Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W jakie programy obecnie inwestujecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
898 odpowiedzi w tym temacie

kamson2805

kamson2805

Nowicjusz

• Premium
  • 20 postów
  • LokalizacjaWarszawa

W co obecnie polecacie wejść? Dziś pierwszy depozyt poszedł do NordeBank. Szukam jeszcze ze dwa programy gdzie mogę jakieś depo złożyć.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

adrian4477

adrian4477

Aktywny inwestor

• Premium
  • 134 postów

Popatrz na SportArb i TradeBTC.

POLECAM -> Trade BTC |150% w 60 dni|     50-ex |3% dziennie|       Safe Bargains Corporation | 130-220% w 30 dni | <- DOBRA ALTERNATYWA DLA SKYLLEX'a

SportARB |60% w 30dni|     EliteEarners.club |do 15% tygodniowo|

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4191 postów
Poradniki

Long-term? Short?

Zastanów się nad Sportarb chroniony funduszem money-monitora, Resonance-Capital, nowy potencjalny hit a Dragon wprowadza w tym tygodniu j. polski, więc może jeszcze warto się pochylić.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
50EX Intuicyjnie zrobiony program z instant wypłatami
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSucha Beskidzka

RevShare może? Tylko TheAdsTEAM obecnie - świetnie się rozwija, przypomina MX odrobinkę i jeżeli tak będzie to jeszcze ponad pół roku działania :)

http://UniwersytetMarketingu.pl - Najlepsze Sposoby Zarabiania w Internecie

Dodaj Mnie Do Znajomych Na FB >>>

kamson2805

kamson2805

Nowicjusz

• Premium
  • 20 postów
  • LokalizacjaWarszawa

RevShare może? Tylko TheAdsTEAM obecnie - świetnie się rozwija, przypomina MX odrobinkę i jeżeli tak będzie to jeszcze ponad pół roku działania :)

a coś więcej na ich temat? słyszałem właśnie o tym ale nigdy się nie zagłębiałem dokładnie.

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

RevShare to platformy reklamowe, a TAT to aktualny nr 1 z najwieksza liczba uzytkownikow. Warto ten fakt wykorzystac :)

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3315 postów

chyba zapomniałeś o MPA

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Nie, po prostu nie biore go pod uwage :)

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3315 postów

na pewno masz jakieś powody , aczkolwiek z tego co wiem MPA ma więcej użytkowników . Nie podejmuje sie oceniac czy jest numerem 1 :)

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Po prostu na TAT jest większy marketing robiony (mimo, ze to nie musi byc wyznacznik) no i z tego co mi wiadomo TAT jest duzo swiezsze ( a to rowniez w RevShare bardzo bardzo wazne!).

Nun

Nun

Bywalec

• VIP
  • 42 postów

SportArb i TradeBTC obiecujące programy, dobre na jeden, dwa cykle - potem wyjęcie wkładu i ewentualny reinwest zyskiem. W obu jestem i póki co żadnych problemów.

TAT chodzi pięć miesięcy, mimo to myślę że będzie to niezły wybór. Jestem od startu. Program wypłaca i działa bez zarzutu.

MPA działa już bardzo długo - to prawdziwy dinozaur.

TAT - ponad 66K użytkowników

MPA - ponad 240K użytkowników

Użytkownik Nun edytował ten post 20 marzec 2017 - 20:53

Rozsądnie Zaprojektowany Bitcoinowy Long Term --- Czytaj Pełny Opis

Lista Priorytetowa --- Kliknij i Zapisz się

cichyAK

cichyAK

Inwestor

• VIP
  • 54 postów

ja ze swojej strony polecam safe bargains. program w którym są wkładane depozyty w kwotach powyżej 12 tysięcy dolarów. Jest jeszcze szczególnie nowy więc warto wchodzić.

rahus

rahus

Weteran

• VIP
  • 1136 postów
  • Lokalizacja3city

Moi obecni faworyci:

orscorp
50-ex

Orscorp 2-6% w dni robocze, ROI 180%

468.gif

Zestawienie programów, które obecnie płacą znajdziesz na stronie www.suchymdt.com

Pamiętaj, żeby nie inwestować pieniędzy, których nie możesz stracić!

michalw

michalw

Weteran

• SuperVIP
  • 1222 postów
  • Lokalizacjakrk
Poradniki

@peter30 Kolego nie spamuj.

1. Nordebank
2. EEC
3. 50-ex

:rolleyes: > > b728.gif < < :rolleyes:

POLECAM >> 235205_rek.gif << POLECAM

REFBACK & POMOC DLA POLECONYCH - INFO NA PW

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

1) TheAdsTEAM

2) EliteEarnersClub

3) AdMaxPay

Bodeha

Bodeha

Aktywny inwestor

• VIP
  • 276 postów
  • LokalizacjaLA

Ja cisne Sportarb i Nord bank. Z naciskiem na sport.

SPORTARB Polecam jako przedstawiciel regionalny :) Sportarb to dobra stabilna alternatywa na Skyllex  468x60.gif

Polecam jako przedstawiciel na Polskę : Pachnący dolarami NORDE BANK  2% w 15 dni  rejestracja =>    b468-2.gif                                                   
Blog z informacjami o systemach, opisy depozytów, status wypłacalności - scam alert (skyllex, razlleton, sportarb, nordebank) poradniki:  Blog Departamentu Finansów Pasywnych

Hyipowiec

Hyipowiec

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1143 postów
50ex daje aż 160% w 20 dni do tego automatyczne wypłaty - sam wysyła na portfel :)

Tak zarabiam: ..:: Aż 160% w 20 dni! :: Nawet 6% dziennie! :: Do 167% w 30 dni! :: 130% w 15 dni! :: 3% codziennie! ::..

Jeżeli masz pytania, możesz wejść na mój profil i wysłać do mnie prywatną wiadomość.

SideWays

SideWays

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 369 postów

SportARB
Investment Dragons
NordeBank
Strange-Event jutro wychodzę
50ex na jedno kółeczko
Time-Inv też tylko się modlić, żeby wytrzymał do końca cyklu

halogens

halogens

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 49 postów

Ja obecnie jestem w kilku ale najlepszym jak dla mnie jest BitsHedge :) [---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post wczoraj, 09:37

halogens otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.