Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W jakie programy obecnie inwestujecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
863 odpowiedzi w tym temacie

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Tak zapytam z ciekawosci, w jakie programy obecnie inwestujecie? Moze jest jakis program ktory powinienem dodac do monitora?  :coolsmiley:
Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Gosc_pete7_*

Gosc_pete7_*
  • Gość
www.electroni.biz --> bylo kilka ciekawych planow, z dosc niskim procentem, ale od 3 dni stronka nie dziala (stracilem duzo kasy :/)

www.goldenrocks.com --> znalazlem to w ktoryms z monitorow, wysoki procent, wrzucilem kase na 30 dni i zobaczymy co z tego bedzie

www.fastmarket.com --> wiadomo

www.50cent2surf.com    \
                                        } nie wiem czy te dwa sie licza, ale w nie tez inwestuje
www.12dailtpro.ocm      /

Gosc_jakub_chojnowski_*

Gosc_jakub_chojnowski_*
  • Gość
A w cuż naz admin inwestuje?? też z ciekawości :D:D

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

A w cuż naz admin inwestuje?? też z ciekawości :D:D

W cale to badziewie tutaj:

http://www.money-mon...llprograms.html

;)
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

root

root

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów
Głównie pakuje kase do hyipków z większym procentem najlepiej większym niż 20% dziennie  :)
Dlatego proponuje obadac BonusProfits do którego wpłaciłem dzisiaj  i dostałem w nim wypłatke od razu po zapisie  :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6645 postów
obecnie w : oil-capital oraz futuretrails :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
i teraz w gorgon project również

Dmk84

Dmk84

Bywalec

• CIO
  • PipPipPip
  • 41 postów
aktualnie Safe Depositary i Gorgon Project

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1075 postów
Nie ma to jak odświeżenie wątku po 5 latach...
Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

hektor55

hektor55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów
Witam , ja zainwestowalem po ok  od  10 do 50 dolcow  w 14 programow  - i bede zwiekszac  bo widze ze to dziala  , narazie wyplacily tylko 4 programy  zgodnie z regulaminem--  na jednym wtopa ,-- :D to www.automatic-earn  -- 15 dolcow - w plecy  -- pozdro dla inwestorow

dudus555

dudus555

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
Witam wszystkich  :)
Mam pytanie, gdzie teraz inwestujecie? Czy w takie programy jak Macro Trade, RePro Finance, Enzex Finance itp. które posiadają dobre opinie i są na wysokich miejscach w monitorach warto jeszcze wchodzić czy też macie lepsze propozycje?
Pozdrawiam.

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Szukalbym czegos swiezszego na wejscie, bo te programy moga upasc w kazdej chwili. Wystarczy zerknac na to, jakie daja obecnie ROI, jak jest powyzej 100-150% to bylbym bardzo ostrozny.
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

dudus555

dudus555

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
Dzięki Ivaho.
Pozdrawiam.

jacu131

jacu131

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 94 postów
Z Macro dostałem ponad miesiąc, może nawet 2 miesiące temu zwrot principala, więc z tym programem bardzo bym uważał. Pozostałych nie monitoruję, więc nie wiem :)

Pozdrawiam
SYGNATURKA NIEZGODNA Z REGULAMINEM!! STRONY BLOKUJĄ PRZEGLĄDARKĘ W DODATKU!!

hektor55

hektor55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów
do Ivaho-- jest prosba od matezz on napisal do mnie na gg  zebys do niego napisal bo on nie moze sie sie zalogowac chyba na twoja srtonke?  czekaj --mam takie pytanie do Ciebie , a raczej prośbe bo założyłem a wiem że rejestracja musi zostać potwierdzona przez Ivaho, jednak czekam 3 dzień i nic narazie nie dostałem na e-mail żadnego potwierdzenia i zalogować sie tez nie moge, i mam prośbe czy mogłbym Cie prosic żebyś napisał do Ivaho że użytkownik "matezz" czyli ja prosi żeby go zarejestrować na stronce, albo jeśli masz do niego numer gg to bym jego o to poprosił. Zalezy mi na czesie bo mam pare pytań co to niektorych programow bo już bym chciał zainwestować. Pozdrawiam

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
W sprawach forum prosze pisac na PW albo admin@money-monitor.com a nie w dowolnym temacie.
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6645 postów
jesli ktos ma inwestycje z :

Flodian lub EUROSFUND

prosze uwazac na opinie o programie

mike

mike

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów
Czy temat upadł? Ciekaw jestem w co "świeżego" inwestujecie. W co aktualnie macie włożone depozyty (bez kwot) tylko programy :)

Liczy się tylko BTC :D

Gosc_n3dgru_*

Gosc_n3dgru_*
  • Gość
Moje pierwsze dzisiejsze dwie inwestycje:
- GorgonProjectInvest (plan 30 dni)
- PrimFix (plan 15 dni)

Przychód jaki mi wygenerują wypłacę, a wkład dalej będzie się obracał (lub na odwrót). Mam nadzieje że wszystko dobrze pójdzie... :devil:

shadoworama

shadoworama

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 93 postów
Witam
Jestem nowy na forum mozna powiedziec ze raczkuje w tym temacie Hyipow interesuje sie juz hm z rok czasu ale nie inwestowalm toche czytalem ogladalem analizowalem liczylem az wkoncu sie zdecydowalem Na dole przedsawie wam moej portfolio z Hyipami w ktore inwestuje skonczylem i na ktorych stracilem Dodam ze inwestuje od 2 miesiecy Zaczalem od mikrostawki 50$ z inwestycja w 4 programy

Programy:
Aktuelane inwestycje:
lionfunds
oifund
safedepositary
earngroups
stock-biz
maxiearn
Programy zakonczone:
princefund
greeninvfund
Prgramy SCAMY:
nioxfund
forexelement

vasofund <- program hm scam raczej strona nie dziala 2 dni poczekam do niedzieli

Lista aktualna na 21.07.2011
Dodam ze prowadze sobie takie male kalkulacje w exelu Hm moje wnioski mam kilka groszy zamrozonych wydaje mi sie ze wychodzie na lekkiego plusa ale tak jak napisalem wyzej mikrostawki to sa do wkrecenia sie w temat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.