Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

liliontransfer pożyczkoposiadacz
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

programy rentowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
Programy rentowe

Programy rentowe sa nowym zjawiskiem w internecie. W Polsce jak do tej pory jeszcze prawie nie znane.

Mnie osobiscie przypadly od pierwszego kontaktu do gustu.

W zasadzie to wlasnie tak powinno sie wplacac na wszelkie renty, ktore nam sa tak bardzo potrzebne w starszym wieku. Tak mysla wszyscy nie wiedzac o tym, ze starszego wieku wszyscy nie dozyja, ale placic, placa wszyscy i to cala mase pieniedzy, ktorych nigdy nie beda ogladac, bo Panstwo obojetnie ktore wydalo te pieniazki akurat na cos innego.
Zona Pana Gier-ka wydawala ponoc (a plotek nie chce roznosic) na zakupy w Szwajcarii.

(Gier = znaczy po niemiecku lakomstwo, skapstwo, chytrosc! Nomen est Omen! ek- to tylko koncowka)
Te zony tych roznych bardzo waznych politykow tego swiata nazywaja sie dzisiaj inaczej, ale pracuja wszystkie w tym samym kierunku!

Im jest nie tylko wszystko jedno, jak normalny czlowiek zyje na tym swiecie!
Nie! Dla nich jest waznym, zeby normalny czlowiek oglupial calkowicie i tylko zapieprzal z roboty do roboty, po drodze do lekarza a potem do kosciola, zeby sie wyspowiadac za grzechy ktorych nie ma!

Ludzie, wiecie, ze nie ma grzechu! Ale na wyjasnienie tego zdania nie to miejsce!

Chcialam Wam, internetowa gmino naswietlic wlasnie te renty natychmiastowe, te tzw. programy rentowe.
Jest ich juz wiele. Wplaty sa tylko minimalne. 26,- Euro, 30,-$, 40,-$, 50,-$. Wplaty nie sa inwestycja, tylko oplata za wpis.
Inwestycji dokonuje inwestor posiadajacy kapital: ubezpieczalnia, bank, albo prywatna grupa fachowcow. Wygrane z tego interesu liczone beda w milionach albo w miliardach. My, uczestnicy tego programu jestesmy potrzebni do tego, zeby dac temu programowi nazwisko. Sa potrzebne konkretnie osoby na ktore polisy ubezpieczeniowe zostana zalozone. Ten wklad, ktory daje inwestor, powieksza sie na gieldzie w szybkim czasie ( w przypadku Imperia Invest jest to szesc miesiecy)

Ci co to organizuja sa geniuszami finansowymi. Ze wsrod takich rowniez "czarne owce", to wiadomo.
Gdzie ich nie ma???

Nie ma drugiego narodu na swiecie tak latwowiernego jak NIEMCY!!! Powiedzial Napoleon. Ja  powtorze!
Polakom w to moze trudno uwierzyc. Nieszkodzi.

Kazdy z nas ma w glowie zaprogramowany mozg. Od dziecka przez cala szkole pakuje sie nam do glowy same uprzedzenia. Majac 18 lat jestesmy juz chodzacym programem, jak computer.
Powtarzam tutaj za Einsteinem!

Uczy sie nas w szkole np. ze nie ma "Perpetum mobile"! Zebysmy przypadkiem nie wpadli na to, zeby zaczac szukac i.... znalezc!

"Perpetum mobile" jest i kto sie tym tematem zajmuje, ten wie!

Wszystko jest mozliwe w co wierzymy!

Wierzymy w biede, to mamy biede. Wierzymy, ze Bog ma brode i jest starym zboczencem podgladajac kazdego w kazdej sytuacji to i tak bedzie!

Skad mamy nasze wiadomosci?
Bedziesz rozmawial z Chinczykiem po polsku, to mozesz mu nawet powiedziec: ty glupi baranie i on sie nie obrazi! Bo nie zrozumie!

Co przez to chce powiedziec?

