Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Reklama wykupiona do dnia 27 listopada 2014
Zdjęcie

Wealth Creation Alliance - 162.5% zysku - www.wcarev.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
690 odpowiedzi w tym temacie

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
  • LokalizacjaWodzisław Śląski
Witam, przedstawiam wam moim zdaniem dość ciekawy program.

Kupujemy 'paczki reklamowe', które kosztują 2$ i zarobią dla nas 3.25$ czyli 162.5%. Dodatkowo za każdą zakupioną paczkę, dostajemy po 500 wyświetleń bannerów. Program jest tak skonstruowany, że 65% naszych zysków idzie do reinwestycji, a pozostałe 35% można wypłacić. Na czym zarabiamy? 'Firma' dzieli się z nami (użytkownikami) 85% swoich dochodów. Ja to interpretuję po prostu tak, że jest to piramida.
Program jest bardzo podobny do: Advert Incentives, nawet ten sam skrypt.

Program akceptuje:
- Payza, EgoPay i STP

Minimum do wypłaty:
- 10$

2 poziomy poleconych:
- 10% i 5%

Link do programu:
- http://www.wcarev.com

U mnie wygląda to tak:

Dołączona grafika

Użytkownik Kileros edytował ten post 02 wrzesień 2012 - 21:12

ArturZ

ArturZ

Weteran

• VIP
  • 1619 postów
  • LokalizacjaWrocław
Też kupiłem 15 paczek z Twojego linka. Program gorzej wykonany niż Advert Incentives, ale nie to jest najważniejsze. Miejmy nadzieje, że da zarobić.

SiteTalk/OPN -   Najlepszy portal społecznościowy - baw się i zarabiaj pieniądze!!!  

lk16.jpgbaner2p.png

Arekopl

Arekopl

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaMazury
Mocno przypomina wygladem stare JBP, a w jakim czasie uzyskujesz te 162,5% zysku, trochę skromnie opisałeś ten program. Możesz coś więcej o nim napisać bo wyglada całkiem fajnie..:) Zarejestrowałem się z Twojego refka... coś też może bym zainwestował

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
@Artur - dzięki za refa. Zakupiłem 16 paczkę. ;)

@Arek
To w jakim czasie uzyskasz to 162.5%, to zależy tylko od tego, ile będzie wpłat do programu. Może to być nawet 1 dzień! Na ich stronie jest napisane, że dzielą się z nami 85% zysku. Ja to interpretuję tak, że jest to typowa piramida.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 5482 postów
  • Lokalizacjahttp://adf.ly/sPNio
Ten program da zarobic. Zapowiada sie ciekawie. Widzialem iz szybko sie wiesci o nim rozprzestrzeniaja wiec i popularnosc bedzie rosla. Powodzenia wszystkim :)

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
@Turbo
Nie dziękuje :D Może chociaż tu mi się uda. :)

@Arek
Nie mam Cie przy poleconych. :D

Zakupiłem 17 'paczkę', 16 pozycji zarobiło 0.29$ i 1 0.14$.
@EDIT
Zakupiono paczkę z nr. 18, 15 pozycji zarobiło 0.44$, jedna 0.30$ i jedna 0.46$. :D
@Edit kolejny
15 pozycji zarobiło 0.58$, 1, 0.30$, 2, 0.46$ i ostatnia na razie nic. :D

Użytkownik Kileros edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 10:44

Arekopl

Arekopl

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaMazury

@Arek
Nie mam Cie przy poleconych. :D

A to dziwne.... Sprawdź arekopl...

Jakiś problem ze stronką??

Użytkownik Arekopl edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 17:42

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
No nie ma Cię, serio. Problemów ze stroną nie zauważyłem.
Poniżej dodam zdjęcie, jak to wygląda w chwili obecnej u mnie:

Dołączona grafika

@Edit
Hyhy, program chyba kwitnie. :D Dokupione 2 'pozycjo-paczki', znowu było naliczanie, 4 pozycje teraz zarobiły 0.73$, 11 pozycji zarobiło 0.72$, 1 0.61$, kolejna 0.45$, jedna 0.16$ i ostatnia 0.14$. :)

@Artur widzę, że szalejesz. :)

Użytkownik Kileros edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 18:55

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Zamiast bende go zjad - założyciela poprzedniego wątku, dałem refka Tobie, a co :) Niech się reklamują! :)

ArturZ

ArturZ

Weteran

• VIP
  • 1619 postów
  • LokalizacjaWrocław
Do szaleństwa to jeszcze daleko. Kilka pozycji kupionych wczoraj wieczorem zarobiło dziś rano $1.02, a jedna z reinwestycji $1.44. Oby tak dalej to dopiero zacznę szaleć.

