Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Inwestycje dla forumowiczow, male kwoty inwestycji. Gwarancja zysku.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6621 postów
Witam wszystkich.
Nadszedl czas na moja oferte inwestycyjna. Podobna oferta juz tu kiedys byla na forum i pamietam iz ludzie stracili swoje pieniadze.
Moje oferta jest taka: chce pomoc zarabiac osobom ktore same nie bardzo potrafia to robic badz po prostu im sie nie chce lub nie maja czasu. Jest to oferta na jedynie $10 inwestycje w jej pierwszym etapie. Do tego programu ( pozwolcie ze tak to nazwe ) przyjme tylko 10 osob. Czas trwania inwestycji 1 miesiac. Zarobek 10%, po miesiacu otrzymacie $11. Z uwagi na bardzo niski prog wejscia zainteresuja sie pewnie poczatkujacy i w sumie o to chodzi. Gwarantuje zarobek 10% w ciagu miesiaca, zwrot kapitalu gwarantowany. Na wypracowanie tych 10% zysku bede zlecal transakcje na rynku forex oraz zarabial na opcjach binarnych, to jest zreszta cos co robie prawie kazdego dnia. Inwestycja wystartuje jak bedzie 10 osob chetnych. Kolejne etapy to $20, $50, $100, $250. Kazdy kolejny etap bedzie uruchomiony jesli bedzie na niego 10 osob chetnych. Ci co wejda w etap 1 beda mogli kontynuowac na kolejne etapy. Temat troche kontrowersyjny ale mam nadzieje iz zdobede Wasze zaufanie a Wy zaczniecie zarabiac w ten bardzo prosty sposob.
Pozdrawiam wszystkich.
  • m_x_c lubi to

Navy

Navy

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 619 postów
  • Lokalizacja50°N 20°E
Bardzo chętnie spróbuję :) Robimy jakąś listę? Jak coś:

1. Navy
Chcesz kupić/sprzedać bitcoiny lub inne kryptowaluty? Zapraszam na PW - kliknij tutaj

CienkiBolek

CienkiBolek

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 652 postów
  • Lokalizacjaza siedmioma górami, za siedmioma lasami......
Też jestem zainteresowany. Już się dopisałem do listy :)
1. Navy
2. CienkiBolek

Użytkownik CienkiBolek edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 00:02

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Jest pierwsza osoba, gratuluje Navy, prosze sie dopisywac jesli ktos sie decyduje. Zainteresowanym powiem iz zarabial bede na roznych interwalach czasowych, zazwyczaj bede zamykal transakcje w tym samym dniu ( forex ). Zarabial bede glownie na parach z dolarem amerykanskim jednak nie wykluczajac handlu zlotem, innymi parami czy na przyklad olejem. Jesli chodzi o opcje binarne zyski osiagam prawie kazdego tygodnia. Z czasem bede Wam dokladniej opisywal co z czym i jak to sie dzieje. Za pomoca tego programu bede tez mial nadzieje troche Was 'zarazic' tego typu zarabianiem abyscie i Wy w przyszlosci dali zarobic innym.

Sa dwie osoby na liscie , gratuluje CienkiBolek. Jesli chodzi o przeslanie funduszy ( o ile bedzie 10 osob chetnych ) to bede przyjmowal na LR,PM,Payza,STP tak aby wyslana waluta to byly $ a nie zadna inna waluta. Ten malutki program ( pozwolcie iz nadam mu nazwe : prywatny klub inwestycyjny - pki ) jest jedynie zaczatkiem czegos znacznie wiekszego. Chce tu tylko wspomniec iz juz wkrotce otworze swoje konto pamm gdzie chetni beda mogli przystapic od kwoty $500, tak wysoko gdyz jest to minimum oferowane przez brokera hotforex. Tam jednak bedzie ryzyko ( zgodnie z zasadami brokera ) tu natomiast go nie ma, przynajmniej nie dla Was, inwestorow pki. Ale to juz temat na nowy watek.

moosemalloy

moosemalloy

Bywalec

• Idea-T
  • 35 postów
Wchodzę ;)

Wygląda to tak:
1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Witaj w pki MooseMalloy, gratuluje, idzie szybko, nie spodziewalem sie takiego odzewu. Utworzenie pki ma mi pomoc w osiagnieciu mojego celu : pomoc jak najwiekszej liczbie osob stac sie niezaleznym finansowo oraz nauczyc sie nalezycie zarzadzac powierzonym kapitalem. Ci co czytaja moje posty wiedza iz planowalem to juz kilka miesiecy temu, teraz dojrzalem do decyzji i oto mamy pki w jego pierwszej fazie ( gromadzenie uczestnikow ).

m_x_c

m_x_c

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaTarnów
4. m_x_c

Czekałem na coś takiego z Twojej strony :)
Pozdrawiam

dolar

dolar

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów
A nie planujesz może strony z systemem do inwestowania ?
Pie..ole wszystkie: Hyip, Matrix, Doublery, Cyclery, Hybrydy - zarabiam na FX :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Witaj w pki m_x_c. Dziekuje za uznanie. Potrzebujemy jeszcze 6 osob. Dla tych co sie zarabianiem na rynkach instrumentow finansowych nie zajmuja powiem iz mozliwosci zarobkowe wystepuja kazdego dnia. Moje doswiadczenie z tymi instrumentami to prawie 3 lata i wciaz sie ucze , kazdego dnia, pozostaje otwarty na wszystkie mozliwosci i zawsze dzien jest dla mnie za krotki. Osobiscie biore udzial w kontach pamm celem poznania blizej ich zasad dzialania, osob je prowadzacych i instytucji finansowych umozliwiajacych takie inwestycje. Mimo iz sa one bardzo ryzykowne podejmuje sie uczestnictwa.

strony z systemem do inwestowania ?

dolar nie bardzo wiem co masz na mysli ale takiego planu nie mam, ani nie jestem dobry w robieniu stron ani nie chce duzego rozglosu a taka strona pewnie jest dla duzej ilosci osob, ja potrzebuje zaczac od czegos malego, tak robie juz od dawna i to mi sie udaje, ucze sie od 0, nie oczekuje tez ogromnych zyskow w krotkim czasie.

