Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

USD/PLN analizy komentarze wykresy spekulacja ...


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
r00ts

r00ts

  Weteran

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1208 postów

Dzisiaj mamy bardzo ciekawą sytuację na przedmiotowej parze walut. Dość wysokie otwarcie po weekendzie w stosunku do zamknięcia w ubiegły piątek, co często na tej parze walut się nie zdarza. Niniejsza sytuacja jest na pewno efektem bardzo mocnej i zdecydowanej pod względem wzrostu świecy z miesiąca listopada. Jeśli klimat dla danych ze strefy Ameryki Północnej będzie sprzyjający to poziom 4,50 będzie dość szybko osiągnięty.


"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK


#22
TRex4eX

TRex4eX

  Uzależniony od inwestowania

 • SuperVIP
 • 8984 postów
Poradniki

'poziom 4,50 będzie dość szybko osiągnięty' - jak wysoko dojdzie nie będę wyrokował, jeśli jednak nie zmieni się atmosfera w kraju i jedna po drugiej decyzje będą podejmowane na zasadzie 'małpy z brzytwą', to możemy w dłuższej perspektywie przebić w ogóle historyczne maksima.

Zerknijcie na wykres w ujęciu 'MN' i przełóżcie to na to co się w tamtym czasie działo w kraju...


 TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 


#23
Jelly

Jelly

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 2 postów
 • LokalizacjaKatowice

4,5 jest do osiągnięcia jeżeli nikt w PL nie będzie reagować zmianami w stopach, ceny importowanych towarów a w szczególności paliw będą szybko wywoływać nerwową atmosferę w kraju, NBP nie powinien czekać na wzrost inflacji bez kontrolowanego, wcześniejszego wzrostu oproc. Gospodarka będzie w 2017 (szczególnie handel i eksport) w ciężkim szachu


Więcej o nas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.