Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer

Środki finansowania Banners Broker - podyskutujmy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

DonLegionX

DonLegionX

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaWrocław
Witam wszystkich,

po porażce jaką cały czas okazuje się start PC wiele osób zastanawia się nad inwestycją w BB.
Ja sam już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wejścia w ten system zarabiania.

Jednak nauczony wydarzeniami z PC i do BB zaczynam podchodzić z pewnym dystansem.

W głowie kotłuje mi się ciągle jedna myśl:

-Czy BB to również typowa piramida finansowa a te miejsca reklamowe to tylko bajki aby system wyglądał wiarygodnie czy rzeczywiście system który opiera się o inwestycję naszych pieniędzy w miejsca reklamowe które przynoszą zysk którym to BB dzieli się z nami?

Czy są jakiekolwiek dowody na to że BB nie jest piramidą finansową lub że nasze pieniądze są inwestowane w reklamy?

Proszę o Wasze opinie w tej sprawie.

PS. Jestem również ciekaw jak z otwarciem biura BB w Polsce które podobno miało nastąpić jakoś w pierwszej połowie września.
Ktoś coś wie na ten temat?

Użytkownik DonLegionX edytował ten post 23 wrzesień 2012 - 10:56

AdsProfitReward - 300% https://adsprofitreward.com/?kortis71

makao

makao

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów
  • LokalizacjaEverywhere
Nie jestem jakimś znawcą od tego programu ale moim zdaniem choć w części jest to ponzi (nie lubię tego medialnego słowa "piramida finansowa") dlaczego? - ponieważ pojawia nam się tutaj błąd logiczny, po co dawać ludziom więcej niż są oprocentowane kredyty, pożyczki i inne tego typu wpłaty gotówki.

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie ;)

DonLegionX

DonLegionX

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaWrocław
To że akurat da się wyciągnąć więcej % niż oferuje lokata to jeszcze rozumiem, w końcu inwestycje w złoto, obligacje czy akcje przynoszą większe procenty.
Ja tu błędu nie widzę.
AdsProfitReward - 300% https://adsprofitreward.com/?kortis71

Mark06

Mark06

Aktywny inwestor

• Stażysta
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaWawa
sam sie zastanawialem nad wejsciem w bb, ale na forach anglojezycznych wyczytalem niestety negatywne opinie co do istoty inwestowania przez program pieniedzy, mianowicie podnoszone byly zarzuty o tym ze bb nie inwestuje w reklame tzn. nikt z branzy reklamowej ich nie zna (zaznaczam to nie jest moja opinia tylko to co wyczytalem na zagranicznym forum o hyipach) jak jest naprawde trudno powiedziec, ale fakt jest jeden - firma podchodzi duzo powazniej do biznesu niz wspomniane PC wiec daje nadzieje na dluzsze funkcjonowanie.

Sygnaturka niezgodna z Regulaminem

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Podejście jest może poważne, struktura dzięki wpłatom abonamentu i za traffic jest dość pewna, mają ok support, przedstawicieli, filie etc., ale faktycznie strony chociażby do generowaniu ruchy Organic Traffic to jeden wielki fake. Od samego początku nie widziałem przykładów stron na których są umieszczane ich reklamy i jeśli chcieliby się uwiarygodnić na pewno takie przykłady, chociaż nieliczne mogliby podać. Póki co niczego takiego niestety nie byłem świadkiem. Niemniej jednak cała reszta mnie w tym momencie przekonuje do zainwestowania tutaj jeszcze pieniędzy, dlatego noszę się w najbliższym czasie z zamiarem dołożenia nieco grosza, lecz póki co czekam na większe wypłaty z programu z którego wypłat oczekuje nie tylko ja :)

gcarnage

gcarnage

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 924 postów
  • LokalizacjaPl/UK
Nie wolno zachęcać do form kontaktu poza forum

BannersBroker - SCAM bez kasy i honoru zeby sie zwinac ale fanatycy swoje

Ernest

Ernest

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 693 postów
Sądzę, że BB działa w bardzo podobny sposób w jaki działał Zeek, opiera się głównie na piramidzie a reklamami chcą się zamaskować... obym się mylił..
Parę miesięcy temu próbowałem wydobyć z internetu jakieś strony gdzie znajdują się reklamy BB, ale niestety nie udało mi się to.

Nic nie polecam, same ponzi :)

milord

milord

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów
Albo wierzysz że tą kasę inwestują w reklamy albo nie. Z BB jest akurat ciekawa sprawa bo oni działają w Blind Network i każdy kto się choć trochę orientuje w reklamie wie o co chodzi. Nie mozemy wiedziec gdzie BB umieszcza swoje reklamy, ponieważ ktoś poszedlby do Publikujacewgo i zaplacił mu więcej za wyświetlenia.