Zrozumiec mozesz kogos, jak rozmawiasz tym samym jezykiem i jestes z tych samych stron, wychowales sie w tej samej kulturze! To dlaczego brat z bratem a siostra z siostra sie tak kloca?
Ha,ha :crazy2:
O co sie kloca zazwyczaj? Najczesciej o pieniadze.

Szkoda, ze nie mozecie sobie obejzec tego filmu: Jak funkcjonuja pieniadze!

Jest to historia pieniadza od zarania do dnia dzisiejszego. Temat ten posluzyl jednemu z niemieckich studentow jako praca dyplomowa. Jego praca zostala bardzo dobrze oceniona a ogladac moze ten film nawet dziecko i... zrozumie o co tu chodzi.

Jesli sie zajmujemy pieniedzmi, to musielibysmy przede wszystkim  wiedziec jak ten pieniadz funkcjonuje.
Jak to jest z tymi procentami? Co to jest w ogole itp.

Kto zna niemiecki, to ma tutaj plus i moze  ten film w tutejszym forum obejzec.

Admin tego forum wstawil ten film do kacika za kare ze malo kto mowi po niemiecku.

Niemcy mieli juz swojego Silvio Gessela, ktory napisal tomy na temat wolnej gospodarki i wolnego pieniadza!!!

I gdyby czlowiek normalny mogl przejac te idee wielkiego ekonomisty i biznesmena, to zylibysmy od jutra juz w Raju na tej Ziemi!
Zamiast tutaj w samotnosci klikac, sadzilibysmy drzewa rajskie w naszym ogrodzie! ::)

Wojny to wielki interes dla koncernow. A w swiecie materialnym tylko to sie liczy!
Tajna wiedza, bron i pieniadz!

Bardzo dawno temu zostal swiat podzielony na biednych i na bogaczy!

Polacy, to chrzescijanie? Czy sie myle?

Jest przyslowie: "Bez Boga ani do proga". Co przetlumacze: wszystko co robisz, rob z Bogiem!

W Biblii, w Starym Testamencie pierwsze zdanie, jest tlumaczone z hebrejskiego:
" Na poczatku stworzyl Bog niebo i ziemie"

("B´reshith bara Elohim eth ha schamajim wéth hares")

"Elohim" jest przetlumaczone jako Bog!!!

Wezmiesz leksykon hebrejsko-polski i sprawdzisz (musisz sie najpierw nauczyc tych haczykow!!!)
to sie dowiesz, ze "Bog" po hebrejsku to: "El"!  A nie Elohim!
"Elohim" jest liczba mnoga i rodzajem zenskim!!!
Co na polski byloby: Sily Boskie, albo Boginie!!!

A w tym forum to kobiet  prawie nie ma? Co?

Innym razem wyjasnie Wam skad pochodzi najwazniejsze slowo w jezyku polskim, bez ktorego zyc by sie tak prosto nie dalo, bo trudno by bylo wyrazic swoje albo polskie emocje!

Chcialam Wam krotko i wezlowato o tych planach rentowych, ale sie nie dalo tak krotko.

Oby wszystkie dzieci tego swiata zyly w dobrobycie! :smitten:

Gosc_Vardamir_*

Gosc_Vardamir_*
  • Gość
a ja bym chętnie chciał usłyszeć coś więcej an temat tych programów rentowych bo muszę przyznać ze temat mnie bardzo interesuje :D chciałbym tylko hmmm zobaczyć co powiesz w tej kwestii jak skończą sie te okresy obracania i nastąpią wypłaty ... :D pozdrawiam

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4213 postów
RPP to inaczej 'Rental Partnership Program' - Rentowy program partnerski. Jak zwykle do pierwszego postu tetniacego optymizmem doloze lyzke dziegdziu  :buck2:

Moze pare faktow:
Bardzo popularnym programem rentowym byl "Early Pension Fund", pisze byl bo skonczyl tak:
http://www.earlypensionfund.com/
Oczywiscie maja wrocic, ale chyba malo juz w to ktos wierzy.

