Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Franczyza Noricum - fizyczne złoto inwestycyjne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Zapraszam do udziału w poniedziałkowych webinarach, godz. 20.30 - tematyka zarabianie na fizycznym złocie inwestycyjnym w ramach franczyzy noricum. Logowanie - 787 imię - http://login.meetche...erence,93870342

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Od dawna jesteś w programie?
Ile w tym czasie zarobiłeś?

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Temat rozpocząłem przed wakacjami. Czas urlopowy tradycyjnie zmniejsza zainteresowanie inwestowaniem, natomiast teraz pomimo zamieszania jakie wywołało AG na rynku złota wzrosło zainteresowanie fizycznym kruszcem, a do tego od sierpnia złoto sysytematycznie wzrasta. Ktoś kto kupował złoto na początku wakacji ma do przodu 10 % zysku...

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Jestem świeżo po prezentacji.
Nie było okazji, żeby spokojnie zapytać.
Żeby być pełnoprawnym członkiem programu trzeba wpłacić 3000 pln i można już spokojnie działać.
Mowa była jeszcze o opłacie inicjacyjnej.
Byłem kiedyś wcześniej na jednej z prezentacji, ale nie zapamiętałem, o co dokładnie chodziło.
Możesz coś na ten temat napisać?

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Robert, napisałeś o tzw. opłacie franczyzowej - wynosi ona dokładnie 3000 zł. Uprawnia do korzystania z prowizji za zakupy przez osoby polecone - 1,2 % a po drugie do otrzymania premii za polecenie franczyzy. Możesz polecać wtedy złoto w sztabkach (Mennica Śląska), miedź zabezpieczoną proszkiem (Anderson) i nieruchomości w ramach inwestycji Anderson.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Czyli, wpłacam 3 tys. pln, ale nie kupuję za to niczego? Jest to po prostu opłata rejestracyjna?

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Jest to opłata za zakup franczyzy (zamknięte piątkowe szkolenia webinarowe, możliwość pobierania prowizji, premii z tytułu poleceń...). Osoba, która chce być wyłącznie inwestorem nabywającym złoto poprzez Mennicę Śląską nie wykupuje franczyzy. Inwestor, a franczyzobiorca (konsultant) - to dwie rożne propozycje.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Próbując uściślić: wpłacam 3 tys. i nie kupuję jeszcze w tym momencie żadnego depozytu. Dopiero kolejne wpłaty powodują założenie konta inwestycyjnego?
Nic na ten temat na webinarach nie usłyszałem.
Jeśli jestem w błędzie, to proszę popraw mnie.

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Złoto kupuje inwestor - pierwsza wpłata 250 zł, kolejne minimum 100 zł (nie żadziej niż raz na 2 lata), a jeżeli ktoś kupuje franczyzę (3000 zł) staje się konsultantem :)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Przepraszam, ale w dalszym ciągu nie otrzymałem prostej odpowiedzi wprost: czy wpłacając 3 tys. kupuję jakiekolwiek złoto, czy nie? Na webinarze nie uzyskałem odpowiedzi. Trochę to irytujące.

ProgramyInwestycyjne

ProgramyInwestycyjne

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
Robert, jeżeli kupujesz franczyzę - to nie kupujesz w tej kwocie złota. Franczyza swoją drogą, a złoto to odrębny temat.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Dzięki za odpowiedź, o to mi własnie chodziło. Czyli tak jak myślałem.

duzypawel

duzypawel

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWawa

Dzięki za odpowiedź, o to mi własnie chodziło. Czyli tak jak myślałem.

wydaje mi się, że cały czas jesteś w błędzie i uważasz, że TRZEBA wpłacić 3 000 żeby móc inwestować, podczas gdy (ja to tak rozumiem) jest to druga opcja.

można albo po prostu inwestować albo wpłacić te 3 k i budować strukturę.