Co do biura:
46-200 Kluczbork
ul. Sienkiewicza 22

oskar

oskar

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 192 postów
Kolego (piszę do założyciela tego wątku), z mojego 3 letniego doświadczenia z tymi inwestycjami wynika, że to wszystko są piramidy finansowe.
I ja, każdy program tak traktuję, w który wchodzę.
Jedyna różnica polega na tym, że jedna piramida jest lepsza, druga gorsza.
I tylko na piramidach da się zarobić tak duże pieniądze, niestety przy ogromnym ryzyku.
Wszystko zależy od tego, kiedy wejdziesz w piramide, jeżeli trafisz na szczyt to masz pecha, piramida zdycha a Ty zostajesz ze stratą.
Podsumowując mogę Ci doradzić to co mnie pomaga minimalizować ryzyko.
Otóż podejście do każdego programu z góry, że to piramida, podpowiada mi żeby nie inwestować tam większej kasy, dla mnie jest to ok. 1000$.
Przy takich %-ach jakie oferują te programy, to jeżeli przez pół roku będziesz reinwestował, to przez następne miesiące wypłat samego zysku i tak sporo zarobisz, ale w przypadku zniknięcia programu nie stracisz dużo. Ale gdy od razu włożysz dużo swojego wkładu (w czym nie widzę wogóle sensu) i akurat program padnie, to bardzo trudno będzie Ci tę stratę odrobić, a Ty skutecznie się do takiej formy inwestowania zrazisz.
No i oczywiście najlepiej wchodzić na początku życia piramidki i ...powtarzam jeszcze raz....z niedużą kwotą.

gcarnage

gcarnage

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 924 postów
  • LokalizacjaPl/UK
W związku z tym ze moj ostatni post został zedytowany na skutek naruszenia regulaminu informuje ze w BB siedze od jakiegos czasu i poki co nie mam powodow do marudzenia a jesli chodzi o jakies pytanie ktore sie wam nasuwają to smiało pytajcie jesli bede potrafil odpowiem

BannersBroker - SCAM bez kasy i honoru zeby sie zwinac ale fanatycy swoje

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Moderatorzy
  • 3759 postów

Nie jestem jakimś znawcą od tego programu ale moim zdaniem choć w części jest to ponzi (nie lubię tego medialnego słowa "piramida finansowa") dlaczego? - ponieważ pojawia nam się tutaj błąd logiczny, po co dawać ludziom więcej niż są oprocentowane kredyty, pożyczki i inne tego typu wpłaty gotówki.

to pomyśl o tym w ten sposób: prowadzisz od roku warzywniak, z którego wyciągasz na czysto 3000zł miesięcznie. chciałbyś zarabiać więcej, więc możesz iść do banku, który pewnie da Ci kredyt na kilkanaście, może kilkadziesiąt tysięcy. otworzysz drugi warzywniak i będziesz zarabiał 6000 - nieźle, nie?

ale bank niestety nie da Ci wiecej. masz krótko swój biznes i twoje dochody nie są oszałamiające.... a co jeśli zachęciłbyś ludzi, aby w Ciebie zainwestowali? jeśli pozyskałbyś odpowiednią ilość osób, mógłbyś zdobyć kilkaset tysięcy, lub nawet kilka milionów. pozwoliłoby Ci to otworzyć nie jeden, a 100 nowych warzywniaków. Oczywiście - musiałbyś się dzielić zyskiem, więc na każdym zarabiałbyś już nie 3000, a "marne" 500zł na czysto. 500zł*100 = 50.000zł czystego zysku co miesiąc!

nie chcę się wypowiadać na temat czy BB jest czy nei jest piramidą, bo takiej wiedzy po prostu nie mam. ten post jest jedynie komentarzem na temat "błędu logicznego", o którym pisze makao

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

oskar

oskar

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 192 postów

w BB siedze od jakiegos czasu i poki co nie mam powodow do marudzenia a jesli chodzi o jakies pytanie ktore sie wam nasuwają to smiało pytajcie jesli bede potrafil odpowiem

Jak i w każdej piramidzie nie ma powodów do marudzenia dopóki płaci.
Tylko, że każda piramida kiedyś przestaje płacić.
Więc kiepski to argument, "poki co nie mam powodow do marudzenia" że BB to nie piramida.
Na JBP też do niedawna nie było powodów do marudzenia, a teraz?... same powody są, co okazało się dosłownie w jednej chwili.