Kolejny program, Pension World Wide - www.pww4you.com ostatnio usunal wszystkich uzytkownikow i rozpoczal zapisy od nowa...
Zero refundow, ktos kto kupil 1000 kontraktow, a byly takie osoby, moze sie pozegnac z pieniedzmi.
Jeden z najbardziej popularnych programow: Global Pension Plan - www.globalpensionplan.net, obecnie strona sie nie otwiera, problemy z logowaniem.
Program przekroczyl juz 100,000 uzytkownikow a mimo to wciaz sie nie zamyka (chyba zeby uznac niewyswietlanie sie strony za zamkniecie).

Podsumowujac, jak dla mnie 'programy rentowe' to nowa forma wyciagania pieniedzy przez oszustow, wykorzystujacych ludzka naiwnosc i oferujacych gruszki na wierzbie.

Dlaczego np. programy rentowe nie zrezygnuja z pobierania oplat od swoich czlonkow?
Jestem w stanie zgodzic sie na 2x mniejszy profit, reszta dla was, prosze jedynie o darmowe czlonkostwo.  :coolsmiley:
Mój obecny faworyt: Poker Automatics

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
@ Ivaho,
fajnie piszesz, dac Ci piwa!
Mnie o racje dzisiaj juz nie chodzi, tylko o szczescie w zyciu!
Ile chcesz miec racji, ode mnie dostaniesz kazda dawke!  :crazy2:

GPP stronka dziala i nadal mozna sie jeszcze zapisac.
A tutaj Mailka dzisiejsza!  :)

(Please do not reply this email!)

Dear GPP Members,

Let\'s enable this communication channel once again! I think it\'s better to get in touch with you via email, as the forum doesn\'t seem to be too popular.

We have reached the important numbers already, i.e. we have a little more than 100.000 members . However, we still accept more members because of big numbers of incomplete profiles plus
the fact, that certain percentage of our members won\'t qualify for the Compensation being too old, or they just don\'t want to or don\'t remember to provide the ID copies etc.

The exact number of qualified members is still to arrive. The insurance company is unable to provide the information as
we have around 20.000 members/profiles without date of birth or complete name. So please, login to your member area now
to update the profile before it\'s too late.

What I would also ask for, is some patience. Your emails will be answered. Eventually. There still is a huge back-log of emails, and more is coming in all the time. Partly because of someone keeps resending the unanswered emails over and over again. Please don\'t do that! It will increase the delay and workload and won\'t speed up replying your inquiry.

Then, very important issue to solve! The failed sign ups. As there seem to be quite a few of them all around the Globe and
it looks very much like I\'m unable to keep up with manual sign ups, I have to refund you. Once you have been refunded, please sign up again as soon as possible so that you won\'t miss this opportunity! Keep your eye on the e-bullion account after you have provided the following information, as I will not confirm the refund via email (to save time).

How to request refund for failed sign ups?

Email me the following information at [email protected]:

- Transaction ID Number
- E-Bullion Account Number
- E-Bullion Account name
- Number of members paid for
- Amount to be refunded

Once I have received this information (and this info only, please do not send any stories), I will proceed as soon as I possibly can!

Please note the email address for refund requests: [email protected]!

Please, don\'t try to cheat with the refund requests. All the out-going refunds will
be controlled, i.e. compared to the database if they match any profiles and to the e-bullion account history also.

Thank you for your cooperation and understanding!

Regards,
Stella
-------------------------------

Nie wiem dokladnie kto to jest Stella, nie znam jej osobiscie, ale wiem, ze w zyciu zdarzaja sie sytuacje tylko takie, w ktore jestesmy w stanie uwierzyc. Tzn. jesli jestesmy w podswiadomosci zaprogramowani na biede, oszustwo, nieszczescie itp., to my tego bedziemy w zyciu szukac.
My o to bedziemy nawet prosic, bo niczego innego nie znamy.
Uwierzymy dopiero wtedy, jak o tym gdzies uslyszymy od kogos do kogo mamy zaufanie i przypuszczamy: no ten to mowi prawde!

