Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Program do prowadzenia rachunkowości w DG.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Witam

Szukam najlepiej darmowego programu do prowadzania rachunkowości w firmie.
Czy coś jest godnego uwagi za darmo?

Albo czy się kierować przy wyborze płatnego, programu do rachunkowości.
Co waszym zdaniem jest godne polecenia?

Pozdrawiam
Robert
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

milew

milew

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 71 postów
Jak za darmo to Mała Księgowość Rzeczpospolitej. Płyta dodawana do gazety. Można to kupić z drugiej ręki na allegro za 20-parę zł.
Program robi praktycznie wszystko włącznie z fakturowaniem i prowadzeniem magazynu. Może na pierwszy rzut oka nie rewelacja ale możliwości programu są na prawdę duże.

Mam nadzieję, że nie jesteś na pełnych księgach rachunkowych bo to co innego.

Znam jeszcze taki http://www.tgsoft.pl...egaExpress.aspx ten można sobie pobrać z sieci i korzystać.

Powodzenia

Marek0805

Marek0805

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaSzczecin
może ten
http://www.dobreprog...dows,12508.html

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Mała Księgowość Rzeczpospolitej już przeglądałem :).

Jeszce coś znalazłem przypadkiem http://vatowiec.pl/ troskę rozbudowany, za darmo i ma dobre opinie.

@milew nie jestem na pełnych księgach rachunkowych
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

sylwia4012

sylwia4012

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 6 postów
  • Lokalizacjakielce

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 20:03

piotrskrzypczak

piotrskrzypczak

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaWrocław

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 19 czerwiec 2014 - 20:03

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy, to wzory CV będą idealne do stworzenia wyjątkowego CV | Każdy powinien mieć te wtyczki Wordpress | W co aktualnie inwestuję/zarabiam: PAIDVERTS - zarabiaj min 20$ pracując przez 60 min

piotrskrzypczak otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie linka pośredniego

Kamzelkov

Kamzelkov

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Za darmo to bym na zbyt wiele nie liczył. Za dobry soft trzeba zapłacić.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 12 listopad 2015 - 21:16

arturo1

arturo1

Inwestor

• Stażysta
  • PipPipPipPip
  • 81 postów
ale może trochę inna forma np. ifirma, za którym jest Power Media czyli spółka notowana na GPW i księgowanie online?
przy płatności za okres 6 miesięcy to miesięcznie wychodzi 37,50zł miesięcznie, a dodatkowo jest zawsze możliwość skorzystania z ich ekspoertów jak coś powinno zostać zaksięgowane

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 12 listopad 2015 - 21:15

Płacące programy w których też uczestniczę: Poker Automatics

Uwaga: bierzesz na siebie całe ryzyko związane z Twoimi inwestycjami! Graj jakby to była tylko gra, wykorzystaj tylko tyle ile możesz stracić, a jeśli wygrasz postaraj się to zachować. Nie podążaj za innymi i zacznij myśleć samodzielnie, bo to Ty jesteś ekspertem

Szulim90

Szulim90

Aktywny inwestor

• Premium
  • 164 postów
  • LokalizacjaKraków

Ja osobiście polecam ENOVA - maja bardzo dobry soft i da się z nimi negocjować ceny :) za ok 45pln mc można spokojnie mieć program do prowadzenia DG - ja już używam go od prawie 3 lat i jestem mega zadowolony ;)

http://hania.com.pl - zapraszam serdecznie do odwiedzania bloga lifestylowego - co dwa dni nowy post :)

AdamKarwowski

AdamKarwowski

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 11 postów
  • LokalizacjaPoznań

Polecam sprawdzić tutaj :

[spam]

Gdzieś tam znalazłem aplikację do księgowości. 

pozdro

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 21 kwiecień 2016 - 14:56

AdamKarwowski otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

moneygrabbing

moneygrabbing

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaDoncaster

korzystałem i polecam ifirma, nie jest to jakiś wielki wydatek ale zawsze możesz liczyć na wsparcie

Adrian2

Adrian2

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Ja nie korzystałbym z darmowych programó. Gdy w grę wchodzą podatki lepiej mieć pewność, że wszystko jest jak trzeba. Sam korzystam z programu https://afaktury.pl/ do faktur i dokumentów online. Jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze. Można przetestować go bezpłatnie. Ta forma najbardziej mi odpowiada, gdyż mam do niego dostęp z dowolnego miejsca i o każdej porze. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.