Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Monety czy sztabki inwestycyjne?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

reniaaaa

reniaaaa

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
Witam
Myślę o zainwestowaniu w srebro. Samo inwestowanie w srebro jest dość bezpieczną formą lokowania kapitału.
Co polecacie, sztabki czy monety ?
Czy wiecie coś na temat https://www.monety-inwestycyjne.pl/ znalazłam kilka dobrych opinii ale zanim się zdecyduje czy tam kupię chcę się upewnić.

Użytkownik reniaaaa edytował ten post 26 wrzesień 2012 - 11:47

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

w00tt

w00tt

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 postów
sztabki. jeśli nie znasz się na monetach to zdecydowanie sztabki są bezpieczniejsze .

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów
Niekoniecznie sztabki. Jest kilka monet, które również są wykonane z czystego srebra a są powszechnie rozpoznawalne i o wiele łatwiej je sprzedać niż sztabki.
Polecam blog http://www.goldblog.pl/ oraz forum dostępne z poziomu bloga.

Użytkownik cynus1 edytował ten post 26 wrzesień 2012 - 12:49

reniaaaa

reniaaaa

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
Dzięki za odpowiedzi a co wiecie na temat "79th Element" , czy dobrze wybrałam.

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów
Też jestem nowicjuszem w temacie złoto/srebro, ale wydaje mi się, że 79th Element to dobry wybór. Wprawdzie ostatnio korzystałem z usług MW Silver i byłem bardzo zadowolony z ceny/szybkości usługi/kontaktu, ale 79th Element też ma dobre notowania wśród zainteresowanych.

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów
Ja też mogę śmiało polecić 79th Element, to dobry wybór. Prowadzony przez profesjonalistów, którzy świetnie znają się na rzeczy.

reniaaaa

reniaaaa

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 3 postów
Dzięki :)

srebrnamoneta

srebrnamoneta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów
Zdecydowanie monety, latwiej je później zbyć i mają zazwyczaj większą cenę rynkową , standard to Philharmoniker, American eagle, Maple leaf

loser

loser

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 2 postów
W przypadku srebra to bardziej jednak monety.

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Nie tylko w przypadku srebra

srebrnamoneta

srebrnamoneta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów
Zgadza się zarówno srebro jak i złoto w postaci monet jest bardziej płynne i trzyma lepszą cenę rynkową

123mamut

123mamut

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów
Osobiście posiadam parę sztuk monet bulionowych 1 oz oraz nie wiele więcej sztabek kolekcjonerskich 1 oz. Jak bym wiedział że monety lepsze w czasie kidy chciałem w srebrze kaske ulokować to bym był bardziej do przodu.

mariolinux

mariolinux

Zawodowy inwestor

• Zbanowani
  • 557 postów
tylko sztabki i nic wiecej...

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów
Tylko rozpoznawalne monety i nic więcej.
  • Skowron i hackmaniak lubią to

Teide

Teide

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 1 postów
Okej.. ewidentnie zdana są dość mocno podzielone o.O""". Ja mam obecnie w sztabkach, ale nie dlatego, że uważam ze tak być powinno, akurat mi się trafiła okazja z możliwością odliczenia od podatku ;)

monika73

monika73

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSieradz

ja też uważam, że sztabki srebra są lepszym rozwiązaniem niż monety. Z monetami jest problem czasem ze sprawdzeniem ich autentyczności.  

To już prędzej inwestować w monety bulionowe, bo nie ma problemu z identyfikacją ich, ale z kolekcjonerskimi już jest różnie 

Użytkownik monika73 edytował ten post 30 lipiec 2013 - 13:39

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

Sprawdzić autentyczność monety jest o wiele łatwiej, niż zrobić to samo ze sztabką.

monika73

monika73

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSieradz

jeżeli chodzi o monety bulionowe to oczywiście że tak, z kolekcjonerskimi jest większy problem uważam

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

Dlatego kupujemy tylko monety bulionowe i raczej w jak najmniejszym zakresie (ja kupuję tylko Liście Klonowe, choć kiedyś kupowałem też Filharmoników i Złote Orły). Monety kolekcjonerskie pozostawiam kolekcjonerom.

alvaro31

alvaro31

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

generalnie ja bym proponował monety, bo oprócz tego ze mozesz zarobic na cenie samego srebra, które jest w monecie to moze sie okazac ze dana moneta jest dosc ceniona w rynku kolekcjonerskim a to tez ma wplyw na dodatkowy wzrost samego towaru, ktory posiadasz..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.