Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Zakup złota

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

Grimmer

Grimmer

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Ja dopiero od niedawna zacząłem interesować się złotem, więc poszukuję informacji. ;) Ostatnio trafiłem na bloga skarbnicazlota.pl ale nie wiem na ile jest to wiarygodne źródło informacji... Ktoś, coś? 

Thor

Thor

Aktywny inwestor

• VIP
  • 216 postów
  • LokalizacjaValhalla

Witam. Gdzie w Poznaniu są dobre miejsce skupu sztabek inwestycyjnych. Ktoś się orientuje?

Duty free zone

Thor

Thor

Aktywny inwestor

• VIP
  • 216 postów
  • LokalizacjaValhalla

Sam sobie odpowiedziałem - poszedłem do mennicy na Garbary i bez problemu.

Duty free zone

azazel78

azazel78

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

Witam czytałem ostatnio obszerny artykuł z którego wynikało że w tym roku będzie znaczny wzrost ceny złota jak i akcji oraz funduszy inwestycyjnych złota.  Wiąże się to z wycofaniem z obiegu najwyższych banknotów 500 i 1000 rupii. Więc może warto zainwestować właśnie w złoto zwłaszcza teraz.

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Kolego, jak spojrzysz na wykres złota na przestrzeni ostatnich 30 lat zobaczysz cały czas trend wzrostowy. Gdybym miał pewność, że jutro złoto będzie droższe choćby o dziesięć dolatów to uwierz mi - byłbym bogatym człowiekiem...

Ale powiem Ci coś innego: średni światowy koszt wydobycia uncji złota to około 1100$. Jedna kopalnia ma koszt poniżej 1000$, reszta więcej. Tak więc czy marża rynkowa w wysokości 10-15% jak jest teraz to dużo czy mało? Bo ja uważam, że mało, zwłaszcza że niektóre kopalnie mają koszty wydobycia w okolicach 1200-1250$ za uncję.

• Thor lubi to

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

shafran

shafran

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaŁódź

Czy znacie może portfel wirtualny, który pozwala na dodawanie i kontrolowanie wartości swojego złota inwestycyjnego / sztabek? Nie ma takiej opcji ani w bankier.pl, money.pl., myfund.pl, biznesradar, google finance...

Użytkownik shafran edytował ten post 06 marzec 2017 - 11:19

risque

risque

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Witam

Ja ostatnio poznałem ciekawe rozwiązanie dla inwestycji w fizyczne metale szlachetne z pełną kontrolą - kupuj, sprzedaj, przelewaj. Sztabki można zamówić sobie  do domu lub trzymać je w magazynie wolnocłowym. Co ciekawe jest gwarancja odkupu w 100%, gdyby się zdarzyło, że potrzebne są środki. Rozwiązanie dla tych, którzy mają życzenie od razu zakupić sobie sztabkę lub sobie na nią odkładać.

• Thor lubi to

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Czy znacie może portfel wirtualny, który pozwala na dodawanie i kontrolowanie wartości swojego złota inwestycyjnego / sztabek? Nie ma takiej opcji ani w bankier.pl, money.pl., myfund.pl, biznesradar, google finance...

Excel i formuła do ściągania aktualnej wartości złota z neta. Najprościej chyba :)

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 174 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Jeżeli ktoś z Was mieszka w UK i tu chciałby inwestować w złoto taka mała podpowiedź, że monety są zwolnione z Capital Gains Tax a zatem złoto raczej wybiera się właśnie w tej formie.

Monety te znajdziecie googlując 'Gold Britannia coins'.

Strona Królewskiej Mennicy znajduje sie tutaj:

https://www.royalmin.../Britannia/Gold

Zarowno złote sztabki jak i monety zwolnione są również z VAT, ale to akurat przepis unijny, więc działa zapewne wszędzie na obszarze EU/EEA.

BITBAY - Polska giełda BTC/ETH/LTC z której sam korzystam i jestem zadowolony. Wydają karty do bankomatu.

TRADING VIEW - Z tych narzędzi korzystam przy tradingu i nie wyobrażam sobie innych. Wersja darmowa i płatna.

IQ OPTION - Moim zdaniem najlepsza platforma do Opcji Binarnych na której sam działam. Minimalny depozyt 10 USD. Minimalna stawka 1 USD.

TWOJE FINANSE - Tutaj znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od kont bankowych, przez kredyty aż po fundusze inwestycyjne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.