Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Inwestycje dla forumowiczow, male kwoty inwestycji. Gwarancja zysku.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
328 odpowiedzi w tym temacie

robi88

robi88

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 58 postów
Witam. Dopiero znzlazlem informacje o tej inwestycji . Czy jest jeszcze mozliwosc przylaczenia bo wyglada ze jestem 11 na liscie jesli dobrze licze.

Chyba jednak zle licze . przeczytalem tylko pierwsza strone a tu widze ze juz sie utworzyla lista rezerwowa ale skoro tylu chetnych to po co sie ograniczac do 10 miejsc.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

d1zelek

d1zelek

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWrocław
Ja również piszę się na listę rezerwową, a jeśli ona nie wypali to chętnie poczekam na rozwój wydarzeń ;]
uinvest - od 10% do 17% / msc. Pomogę i wyjaśnię co trzeba ;] Dla mnie numer 1!

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10234 postów
Poradniki
Więc i ja piszę się na listę rezerwową...

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

jecher

jecher

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaToruń

Jakby była jakaś powiększona lista to też chętnie się piszę.

Moim zdaniem po @walduss powinien byc @nico

marcur

marcur

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
No to prosze mnie wpisac na liste , jakakolwiek ;) bede czekal , moze nalezy powiekszyc liste ?

Puchar

Puchar

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów
Turbo jak z miejscami, dopiero teraz przeczytałem temat i z tego co widzę, to jestem daleko w kolejce.

Użytkownik Puchar edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 11:36

trikmen

trikmen

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaBielsko - Biała
wpisuje się na rezerwową :)

www.jestem-poszkodowany.pl Miałeś wypadek? Należy Ci się odszkodowanie za wypadki nawet do 20 lat wstecz!

brach10

brach10

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów
jestem zainteresowany wpisz mnie na rezerwową

cin_cin

cin_cin

Aktywny inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów
kolejny spóźniony na rezerwową:)

CienkiBolek

CienkiBolek

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 652 postów
  • Lokalizacjaza siedmioma górami, za siedmioma lasami......
turbo, spodziewałeś się takiej reakcji? to tak jak wotum zaufania :D

Navy

Navy

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 619 postów
  • Lokalizacja50°N 20°E
Uaktualniam listę:

1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy
4. m_x_c
5. Grublit
6. kamikadze22
7. dolar
8. Dakkar Fezboul
9. Kris
10. artu75

Rezerwowa

11. jecher
12. wrm_pl
13. FSG
14. Sharlih
15. seal
16. boba13
17. malgosiaaaa
18. Kabal
19. walduss
20. nico

Rezerwa poziom drugi:

21. wojownik
22. alamakota
23. kapitann
24. BubaInwest
25. Pawelmatk
26. Irek
27. myther
28. krysti
29. robi88
30. d1zelek
31. pepperoniss

Kończę listę na 30 osobach do czasu, aż turbo podejmie decyzję, co chce zrobić z taką ilością chętnych. Temat przypinam i jednocześnie chwilowo zamykam, żeby nie robić tutaj śmietnika.

@turbo, napisz do mnie albo zgłoś tego posta - otworzymy wątek, jak będziesz miał plan.

Na razie zakaz pisania pisania oprócz autora tematu, czekamy na jego decyzję.
nico

Użytkownik nico edytował ten post 03 wrzesień 2012 - 15:37
Poprawiłem listę, bo rzeczywiście tuż przede mną zameldował się jeszcze nico. Otworzyłem.

Chcesz kupić/sprzedać bitcoiny lub inne kryptowaluty? Zapraszam na PW - kliknij tutaj

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6645 postów
Witam artu75 w pki i gratuluje. Jest 10 osob zgodnie z planem. Oto pelna lista :

1. Navy
2. CienkiBolek
3. MooseMalloy
4. m_x_c
5. Grublit
6. kamikadze22
7. dolar
8. Dakkar Fezboul
9. Kris
10. artu75

Po otrzymaniu wplaty $10 od kazdego zacznie sie pierwszy miesiac, po jego uplywie wyplace zarobionego dolara na wybrany przez Was procesor, lub wyplace $11 jesli ktos nie bedzie chcial dalej brac udzialu, lub poczekam az doplacicie brakujaca kwote do rozpoczecia etapu 2. Teraz to na moich barkach spoczywa obowiazek uzyskania co najmniej 10% zysku w skali miesiaca ( jestem mysli iz zarobie wiecej niz te 10% ). Tu macie namiar na procesory platnicze : LR: U5509408, PM: 692913, Payza : kraju3@wp.pl, STP : kraju3wppl. Przy wplacie prosze podac nazwe programu : pki oraz swoj nick z forum.