A on moze tez tylko to dlatego mowic, bo mu za to placa!

W kronikach zostalo gdzies zapisane, ze jak Kolumb przyjechal do Ameryki, to Indianie w ogole tych statkow/okretow/zaglowcow nie widzieli.

Nie widzieli ich nie dlatego, ze bylo ciemno. Nie! Nie widzieli ich dlatego, bo jeszcze nigdy czegos takiego nie widzieli. Dopiero jak szaman powiedzial: o tam plyna do nas i pokazal reka gdzie! Dopiero wtedy zaczeli poniektorzy cos widziec.

W starym testamencie pisze: "Na poczatku bylo slowo. I slowo cialem sie stalo!" Tzn. slowo ma energie, ktora moze byc zmaterializowana!  :coolsmiley:

Jesli o tym wiemy, to musimy z naszymi slowami bardzo ostroznie!

W Biblii pisze rowniez, ze to co Ty zrobisz dobrego w tym zyciu, to pojdzie na dziesiec generacji do przodu. Rowniez jesli zrobisz krzywde Twojemu blizniemu, idzie to na generacje do przodu do odpracowania. Bog jest swiatlem, miloscia, sprawiedliwoscia! (mozecie sprawdzic we wlasnej rodzinie albo u sasiadow!)

Dlaczego o Bogu przy pieniadzach?
To jest rowniez temat, ktory w Biblii jest bardzo intensywnie opisany.

Biblia jest ksiega swieta.Wielka madroscia. Teksty w jezyku hebrejskim (to sa te haczyki) sa przepisywane recznie od paru tysiecy lat juz. Jeden haczyk to rowniez cyfra i cale znaczenie slowa a nawet zdanie. To znaczy: jeden haczyk ma trzy znaczenia! Ten, kto ten jezyk rozumie i umie czytac, ten wie niecos wiecej, niz powiedzmy jakies drobne tlumaczenie. Wezme cztery tlumaczenia niemieckie, to kazde jest inne. Dodam polskie i rosyjskie tudziez angielskie i mysle sobie: no ktory jest tutaj blizej prawdy??? Bo kazde tlumaczenie jest inne.
Stary testament to rachunki.
-------------------

No dobra ide do programu z powrotem, bo jak ja sie zapomne, to mam pisane.

Trzy dni temu w jednym z forum niemieckich czytam: kobitka sie pyta, jak tam wejsc do tego programu (innego - nawiasem mowiac tez go Wam tutaj przedstawilam)
Madry czlowiek odpowiada jej cierpliwie.
Ona pyta: A co to jest ten "Amount" i "Memo" i "US Dollars´worth"? Bo ona poczatkujaca...

Gosc jej wszystko ladnie tlumaczy, a przy tym dodaje, ze ten program to specjalnie dla takich naiwnych glupoli, ktorzy wierza, ze im pieniadze z niego zostana wyplacone!!!

Kobitka mowi: dziekuje bardzo za cierpliwe tlumaczenie.

Gosc dodaje: on jest tez jednym z tych glupoli, bo tez w tym programie.
Ale on by juz nikomu nie radzil, zeby tam wstepowac.

Ona: dobrze! Dziekuje bardzo! A co tam jest jeszcze wazne w tym przekazie? Bo ja tez chce do tego klubu glupoli!

A ja czytam i ha, ha, ale baba, pojecia nie ma...
Fajnie taka spotkac, to sie samemu czlowiek zaraz lepiej czuje. Usmiecham sie zadowolona pod nosem, bo ja to juz znam wszystko. He,he  :2funny:

A gosc jej na to: no to przynajmniej uwazaj i nie klikaj Passwordu na tastaturze tylko wez SRK!!!

A ja! O kurcze, co to jest? Nie znam, czym to sie je?
Ale kobitka nie popuscila i tez zaraz pyta, a co to jest to SRK?