SiteTalk/OPN -   Najlepszy portal społecznościowy - baw się i zarabiaj pieniądze!!!  

lk16.jpgbaner2p.png

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
U mnie kilka pozycji zakupionych wczoraj koło 20.00 w tym momencie mają po 0.29$ każda, czyli zwrot w kilkanaście godzin bardzo ładny..... nice :)

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
Na razie jest dobrze. W sumie, to bardzo dobrze. :) Oby tak dalej. Zleciłem pierwszą wypłatę, zobaczymy kiedy dojdzie.

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Z tego co czytałem to wcześniej okres wstrzymania wypłat miał okres 7dni, ale użytkownicy niezbyt byli zadowoleni tym faktem i zmienili na max. 24h. Ale podobno potrafi dojść po 1h także pozytywnie :)

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów
Ważne by dali zarobić i płacili. :) Ja dodam, że dość spory ruch na stronie chyba jest, bo dodałem wczoraj wieczorem 5 bannerów i każdy z nich ma już po około 400 wyświetleń, gdzie w 'poprzedniku' Advert Incentives, jest koło 40-50.

@Edit
Wypłata już na Payza!!

Użytkownik Kileros edytował ten post 04 wrzesień 2012 - 14:00

zetorek93

zetorek93

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjazst
@Kileros
A ilee wyplacales tak z ciekawosci, bo tez mam zamiar wejsc w program :D

http://goldenchase.net/?i=286788      Najlepsza gra 2014. !

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Zaczął z 30$, za które kupił 15paczek :) U mnie dzisiaj dokupiona póki co 1 paczka za zarobki paczek, zobaczymy jak to dalej będzie funkcjonowało, choć przyznam, że wygląda ładnie :D

zetorek93

zetorek93

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjazst
A kasa z paczek jest aktualizowana codziennie i jak sie uzbiera 2$, to samo kupuje nastepna. ? :)

http://goldenchase.net/?i=286788      Najlepsza gra 2014. !

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
To nie W4AT :) Tutaj sami, albo kupujemy paczkę, albo wypłacamy kasę :) Paczki dość szybko się wypełniają bo idzie jakieś 20% na dzień.... :P

Kileros

Kileros

Weteran

• Premium
  • 2138 postów

@Kileros
A ilee wyplacales tak z ciekawosci, bo tez mam zamiar wejsc w program :D

Tak jak już Ermin wspomniał, zacząłem od 30$, za co wykupiłem 15 paczek - w chwili obecnej mam 25. Trzeba pamiętać, ze 65% zysków zostaje w programie, za co możemy kupić kolejne paczki. Możemy je kupować właśnie z tych 65%, które są przeznaczone na kolejne paczki, jak i również z kasy 'dla nas'. Kasa z paczek jest aktualizowane parę razy dziennie. Dodam zdjęcie, jak wygląda to u mnie w chwili obecnej.

Dołączona grafika

Due to our EXPLOSIVE growth that we’ve had in the last 5 days, it is in the best interest to move to a more powerful server that will not limit our growth with Wealth Creation Alliance.
We will not accept any new orders until the new server is in place. This will give us the ability to get caught up manually with some of the orders we have in the system. For those who have made bank deposits at BOA, we will have all those entered in the next day or two. We realize that many of you will be disappointed, however, we feel that this is a major necessity to better serve you and the new customers coming into the Wealth Creation Alliance system.
You will still be able to log into to your respective back offices and repurchase your ad units using your existing balances, as well as withdrawal any monies that you can request from your unpaid balance. You can also sign up free members to the system. We will keep everyone informed regarding when this will be back up and functional.
We thank you very much for your enthusiasm and dedication.

Takiego dostałem maila. W skrócie: mieli gwałtowny wzrost użytkowników w ciągu ostatnich 5 dni i najlepszym rozwiązaniem, będzie przejście na nowe wydajniejsze serwery. Aktualnie nie można wpłacać ani kupować nowych paczek. żądnych pieniędzy. Można jednak się logować i rejestrować nowe konta, jednak można kupować paczki z 'repurchase account' oraz można zlecać wypłaty. O wszystich pracach będziemy informować.
Hmm. Ciekawie.

Użytkownik Kileros edytował ten post 05 wrzesień 2012 - 07:21

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Widać program chce się rozwijać i mają aspiracje i chrapkę na więcej, a z reinwestycją na tym poziomie mają tak samo jak i W4AT szansę pociągnąć kawał czasu :) Pożyjemy zobaczymy, ale może być ciekawie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)