Użytkownik oskar edytował ten post 25 wrzesień 2012 - 01:52

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1781 postów
Dosyć ciekawy wynik. Niby page rank wysokii strona warta pół miliona zielonych. Duży ruch i wogóle ale warygodność według nich 0% :)

http://www.scamadvis...nnersbroker.com

Użytkownik walduss edytował ten post 25 wrzesień 2012 - 03:53

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1837 postów
Nie opierałbym się na tego typu ,,fachowych" stronach, bo w zakładce baaardzo ryzykownych znalazłem LiberTTyreserve, czyli popularny wallet do tego napisany z błędem :) Również ma 0% :)

@oskar kiepskim argumentem, że program to piramida jest mówienie, że jest piramidą :)

Użytkownik Ermin edytował ten post 25 wrzesień 2012 - 04:18

dhcyc

dhcyc

Inwestor

• CIO
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
Mnie interesuje czy od strony finansowej, ma to możliwość działania długofalowo. Reklama to ogromna sprawa i są w tym pieniądze, to wiadomo, a BB prezentuje raczej sensowny system z tego co sie zorientowałem na przestrzeni kilku dni, tylko fajnie jesli ktoś by to policzył :P

Poniżej macie video opisujące jak to faktycznie (ma) działa(ć), w 13:48 jest krótka lista partnerów BB. Przydało by się jednak troche więcej faktów...

http://jamiewaters.e...-actually-work/

Użytkownik dhcyc edytował ten post 26 wrzesień 2012 - 02:14

Zarabiaj, gdy komputer pracuje / LINK

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1781 postów
@Ermin Traktuję to raczej jako ciekawostkę przyrodniczą :)

Krakk

Krakk

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów
Będąc w BB ponad 7 miesięcy oraz obserwując inne HYIP programy mogę powiedzieć, że w sierpniu były dwa ciekawe: BB oraz JBP. Co zrobiło JBP to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie i jedynym ciekawym jest właśnie BB. Jeśli chodzi o inne to obserwuję jak ludzie tracą na nich kase, na typowych piramidach finansowych. BB działa stabilnie, czy zarabiają na reklamach to tego już niewiadomo.
Może to być nawet piramida finansowa ale na tyle dobrze zrobiona, że cały mechanizm gwarantuje jej przyszłość. Panele, których nie da się z powrotem spieniężyć, do tego opłaty na traffic i abonament. Każda paczka trafficu pozwala nam odpalić panele o wartości 200$. Kupując 4 paczki trafficu na miesiąc i płacąc abonament za 100$ wychodzi nam: 200$ z paneli - 50$ za paczkę trafficu - 25$ (średnia na 1 paczke) = 125$ zysku miesięcznie.
Początkowo musieliśmy kupić panele za 200$ czyli po dwóch miesiącach mamy 50$ zysku.

Rejestracja: RICI/Arayss lub RICI/amos zapraszam na PW, grupa ryby>ladzia>melanii

Precello

Precello

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
Chyba 500$ zysku średnio miesiecznie, bo zysk w kazdym miesiacu będzie rozny z powodu roznych cykli paneli. No i początkowo trzeba miec panele w takiej ilości aby móc co miesiąc wykorzystywac traffic. Ja wykupuje 4TP miesiecznie od tamtego miesiaca ale dzieki OT wszystkie panele mam zakwalifikowane i wolne 400k trafficu plus musze teraz wykupic 400k trafficu z TP, wiec moja decyzja o wykupie wiecej niz jeden TP byla wtedy niestety chybiona bo daje sobie narazie rade samemu :D

dothan

dothan

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
dobrze zroniona piramida, moze nie padnie jeszcze jakis czas... sprzedaje panele, wiec sprzedaje rzecz i ma na czysto z tego kase, sprzedaje usluge traffic pack dajmy na to ze 10 000 osob co miesiac kupuje 1 to jest 50 x 10000 = 500 000 na czysto zysku udokumentowanego + 15 x 10000 = 150 000 udokumentowanego zysku za uslugi... co daje 650 000 dysku miesiecznie. a przeciez uzytkownikow bb jest duzo wiecej.

ludzie ktorzy mowia ze to nie piramida slepo wierza w to poniewaz zainwestowali kase i boja sie przyznac przed soba ze moga ja stracic albo glupio zrobili...
  • Silent, Kris i walduss lubią to

Krakk

Krakk

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów
Kiedyś była informacja, że użytkowników jest 160 tysięcy. Nie wiem jak to traktować czy osób zarejetrowanych czy osób aktywnych. Niektórzy nie kupują TP ale sporo osób kupuje po kilka paczek oraz Ci którzy kupili pakiety to 15$ muszą płacić więc miesięcznie łącznie są to miliony dolarów, dziesiątki milionów. Dochodzą osoby wpłacające kase więc jest na pewno z czego wypłacać.
W październiku będzie również 2 rok działania BB, domena została zarejstrowana w 2010 roku na 2 lata, ostatnio została zarejestrowana na kolejne 5 lat.

Rejestracja: RICI/Arayss lub RICI/amos zapraszam na PW, grupa ryby>ladzia>melanii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)