Przy okazji i ja sie dowiedzialam, czego jeszcze nie uzywalam. O kurcze, ja tego nawet jeszcze nie widzialam. No bo Ty mozesz dopiero cos widziec, jak wiesz o tym, ze to istnieje! Teraz wiem! Ale najpierw musze sie nauczyc uzywac!  :crazy2:

Az sie Admin wtracil: Dziwnie to wyglada, chlop chce babie cos wybic z glowy, ale ona grzecznie za kazdym razem dziekuje i tak zrobi swoje. Tak jest z kobietami.

@Vardamir

Czas okaze prawde. Wszystko jest mozliwe. Wszystko jest mozliwe w co wierzysz.
Ja uwazam, ze pieniadze na tym swiecie trzeba calkiem inaczej podzielic. Dla kazdego jest wystarczajaco duzo. Na swiecie nie ma biedy! Bieda jest zorganizowana. Sztucznie utworzona.

Kiedys widzialam w Banku reklame: "Jak pracujesz, to nie masz czasu zarobic pieniedzy! Przynies je do nas. My to zrobimy za Ciebie!"

Jestem kobieta, a kobiety maja z pieniedzmi duzo wieksze problemy niz mezczyzni.
To sa blokady finansowe w glowie! Najwyzszy czas, zeby je odblokowac. Ja nad tym pracuje osobiscie, intensywnie.
---------------------------------------
Oby wszystkie dzieci na swiecie zyly w dobrobycie!  :D

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
@ Vardamir

Nie wiem czy to Twoje pytanie dobrze zrozumialam?
Mam to tak zrozumiec, ze Ty nie wiesz co z tymi pieniedzmi zrobic, jak je zaczna wyplacac? Czy jak?

To jest ponoc bardzo czesto u ludzi, ktorzy wygrywaja w Totka. Graja, graja pol zycia, az tu nagle raz wygraja i... oni w to nie moga uwierzyc.

I za rok albo i wczesniej zas nie ma pieniedzy! Do przyjecia pieniedzy trzeba sie przygotowac duchowo.
Ja tak pisze, jak bym je juz miala!!!

Nie, jeszcze ich nie mam, ale ja je juz slysze, one ida do mnie! Najwyzszy czas, bo zrobily "objazd" okrutny.  ;)

Gosc_Vardamir_*

Gosc_Vardamir_*
  • Gość
co z nimi robić to ja doskonale wiem :D a co ty zrobisz jak otrzymasz wyplatke ?? :D

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
Dajcie mi znac jesli ktos jest zainteresowany programem rentowym bez oplaty.
Bo i takie tez juz sa.
One sa organizowane bezposrednio przez bank bez posrednika.

------------------------

Oby wszystkie dzieci tego swiata mogly zyc w dobrobycie  :smitten:

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
@ Vardamir

Co zrobie jak dostane wyplatke?

Najpierw pokaze jezyk mojemu starszemu bratu. I powiem mu: he, Ty duzy,  widzisz co mam?!!
Tu w rece? Pomacham mu plikiem  pod nosem  :2funny:

Jak mnie nie zbije i mi pieniazkow nie wezmie, to jade dookola swiata jak starczy!!! Jeszcze tam nie bylam!

pozdrowionko  :smitten:

Gosc_Vardamir_*

Gosc_Vardamir_*
  • Gość
pani to dawaj tu na blat te programy :D będziesz robiła za guru  tlumaczyciela :D

Gosc_Gutgeld_*

Gosc_Gutgeld_*
  • Gość
@Ivaho

Dlaczego np. programy rentowe nie zrezygnuja z pobierania oplat od swoich czlonkow?
Jestem w stanie zgodzic sie na 2x mniejszy profit, reszta dla was, prosze jedynie o darmowe czlonkostwo.  coolsmiley

Postaram sie Wam o taki wlasnie program bez oplaty czlonkowskiej.

::)

Jeszcze troche trzeba poczekac

laole

laole

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 24 postów
Atak personalny
Profit Blog - o poszukiwaniu korzyści wszelkiego rodzaju ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)