marcino1984

marcino1984

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów
no przeciez to własnie wynika z 2 kolejnych postów nie wiem czego wy nie mozecie zrozumiec? Kiedys prowadziłem dyskusję z Alfredem F ktory własnie noricum promował strasznie ekspansywny gość :) znał sie na wszystkim i wszsytko oprócz złota było nic nie wartym szmelcem dla niego :)
Widze ze tu zawitało również. no cóz na złocie była korekta coś w okolice 1500$ za uncje kilka miesiecy temu ale zawsze warto mieć cześć kapitału w tym kruszcu, wiec moze to i Ciekawa opcja nabycia, ale te 3000zł to trzeba "sprzedać" w struktrze za prawie 300 tys zł zeby sie zwróciło wiec moim zdaniem słąbo to opłacalne jest.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
@duzypawel: Po pierwsze: nie jestem w błędzie tylko szukam konkretnej odpowiedzi bez marketingowego pier.......
Masz rację, co do tego, że żeby inwestować nie muszę wpłacać 3 tysiące (ale ja o tym wiem od dawna, czyli od czasu, gdy byłem na jednym z pierwszych webinarów Noricum). Temat mnie wtedy nie wkręcił, więc nie dociekałem szczegółów.
Teraz wróciłem do niego.
Wkur...... jest, że nikt przez długi czas nie chciał otwarcie mi przyznać, że żeby polecać temat dalej i na nim zarabiać, to trzeba zapłacić haracz 3 tysiące.
I tylko o to tak naprawdę mi chodziło.
  • Silent i marcino1984 lubią to

duzypawel

duzypawel

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWawa

@duzypawel: Po pierwsze: nie jestem w błędzie tylko szukam konkretnej odpowiedzi bez marketingowego pier.......
Masz rację, co do tego, że żeby inwestować nie muszę wpłacać 3 tysiące (ale ja o tym wiem od dawna, czyli od czasu, gdy byłem na jednym z pierwszych webinarów Noricum). Temat mnie wtedy nie wkręcił, więc nie dociekałem szczegółów.
Teraz wróciłem do niego.
Wkur...... jest, że nikt przez długi czas nie chciał otwarcie mi przyznać, że żeby polecać temat dalej i na nim zarabiać, to trzeba zapłacić haracz 3 tysiące.
I tylko o to tak naprawdę mi chodziło.

spokojnie, bez nerwów :) ja w tym nawet nie siedzę. czytałem tak ooo z ciekawości i chciałem zwrócić Twą uwagę na to, że niesłusznie mieszasz te 2 pojęcia. Grzeje mnie to czy w to wejdziesz czy nie - żeby nie było niedomówień :)

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
To nie ja mieszam tylko na webinarach nie mówią otwarcie, stąd moje wcześniejsze wątpliwości.
A skoro nie jesteś w temacie, to co po co zabierasz głos?
Prosiłem o wypowiedź człowieka z systemu opartą na własnym doświadczeniu i nie o teoretyczne dywagacje.
Przy okazji: Forum służy do merytorycznej dyskusji a nie do nabijania postów.

duzypawel

duzypawel

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWawa
przeczytałem wątek i zrozumiałem lepiej niż Ty, że istnieją 2 różne rzeczy w tym programie, nie należy ich mieszać i chciałem Cię wyprowadzić z błędu, gdyż wszystko wskazywało na to, że cały czas to mylisz - w kolejnych postach dopytywałeś czy, żeby inwestować należy wpłacić 3k, po czym sam sobie przytaknąłeś, że dobrze myślałeś.

Moim celem nie było nabicie postów, tylko bezinteresowan pomoc.

PRZEPRASZAM jeśli Cię tym uraziłem.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki
Ok. nie uraziłeś mnie, ruszyło mnie raczej, że tak jakbyśmy mówili o dwóch różnych rzeczach.
Dookreślając sytuację: na webinarze była mowa, że możesz wpłacić, np. 250 pln i te pieniądze są inwestowane, ale jeśli chcesz być partnerem programu, czyli budować grupę i na niej zarabiać, to musisz wpłacić od razu 3000 pln. Rzecz rozbijała się o to, że nie można było uzyskać na webinarze informacji (prowadzący skutecznie unikał tematu), że te 3 tys. to franszyza, a nie inwestycja. Żeby zatem być i partnerem, i inwestorem jednocześnie, należy wpłacić 3 tys. pln + x.
Tego właśnie nie można było wydobyć od prowadzącego.

marcino1984

marcino1984

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów
no własnie to ile kapitału muszą wniesc poleceni zeby sie zwróciło to 3000zł? ktos pisał o 1% z wpłat poleconych dobrze to zrozumiałem?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.