składania innych ofert służy dział oferty. Oferta musi mieć dodany odpowiedni prefix (słówko opisujące ofertę) oraz opisany przedmiot oferty również w tytule. Dla osób nie posiadających wykupionej subskrypcji możliwe do złożenia oferty to (prefixy):
 
- kupię
- poszukuję usługi
- szukam mentora (bez oferty refbacku!)
- szukam pożyczki
- za darmo
- zamienię
- inne (oferta nie może mieć charakteru odpłatnego)
 
osoby z wykupioną subskrypcją mogą ponadto zakładać tematy z prefixami:
 
- sprzedam
- oferta mentora
- oferuję pożyczkę
- usługa
- inne (oferta może mieć charakter odpłatny)
 
7. Zakazane są oferty zawierające ofertę refbacku czy innych korzyści bonusowych związanych z zapisem.
 
8. Administracja ma prawo do interpretacji tego regulaminu pod kątem akceptacji oferty lub jej braku.


REGULAMIN DZIAŁU "ZAPŁACIŁY"

- Dział ten powstaje aby tylko w tym miejscu przedstawiac dowody wypłat ze wszystkich programow
- Nie wolno w tym dziale umieszczać reflinków. Zezwala się jedynie na podanie linka odsyłającego do tematu dyskusyjnego o programie, co do którego przedstawiamy dowód wypłaty.

- Zezwala się na podanie w linku odsyłacza do tematu programu z wypłaty na forum.
 
 
REGULAMIN PORADNIKÓW
 
1. Poradniki mogą być dodawane przez każdego użytkownika forum. Ich treść przed publikacją weryfikowana jest przez administrację forum pod kątem zgodności z regulaminem forum oraz merytoryki treści. To czego oczekujemy od poradnika to użyteczność treści, jasny i czytelny przekaz oraz poprawna polszczyzna.
2. Poradnik powinien być powiązany treścią z tematyką forum, choć nie jest to obligatoryjne. Lista kategorii nie jest zamknięta, dlatego zawsze możesz zaproponować administracji nową kategorię.
3. Głównym celem poradnika ma być pomoc innym użytkownikom, udzielenie porady, dzielenie się swoim doświadczeniem a nie cel reklamowy (za wyjątkiem poradnika sponsorowanego, patrz punkt 12).
4. Poradnik musi mieć charakter unikalny - niedozwolone jest kopiowanie innych poradników w całości.
5. Poradnik powinien dotyczyć tematyki do tej pory nie poruszonej, chyba że treścią przedstawia odrębną alternatywę czy rozwiązanie. Jeżeli jakiś poradnik zawiera błędy albo posiada braki merytoryczne lub gdy chcesz uzupełnić poradnik to raportuj go za pomocą opcji "zgłoś".
6. Tytuł poradnika powinien szczegółowo wskazywać jego treść, a więc nie tytułujemy go jako "poradnik inwestycyjny" lecz np. poradnik "jak przelać środki do programu X".
7. Poradnik może zawierać filmy video oraz elementy graficzne (w umiarkowanej ilości).
8. Poradnik nie może namawiać do łamania prawa.
9. W przypadku tematyki poradnika związanej z opcjami binarnymi zastrzegamy możliwość wcześniejszej publikacji na stronie www.eopcje.pl (bez prawa do własnego reflinka)
10. Administracja forum zastrzega sobie prawo do ingerencji w treść poradnika oraz jego uzupełnianie. Żądanie skasowania poradnika nie musi zostać uwzględnione.
11. Poradnik nie może posiadać reflinków o ile nie posiada się subskrypcji typu premium, vip czy SuperVip. Osoby ze statusem premium mogą dodać 1 reflink, ze statusem VIP - 2, ze statusem Svip - do max. 5. Poradnik z reflinkiem nie może być linkowany w temacie dyskusyjnym. Może być linkowany w sygnaturze.
12. Przewidujemy również możliwość dodania poradnika "sponsorowanego", który może nosić cechy reklamy (odnośnik do własnej strony, firmy czy oferty). Taki poradnik otrzymuje specjalne oznaczenie "poradnik sponsorowany". Koszt jest podany na stronie o reklamie na forum.
13. Przeprowadzany będzie również konkurs na najlepszy poradnik (o ile w danym miesiącu dodanych zostanie wysłana odpowiednia ilość poradników - min. 10 od różnych osób). Szczegóły konkursu zamieścimy w odrębnym temacie.
14. Osoba, która wykaże się dużą aktywnością w tworzeniu wartościowych poradników otrzyma dostęp do prywatnej grupy forum. Drugim sposobem pozyskania dostępu do tej grupy jest napisanie poradnika o wyjątkowo wysokiej wartości skierowanego tylko do osób z dostępem do prywatnej grupy.
 
 
Rejestracja na forum wiąże się z akceptacją powyższego regulaminu, który w każdej chwili może ulec zmianie.

ADMINISTRACJA FORUM MA WYŁĄCZNE I OSTATECZNE PRAWO DO INTERPRETACJI REGULAMINU


Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

 
REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.