Grublit

Grublit

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów
Nie pora na takie decyzje,ale co tam:

1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy
4. m_x_c
5. Grublit
* MTV *

m_x_c

m_x_c

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaTarnów
Program ma w planach być 5 miesięczny (10,20 w drugim, 50 w trzecim, 100 w IV i 250 w V miesiącu)?
Osoby które brały udział w pierwszej edycji, mają pierwszeństwo w zgłoszeniach do drugiej?

Od dawna interesuję się Forexem i wciąż boję się wpłacić prawdziwe pieniądze. Na wirtualnych bywa, że wygra się, bywa że przegra ale jest ciągle do przodu. Mimo wszystko inne emocje i inne działania podejmuje się 'na żywca' niż w zabawie.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Witaj w pki Grublit. Gratuluje. Mysle ze warto sie znalezc w pki wlasnie teraz, gdyz wlasnie teraz zaczyna sie tworzyc cos znacznie wiekszego, tak jak wspomnialem , to jest dopiero poczatek. Program pki jest przewidziany na 5 etapow, poczatek teraz, jak wszystko dobrze pojdzie koniec w okolicach polowy lutego 2013.

250 w V miesiącu)? Osoby które brały udział w pierwszej edycji, mają pierwszeństwo w zgłoszeniach do drugiej?

Ci co wejda teraz beda mogli zostac juz do konca jesli tylko wyraza taka wole.

Jak nauczysz sie grac na koncie demo tak ze bedziesz mial zyski na koncie zywym nie powinno byc roznicy. Zawsze mozesz zaczac od malego konta, na przyklad $200 i grac mikro lotami: 0.01.

kamikadze22

kamikadze22

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów
turbo masz szóstego na pokładzie

1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy
4. m_x_c
5. Grublit
6. kamikadze22

dolar

dolar

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów
a co mi tam, wchodzę :D

1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy
4. m_x_c
5. Grublit
6. kamikadze22
7. dolar
Pie..ole wszystkie: Hyip, Matrix, Doublery, Cyclery, Hybrydy - zarabiam na FX :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Witam w pki kamikadze22 oraz dolar i gratuluje. Statystyki pokazuja iz tylko 5% wszystkich graczy na rynku forex osiaga zyski, wiaze sie to miedzy innymi z tym ze aby systematycznie wygrywac na tym rynku trzeba byc silnym psychicznie, czesto gracze psychicznie nie wytrzymuja napiecia gdy rozchodzi sie o pieniadze i to przyczynia sie do tego iz traca, mysle ze wiekszosc po prostu poddaje sie za wczesnie ,juz po kilku/kilkunastu porazkach. Ci co potrafia wygrywac na rynku forex nie beda mieli problemu aby zarobic rowniez na opcjach binarnych co tez lubie czynic gdyz jest to o wiele latwiejsze niz zarabianie na rynku forex. Z czasem Wam wytlumacze jak i Wy mozecie zaczac zarabiac na opcjach binarnych uzywajac darmowych sygnalow i poswiecajac na to zaledwie 2 minuty dziennie. W pki jest miejsce jeszcze dla 3 osob.

m_x_c

m_x_c

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaTarnów
Z chęcią poczytam jak zarabiać na opcjach binarnych :) Do rana pki powinno być pełne:)

Dakkar Fezboul

Dakkar Fezboul

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 665 postów
Mnie też dopisz do listy.

Użytkownik Dakkar Fezboul edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 06:10

Dobrego dnia i udanych inwestycji
------------------------------------------

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
Zostaly 2 miejsca, Turbo wpisz proszę Krisa :)

Edit: Dakkar tez nie spi o 5.00, wiec jedno już tylko ;)

Użytkownik Kris edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 04:11

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6621 postów
Witam Dakkar Fezboul i Kris w pki i gratuluje. Jak dobrniemy do konca tych 5 etapow w tym skladzie wejdziemy na 'wyzsze progi', po zakonczeniu 5 etapow pelny zwrot Waszych funduszy i 1 miesiac przerwy , nastepnie zaczerpniecie powietrza i zaczniemy powazniejsze inwestycje. Do tej pory jednak mysle iz kilkoro z Was badzie juz w stanie zarabiac samodzielnie, chociazby na opcjach binarnych. Jeszcze jedna osoba i zamykamy zapisy do pki.

Z chęcią poczytam jak zarabiać na opcjach binarnych

Wszystko w swoim czasie, prosze o cierpliwosc a juz wkrotce naswietle cala sprawe, ale to juz w innym watku.

artu75

artu75

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów
Ja też się przyłącze. jak jest jeszcze wolne miejsce,

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.