Jeszcze raz Wam dziekuje za zaufanie i pozdrawiam.

m_x_c

m_x_c

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaTarnów
Nie doczytałem do końca i nie dopisałem "PKI" ale środki już przelane na Payza z adnotacją mojego nicka z forum

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
Przepraszam wszystkich ale na ten moment musze sie trzymac planu, jesli sytuacja sie zmieni dam znac, przemysle to ale z podjeciem decyzji nie bede sie spieszyl. Jesli bedzie nowa opcja to nie predzej niz za 1 miesiac. Dziekuje wszystkim i pozdrawiam. Troche jestem w szoku musze przyznac na taki odzew.

nie dopisałem "PKI" ale środki już przelane na Payza z adnotacją mojego nicka z forum

Nie bedzie to duzym problemem.

Rozumiem, że ryzykujemy 50/50, czyli albo się uda albo się nie uda?

Dla osob uczestniczacych w pki ryzyko = 0. Tylko ja tu ryzykuje.

Kabal

Kabal

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów
Jak się uczyć to od najlepszych ;)
za miesiąc znowu spróbuję i będę pierwszy na liście :ph34r:
pzdr @turbo
[url=[/b]

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
Dziekuje za wplaty :

1. Navy lr
2. CienkiBolek lr
3. MooseMalloy lr
4. m_x_c pay
5. Grublit lr
6. kamikadze22 ep
7. dolar pay
8. Dakkar Fezboul pay
9. Kris stp
10. artu75 pay

Od jutra start pierwszego miesiaca. Jesli ktos zdecyduje ze chce sie wycofac po pierwszym etapie prosze dac znac a ja wysle $11 na konto z ktorego przyszly lub na inny procesor.
  • nico lubi to

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
Dzisiejszy zysk ( 80% ) pochodzi z darmowego sygnalu na opcjach binarnych.

Sygnal : call na eurusd

11:19 05/09/12 € 10 EUR/USD 1481331 1.25366 Call ▲ 12:00 05/09/12 1.25508 € 18 won

:)

turbo- świetny pomysł, kibicuję pełną parą twojemu pomysłowi i będę obserwować Twój sukces

Dzieki Perla1, to duzo ciezkiej pracy i bede stawial glownie na opcje binarne, a czy sukces bedzie to sie okarze.

Z kolejnego darmowego sygnalu : "PUT/SELL on Morgan Stanley (MS)"
nie skorzystam gdyz nie mam go u brokera.

dolar

dolar

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów
No i super tak trzymaj turboonostrilvision :D ja i ta czekam na kolejne etapy, a najbardziej na te od $250 w górę :cool:
Pie..ole wszystkie: Hyip, Matrix, Doublery, Cyclery, Hybrydy - zarabiam na FX :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
Mam komentarz do bierzacej sytuacji, jak wiecie trzeba byc mocnym psychicznie aby sprostac walce na rynku walut ( forex ), o to sie tu glownie rozchodzi ale nie tylko, dzis prosze o krytyke od osob przeciwnych tworzeniu takiego typu projektow jak pki, chodzi mi o to abym dowiedzial sie od Was co nie podoba sie Wam w tego typu pomyslach, z zaslyszanej na tym forum opinii dowiedzialem sie iz nie robi sie takich rzeczy obcym kapitalem i tu ze tak powiem pojechalo mi troche po morale. Czy nieslusznie postepuje wystepujac z tego typu propozycja dla forumowiczow? Prosze tylko o glosy negatywne.

Dla uczestnikow pki : na chwile obecna nie bede wykonywal transakcji 'recznych' na rynku forex w celu uzyskania profitow dla pki, jedynie opcje binarne, w tej sprawie jestem w kontakcie z przedstawicielem Ioption celem ustalenia szczegolow przystepowania nowych osob ( gdyby takie sie pojawily ) osobiscie dostalem skromny bonus startowy 25% depozytu ( prosze nie traktowac tego jako reklamy brokera ani zachety do otwarcia takiego rachunku, opcje binarne sa nie mniej ryzykowne od grze na rynku forex a ryzyko utraty kapitalu jest duze ), tak jak wspomnialem na to bedzie odrebny watek, kolejna rzecz, inwestuje fundusze pki w strategie automatyczne ( dokladajac troche swoich ) , ktore maja przyniesc zyski dla pki, jest to proces mozolny ale co jakis czas bede dodawal nowy watek zwiazany z rozwojem projektu ktory pomimo pojawiajacych sie przeciwnosci chcialbym kontynuowac.

p.s. W razie tworzenia 'pseudo reklamy' prosze modow o wyciecie fragmentow.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
Jeszcze chwileczke, jeszcze momencik:

Binary Open Positions

• Open Trades Payout
  • €52.10

Jesli sie sytuacja nie zmieni beda kolejne profity dla pki. Transakcje wykonane zostaly na opcjach binarnych :

• DISNEY
  • 20:05
  • €10
  • Dołączona grafika
  • -
  • 52.64500

• GBP/USD
  • 17:10
  • €10
  • Dołączona grafika
  • -
  • 1.62344

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.